חפש מאמרים:
שלום אורח
18.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיאצו הופך ליותר פופולארי עם השנים

מאת: יובל קורסים וסדנאות28/03/20121420 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במסגרת לימודי שיאצו ילמדו הסטודנטים דברים חשובים על מקורות תחום זה, וכמו כן, ברוב בתי הספר המאפשרים את לימודי השיאצו, יוכלו הסטודנטים עוד בזמן הלימודים לבצע חלק מעשי, כלומר התחלת טיפולים בלקוחות. בין כל התחומים השיכים לתחום של לימודי רפואה משלימה, השיאצו הוא תחום מאוד נפוץ ואהוב על הסטודנטים, וככל שחולפות השנים בוחרים בו יותר ויותר אנשים, וכמו כן במרוצת השנים יותר יותר מטופלים שמעדיפים שיטת טיפול זו.

מה זה שיאצו ואיך זה עובד

במהלך לימודי שיאצו תלמדו מהי המהות של התורה , שיאצו זוהי תורה אשר לפיה גוף האדם מחולק לאזורים, ובכל אזור זורמת כמות מסוימת של אנרגיה. לפי המטפלים בשיאצו, אין למעשה כזה דבר שקרה מחלה בגופנו, וכל דבר שאינו עובד קשורה קשור לעובדה כי יש בעיית זרימת אנרגיה מסוג כלשהו. הטיפול יתחיל בכך שהמטפל יפנה למטופל מספר שאלות, ולמעשה, על ידי התשובות שייתן המטופל, ידע המטפל באיזה חלק של הגוף עליו להתחיל את הטיפול. עוד עובדה חשובה מאוד היא ההבנה כי מטפלי השיאצו אינם נשענים רק על התשובות של המטופלים, הם מאמינים כי חלק מהגוף מעיד על הגוף כולו, או במילים אחרות 'החלק מעיד על השלם', והכוונה היא כי על ידי בדיקה של חלק מסוים, אפשר להסיק על המצב של הגוף גולו.

שיאצו לא חייב לכאוב

כפי שהוזכר לעיל, שיאצו משמעו לחיצה בעזרת האצבע, ואכן הטיפול מבוצע על ידי לחיצות שונות באזורים שונים של הגוף, והכל במטרה לגרום לאנרגיה שבגוף שלנו לזרום יותר בחופשיות. חשוב לדעת, בעיקר כדי לא להיות מופתעים בתוך מטופלים, כי המטפלים לא עובדים רק עם האצבעות, בניגוד למה שמעיד השם. המטופלים עובדים עם איברים נוספים של גופם כמו מרפקים, בירכיים, אגודלים ואף בעזרת כפות הרגליים. למרות שתיאור של לחיצות שונות באזורים שונים בגוף יכול להישמע כואב, חשוב שתדעו כי טיפול השיאצו הוא מאוד מהנה, ואינו כואב כלל, ולכן מומלץ גם לאנשים בריאים שיבואו להתפנק מידי פעם בטיפול שכזה.

האם זה עובד או לא?

כמו בכל תחום אחר של לימודי רפואה המשלימה, אי אפשר להגיד אם יש ביכולתו של טיפול שיאצו לפתור בעיות בריאותיות או לא, אך מה שבטוח הוא, כי בעקבות המאבק העיקר שמנהל תחום הרפואה המשלימה אל מול הרפואה הסטנדרטית, יש יותר ויותר מטפלים מוסמכים שהשקיעו בלימודי שיאצו בעזרת שיאצו, השיאצו אף נכנס לסל הטיפולים של קופות החולים, וכתוצאה מכל זה, הרבה יותר אנשים מנסים את טיפולי השיאצו, גם אם בהתחלה הם חוששים מעט כי מדובר בעוד טיפול סטנדרטי שגורם לכאב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מכללת Spirit כרכור - המכללה ללימודי רפואה משלימה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל

מאת: יובל רכיבה טיפולית14/10/131251 צפיות
רכיבה טיפולית - לרכב כל הדרך אל המכללה !

מאת: יובל רפואה משלימה14/10/13939 צפיות
רפואה משלימה – מקצוע שאתה אוהב ומתחבר אליו

מאת: יובל רכיבה טיפולית22/09/131369 צפיות
לימודי רכיבה – רפואת הנפש, הרוח והגוף

מאת: יובל חינוך ולימודים - כללי03/02/13657 צפיות
לימודי רפואה משלימה- הכירו אותה לימודי רפואה משלימה הינם תחום לימודים מרתק ומאתגר. תחום נרחב זה מחייב צורת הסתכלות רחבה על האדם המטופל.

מאת: יובל קורסים וסדנאות23/10/12662 צפיות
שיאצו משמעו טיפול בנגיעה באמצעות הפעלת לחץ בעזרת כפות הידיים על גוף המטופל. שיטה זו מקורה ברפואה הסינית והיא נועדה לשחרר חסימות אנרגטיות בגוף, באמצעות מגע ולחיצות על האזורים החסומים אשר מוציאים את הגוף מאיזון ולא מאפשרים לאנרגיית החיים הקיימת בגופינו לזרום בחופשיות.

מאת: יובל קורסים וסדנאות23/10/12591 צפיות
שיאצו היא שיטת טיפול המתבצעת באמצעות מגע, או במדויק יותר, לחיצות במגע. טיפול באמצעות שיאצו מסייע בפתרון בעיות וקשיים רבים של המטופל מהאספקט הגופני והרגשי.

מאת: יובל לימודי תעודה ומקצוע03/10/12687 צפיות
למה משמשת רכיבה טיפולית? התחום של רפואה טיפולית נודע בעולם כבר שנים ארוכות אולם בעשורים האחרונים הוא זוכה לעדנה של ממש.

מאמרים נוספים בנושא קורסים וסדנאות

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/19821 צפיות
קורס סלולר וניהול מעבדה המצב בשוק כיום הוא כזה, שכמעט לכל אדם מעת עמדו על דעתו, יש מכשיר סלולארי כלשהו, סמארטפון, טאבלט ואפילו שניהם. לעומת זאת המעבדות וטכנאים המוכשרים לתיקונים הנפוצים הנדרשים לאותם מכשירי סלולר – מועטים למדי ביחס לכמות העצומה של מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש כל הזמן ומועדים לתקלות מכל סוג. מסיבה זו, קיימת היום דרישה רבה לאנשי מקצוע מוסמכים, המסוגלים לתת את המענה המושלם לכל צורך בתחום תיקוני סמארטפונים או טאבלטים או כל מכשיר סלולארי אחר. למי מתאים להיות טכנאי סלולר?

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/19808 צפיות
למה דווקא טכנאי טלפונים סלולרים ? שכיר או עצמאי – לפתוח מעבדת תיקונים או לעבוד במעבדה פרטית או לעבוד בחברות הסלולריות אתגר – בחזית הטכנולוגית. שוק מפותח וגדל – התפתחות מדהימה בנושא הסלולר התפתחות טכנולוגית. פתיחת שוק המכשירים הסלולרים לתחרות. שימוש הולך וגדל – לא רק טלפון. תלות הולכת וגדולה במכשיר הסלולרי. מכשירי הטלפון שבחזית הטכנולוגית מתאימים לכל הגילאים. שינוי מרכז ההוצאה – העברת עלות השימוש מחברות הסלולר. המחיר הממוצע אותו אנו משלמים עבור המכשיר עלה. חבילות התקשורת מוזלות באופן משמעותי – י

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/171917 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: מגניב קורסים וסדנאות29/09/16952 צפיות
העולם שבו אנו חיים כיום הוא ללא ספק עולם צרכני. הלקוח שלכם חשוף בכל רגע נתון למגוון מוצרים המוצעים למכירה על ידי אנשי מכירות מטעמה של החברה המתחרה. חשוב לזכור כי כישורי מכירה גבוהים הם אינם בהכרח משהו שנולדים איתו, אולם נכון שגישה שאפתנית וכריזמטית בהחלט תוכל לסייע לכם, יחד עם זאת ובסופו של יום מדובר בטכניקה מאד ברורה. השקעה גדולה יותר בשיפור יכולות המכירה על ידי קורס מכירות איכותי למשל, תאפשר לכם להצליח במשימה של הגדלת מכירות

מאת: רוני הכהןקורסים וסדנאות25/09/16842 צפיות
אחד הדברים הבולטים בכפר הקטן הזה שלנו הוא הקשרים שכולנו יוצרים עם אנשים זרים שהדרך היחידה לפתוח ערוצי תקשורת איתם באינטרנט היא על ידי הבנה של השפה הבינלאומית ברחבי הסייבר שהיא השפה האנגלית

מאת: אבי דוידיקורסים וסדנאות03/08/16938 צפיות
בקצרה על לימודי אנגלית למתקדמים עם רמה בסיסית תוך המלצה על לימודי אנגלית בטלפון בהתאמה אישית.

לגרום למישהו לא לעשן, שיטות להפסקת עישון, לשכנע את עצמך לא לעשן, איך להפסיק לעשן, לשכנע מישהו לא לעשן, דרכים לא לעשן, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: כן מה אתה אומר מההתחלה, מישהו. ש: מישהו רוצה להפסיק לעשן. אליעד: מישהו רוצה להפסיק לעשן כבר נפסלת עוף. ש: הוא טוען שהוא רוצה להפסיק לעשן. אליעד: אוקי תודה רבה אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי עכשיו בא נתקדם כן, מישהו אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי סיפור מעניין אוקי. ש: שואלים אותו למה אתה לא מפסיק לעשן. אליעד: שואלים אותו ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica