חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בחירת מקצוע לחיים, מה אומרת הנומרולוגיה על בחירת מקצוע?

לפעמים קורה שאנו בוחרים מקצוע לעתיד בגלל טרנד. פעם כל אמא יהודיה רצתה שהבן/חתן יהיה רופא. היתה תקופה שכולם רצו להיות עו"ד, לאחר מכן הרבה למדו מחשבים והיום לומדים מינהל עסקים.  בכלל הבחירה במקצוע לא תמיד זה הייעוד של כל אחד.  פגשתי רופאה שבנה למד רפואה באוניברסיטה. האמא הרגישה שהוא צריך להמשיך את השושלת המשפחתית כמובן.  אחרי שראיתי את תאריך הלידה שלו הצעתי שילמד משהו שקשור לכספים, כלכלה, בנקים ועסקים.

לאחר כשנה האם צלצלה אלי לספר, שהבן הלך ללמוד כלכלה ומינהל עסקים אחרי שעזב את לימודי הרפואה באוניברסיטה. האם סיפרה שבנה פורח ומאושר מהמקצוע שהחליף.  פגשתי אנשי עסקים שילדיהם עבדו בעסק המשפחתי. הילדים לא הרגישו שטוב להם או מתאים להם לעבוד בעסק המשפחתי. הילדים הרגישו שאין להם יכולות ניהוליות בתחום העסקים ואינם יכולים לתרום לעסק. קורה ש-לאדם ישנם כישורים לאומנות ואינם מרגישים חיבור לעסקים. אנשים במצב כזה לא תמיד יוכלו לתרום ולהרחיב את העסק המשפחתי אלא, להחריב אותו. ויש מקרים רבים מאוד שלקראת גיל בינה אדם מחליט להחליף מקצוע בגלל שמרגיש שהוא רוצה למצות את היכולות שהוא נולד עימם. והוא נהנה מהמקצוע החדש שבא ממש בכייף מתוך חיבור ובחירה אמיתית. לדוגמא קורה שאדם עסק ברפואה וכשיצא לפנסיה החל לעסוק בתחביב שכל חייו אהב נגרות. מקצוע לחיים הוא דבר מאוד חשוב שאדם יעסוק בו מתוך אהבה וחיבור אמיתי ולא בגלל רצונו להרוויח הרבה כסף ומהר או בגלל שהוריו בחרו עבורו למרות חוסר יכולותיו ונכונותו או אהבתו למקצוע. הבחירה במקצוע מתוך אהבה היא מאוד חשובה לפעמים בתוך משפחה שבה האב איש עסקים שיש לו מס' ילדים. חלק עובדים בעסק המשפחתי וחלק עובדים בתחום אחר שלא בהכרח קשור לעסק המשפחתי ישירות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אני נומרולוגית ומאבחנת בשיטת עץ החיים ונומרולוגיה קבלית ובשיטות נוספות כולל מפות מלאות של האדם. ניתן לאבחן בעזרת תאריך הלידה של האדם את הפוטנציאל העתידי בהתאם לעבר והילדות של האדם. אדם שלא מצליח להגשים את מטרותיו הוא אדם מתוסכל. בדרך האיבחון שלי יותר קל לאדם המתייעץ להבין היכן המגרעות שלו ומה הקושי במפה שלו שעוצר אותו בכל מהלך בחייו להגיע לייעוד שלו. אנשים שהצליחו להגשים את עצמם הפכו להיות אנשים מאושרים. בזמן שאני עורכת את המפה  ולאורך הייעוץ האדם מקבל מעיין מראה מדוייקת על אופיו תכונותיו הקשיים והמכשולים שעומדים בדרכו כדי להגשים את המטרות שלו.

ניתן לקבוע תור לייעוץ נומרולוגי 052-7791799

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אילנה מגן-נומרולוגית ומתקשרת

במאמר זה הקורא מקבל דוגמאות של איבחון ושאלות שכל אדם יכול לשאול את עצמו במהלך חייו. לאחר קריאת מאמר זה חשוב גם לקרא את המאמר המקביל ששמו "הכול צפוי והרשות נתונה" יש לנו אפשרויות בחירה. המאמר נותן הצצה, הבנה, ומודעות לגבי איבחון נומרולוגי של כל אדם ודוגמאות מהחיים. אני מאמינה שרוב האנשים שמעו בשנים האחרונות ונחשפו לנושא הנומרולוגיה/אסטרולוגיה/מיסטיקה ובכלל כי ישנו מצב של מתח גובר והולך וחוסר ודאות אצל האנשים. לכן רואים יותר ויותר אנשים שחוזרים בתשובה ונעזרים בכל מיני יועצי סתרים ורבנים.

בבואנו לתרגם את המילה "הכול צפוי והרשות נתונה" הכוונה שיש לנו אפשרויות בחירה בחיינו ולא הכול גורל. לא צריך להאמין שהכול כתוב מלמעלה. לדוגמא: אם אנחנו רוצים לנסוע לאילת אפשר לנסוע במס' צורות בטיסה/באוטובוס/ברכב שכור/ברכבת ואז בבאר שבע לקחת אוטובוס. דוגמא זו באה להמחיש עד כמה יש לנו אפשרויות בחירה ויש עוד הרבה דוגמאות. גם לגבי בחירת זיווג כשיש לנו שנת זיווג אם לא נשתדל באותה שנה שהיא שנת זוגיות ההזדמנות מוחמצת. כך לגבי כל דבר בחיים. כשיש לאדם משבר בזוגיות עליו להיות סבלני ולהבין שלפעמים המשבר זמני

בחיי כל אדם ישנם מס' הזדמנויות לזיווג וזוגיות. לפי ניתוח תאריך הלידה ניתן לדעת מהי אותה שנה חשובה שנוכל לעשות השתדלות יתרה כדי להצליח במטרה. במידה ואדם לא עושה מאמץ או אדם לא יודע שזאת שנה מאוד חשובה מבחינה גורלית לזיווג וזוגיות אדם יכול להפסיד באותה שנה את הסיכוי לזיווג ובפעם הבאה הסיכוי יגיע שוב בעוד מספר שנים. בשנה חשובה זו כוכב ונוס עומד לצידו של האדם. אסור לאדם לחושב ש"מה שצריך לקרות קורה" ובכל מקרה אני אתחתן. כי במידה ואדם לא יעשה השתדלות באותה שנה חלון ההזדמנויות נסגר ויגיע בעוד מס' שנים

מאמרים נוספים בנושא נומרולוגיה

מאת: מאיר בן מרוםנומרולוגיה22/07/151600 צפיות
הנומרולוגיה היא תורת המספרים, ועל פיה לכל אות יש משמעות מספרית, שהיא גם משמעות "ערכית". כל אחת מן האותיות נושאת עמה ערך מספרי המשקף תכונות מסוימות, מאפיינים, מתנות ואתגרים. לפיכך, כאשר בוחרים שם לילד, חשוב להיות מודעים לכך. צירוף האותיות והיחסים ביניהן ייתנו ערך מספרי שונה, ובהתאם לכך – המעטפת האנרגטית של הילד תהיה שונה.

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה22/04/145605 צפיות
אנו נולדים כעולם כפני עצמו וממשיכים להתנהג כך כל חיינו. מצד שני, המצב הטבעי האמיתי הוא הצורך שלנו ל"איחוד כוחות" עם אדם אחר ושונה מבחינה גנטית, נפשית, חברתית, כלכלית וריגשית... ואיתו אנו רוצים למזג את החיים שלנו. אבל זהו סוד הבריאה: לכך בדיוק נבראנו, כדי ליצור המשכיות באמצעות האיחוד. איך אנו מוצאים את ה"חצי השני" שלנו? האם הוא באמת החלק המשלים, או דווקא ההיפך?

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה19/04/145661 צפיות
בשלב כזה או אחר של חייו כל אדם נדרש להכרעה גורלית: מהי הקריירה הנכונה עבורו וזאת כמובן החלטה הנוגעת כמעט לכל האספקטים המרכזיים של החיים, הן כמובן מבחינה כלכלית והן רגשית ואינטלקטואלית. זוהי אכן אחת ההחלטות הגורליות ביותר.

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה19/04/145493 צפיות
הניתוח הנומרולוגי מאפשר לבחון את העבר והשפעותיו, עד לרגע הזה ממש ולהצביע על ההחלטות שקבעו את מהלך חיינו עד כה. נכון, מהלך החיים קבוע ומתוכנן מראש ע"י הכוחות העליונים,. אבל "הכל צפוי והרשות נתונה" ולכן ניתן לשנות את המסלול שנקבע עבורנו. משום כך, חשוב לדעת מה "כתוב" לנו כדי שנוכל לקבל את ההחלטות הנכונות לנו ביחס לעתיד.

מאת: מיכאל רומנסקינומרולוגיה18/12/138303 צפיות
בשנים האחרונות הגישה המערבית המודרנית לשיטות טיפול ואבחון לא קונבנציונאליות התרככה מאוד. אם בעבר כל מה שהריח אפילו במעט ממיסטיקה נחשב למוקצה, הרי שהיום אפילו בתי החולים הממשלתיים כבר פותחים את שעריהם בפני מטפלים מתחום הדיקור, השיאצו ועוד. שיטות כגון פלדנקרייז, פאולה, פרחי באך והומאופתיה כובשות את לב הקהל הישראלי שפעמים רבות נואש מדרכי הטיפול המודרניות שבמקרים רבים לא מסוגלות להביא למזור.

מאת: tkidumנומרולוגיה25/11/137826 צפיות
אם אתם מעוניינים לגלות פרטים שונים על עצמכם, רוצים להכיר את עצמכם, את המגבלות שלכם, את היתרונות שלכם, רוצים לשאול שאלות בנוגע לחיי האהבה,

מאת: לוטונטנומרולוגיה25/07/128075 צפיות
הימורים ממוסדים הם הימורים המוכרים על ידי המדינה, מפוקחים על ידה וכוללים מיסוי על ידה. כל סוג אחר של הימורים שאינו מוכר על ידי המדינה אסור ואינו חוקי לרבות בתי קזינו פרטיים, מכונות מזל ללא היתר, משחקי קלפים למטרת הימורים ועוד. בישראל, גם הימורים דרך רשת האינטרנט, גם אם אלו הנעשים באתרים שאינם ישראלים אסורים על פי חוק. במדינת ישראל קיימים שני גופים הרשאים על פי חוק להציע הימורים לקהל הרחב, אלו הם מפעל הפיס והמועצה להסדרת ההימורים בספורט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica