חפש מאמרים:
שלום אורח
22.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

וטרינר תורן 24 שעות

מאת: דר' תומרוטרינריה06/04/20121210 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עם התקדמות הרפואה הוטרינרית בישראל, עלתה הדרישה של בעלי הכלבים והחתולים לזמינות של וטרינר 24 שעות ביממה. כמו ברפואה של בני אדם וזמינות מלאה של בתי החולים הומניים, גם בעלי חיות המחמד מצפים כי במקרי חירום ימצא להם פיתרון מתאים בדמות בית חולים וטרינרי אשר מאויש 24 שעות ביממה ומסוגל לטפל בחיית המחמד היקרה להם.

בשגרה, בעלי החיים שלנו מטופלים ומחוסנים על ידי וטרינר במרפאה וטרינרית שכונתית ואת מרבית הטיפולים הם מקבלים בקרבת הבית. השאלה העולה - מה יקרה כאשר הכלבאו החתול ירגיש לא טוב בחג או בשבת או, אם, חס וחלילה, חיית המחמד שלנו תהיה מעורבת בתאונת דרכים באמצע הלילה?

מה יעשו הבעלים של חיית המחמד במקרים אלו? האם יתקשרו אל הוטרינר הפרטי אשר יאלץ לצאת מביתו באישון לילה אל המרפאה הוטרינרית? כמה זמן יאלצו בעלי החיים לחכות בכדי לקבל טיפול וטרינרי במקרה חירום?

לשם מקרים אלו בדיוק קיים השירות של וטרינר 24 שעות ביממה - בכדי לספק לכם ולחיות המחמד שלכם שירותי חירום וטרינרים ולאפשר מתן של טיפול וטרינרי, בכל שעה.

במקרי חירום, המלצתנו היא להגיע מיידית אל בית חולים וטרינרי ולא להמתין עד אשר הוטרינר יגיע אל המרפאה.

נקודה חשובה אשר כדאי להבהיר במקרי חירום, היא ההבדל בין "זמינות של וטרינר" 24 שעות (כאשר במרבית המקרים הכוונה היא כי מדובר בווטרינר הזמין טלפונית) לנוכחות של וטרינראשר נמצא בבית חולים וטרינרי מצויד לטיפול במצבי חירום. מאחר ובמקרי חירום, ההמלצה היא להגיע אל וטרינר מוקדם ככל האפשר, עדיף להגיע למקום בו נמצא כבר וטרינר חירום לקבלת הטיפול הרפואי הדרוש לבעל החיים.

מסיבות אלו, כאשר ישנו צורך בטיפול וטרינרי במקרי חירום בלילה, בחג (כגון פסח) או בסופי שבוע, המלצתי היא להגיע ישירות אל בית חולים וטרינרי המאויש על ידי וטרינר 24 שעות ביממה.

בארצנו ניתן למצוא בתי חולים וטרינרים מעטים אשר מאוישים על ידי וטרינר תורן 24 שעות מסביב לשעון.

באזור תל אביב, רמת גן ,רמת השרון או במרכז הארץ, בית חולים וטרינרי שכזה נמצא בכפר הירוק. בית החולים הווטרינרי בכפר הירוק מאוייש על ידי וטרינרים, מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, שבתות וחגים.

במקרי חירום או בכל שאלה ניתן ליצור קשר עם וטרינר תורן לשם קבלת יעוץ רפואי או להגיע ישירות עם חיית המחמד לקבלת טיפול רפואי. כמו כן, במקרי חירום אפשר להתקשר ולקבל ייעוץ טלפוני לגבי עזרה ראשונה לחיית המחמד שלכם.

במקרי חירום אפשר ניתן להיעזר בשירותי הסעה לחיות מחמד אשר מסופקים על ידי בית החולים הוטרינרי 24 שעות ביממה. באמצעות שימוש בשירות זה, ניתן להביא את חיית המחמד לטיפול בבית החולים הוטרינרי גם בשבתות וחגים ובשעות הלילה, ללא הצורך בתחבורה ציבורית.

עצתנו לכם היא לטפל ולחסן באופן שגרתי את חיות המחמד. רפואה מונעת הכוללת חיסונים וטיפול נגד טפילים חשוב ביותר במניעת מחלות. אנו מבקשים לכם לא לשחרר את בעלי החיים ליד כבישים בכדי למנוע תאונות ופגיעה בבעלי החיים היקרים לליבכם.. העיקר שלא תזדקקו לשרותי בית חולים וטרינרי או וטרינר חירום 24שעות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר' תומר ויינגרם
"בית החולים הוטרינרי בהרצליה"

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' תומר

מאת: דר' תומרוטרינריה26/09/131614 צפיות
אלרגיה לפרעושים הינה סוג האלרגיה הנפוץ ביותר בכלבים וחתולים. האלרגיה גורמת לדלקות עור וגירודים הפוגעים באיכות החיים של הכלב או החתול, לעיתים בצורה קשה. על אבחון האלרגיה והטיפול בה במאמר זה.

מאת: דר' תומראילוף בעלי חיים17/11/121527 צפיות
אילוף גורי כלבים לעשיית צרכים הינו תהליך הדורש מחויבות ועקביות מצב הבעלים. במאמר זה תוכלו למצוא מידע שיעזור לכם לאלף את הגור לעשות את הצרכים מחוץ לבית תוך מספר שבועות.

מאת: דר' תומרוטרינריה13/09/121860 צפיות
המתת חסד לכלבים או לחתולים שלנו היא החלטה כאובה ביותר. מחלות סופניות או הזדקנות חיית המחמד שלנו, מציבים אותנו מול הדילמה הקשה מכל, מתי הזמן הנכון להרדים את הכלב או החתול? לשאלה זו אין תשובה קלה, מאמר זה בה לנסות לעזור לכם לקבל את ההחלטה.

מאת: דר' תומרוטרינריה15/08/121502 צפיות
כלבת הינה מחלה קטלנית הפוגעת בכל היונקים, בישראל מדווחים מידי שנה עשרות מקרי כלבת בחיות מחמד וחיות בר. במאמר תמצאו מידע לגבי סימני כלבת בבעלי חיים, מניעת מחלת הכלבת והמצב במדינת ישראל

מאת: דר' תומרוטרינריה18/05/121207 צפיות
מאמר על התקדמות הרפואה הוטרינרית בישראל.

מאת: דר' תומרוטרינריה06/05/121045 צפיות
האם לאמץ כלב גזעי או מעורב? הסבר על היתרונות באימוץ כלבים מעורבים.

מאת: דר' תומרוטרינריה06/05/121226 צפיות
מאמר העוסק בסכנות ופגיעות האפשריות בכלבים בקיץ הישראלי

מאמרים נוספים בנושא וטרינריה

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/197146 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/12/187259 צפיות
מגוון בעלי חיים יוכלו לתת מענה מעולה לרצון לגדל חיית מחמד בבית. אך מעטות באמת יענו על הצורך של בני הבית שזה דבר עיקרי ולא פחות חשוב מכל פרמטר אחר כאשר מתכוונים להביא חיית מחמד לביתכם.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה30/09/187426 צפיות
חיית החמד שלכם, בריאותה אינה שונה משל כל יצור חי אחר כולל אותנו בני האדם. כאשר אנו בוחרים ווטרינר/ מרפאה ווטרינרית לחיית המחמד שלנו אנחנו צריכים להתחשב במגוון פרמטרים מעבר לנוחות או שמועות חיוביות שמפה לאוזן. במאמר שלפניכם נרחיב על כך.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה27/06/187760 צפיות
למה למעשה כל כך חשוב שיהיה ווטרינר קבוע לחיית המחמד שלך? או לפחות מרפאה קבועה? מאותה הסיבה שחשוב שלנו תהיה מרפאה קבועה ורופא מטפל קבוע...וזה לא רק נוחות האמינו לנו..

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/05/187831 צפיות
כשחיית מחמד מצטרפת למשפחה תאמינו לנו... החיים בבית יהיו הרבה יותר מהנים! התענוג שבחזרה הביתה, לטפל בהנאה, להאכיל ולטפח אין הרבה רגעים שישתוו להרגשה הנהדרת הזאת. עם כל ההנאה והקסם שבהחלט יש בדבר חשוב מאוד לברר מספר דברים.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה29/03/187902 צפיות
כמו בכל דבר בחיינו לפני שאנו לוקחים החלטה משמעותית אנחנו חייבים לוודא שמרבית הפרמטרים מתאימים לציפיות שלנו . כך גם באימוץ כלבים, נורא מתחשק לכם שכלב יפה ומתוק או גדול וקשוח יתרוצץ בחצר ביתכם אך חשוב לוודא מספר דברים קודם לכן.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה28/02/184132 צפיות
היפוך קיבה קורה כאשר כלבים בולעים אוויר תוך כדי ארוחה ובאופן כללי ולא מצליחים לשחררו מה שגורם לקיבה להסתובב ונוצרת חסימה בזרימת הדם שעשויה להגיע עד למצב של נמק ולמקרי מוות. באם הכלב לא יטופל באופן מידי הוא יהיה בסיכון שעשוי להוביל למותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica