חפש מאמרים:
שלום אורח
16.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רוצים לגלות פרטים על עצמכם ?

מאת: tkidumנומרולוגיה25/11/20138164 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם מעוניינים לגלות פרטים שונים על עצמכם, רוצים להכיר את עצמכם, את המגבלות שלכם, את היתרונות שלכם, רוצים לשאול שאלות בנוגע לחיי האהבה, העבודה, זקוקים לייעוץ, הכוונה, שיקוף, חיזוק ותמיכה, תוכלו ללכת אל נומרולוג מנוסה. נורמולוג אשר עוסק בתחום זמן רב, למד אצל מורים רבים (נורמולוגים מערביים, נומרולוגיים קבליים, רבנים שונים אשר עוסקים בקבלה ותורת הנסתר), למד שיטות שונות, גישות רבות וממשיך ללמוד כל הזמן יהיה נומרולוג טוב.                    אסטרולוגיה לפי תאריך לידה, עשויה לגלות לאדם פרטים רבים ולכן אנשים רבים פונים לייעוץ כאשר הם נמצאים בצומת דרכים, חשים תחושת מצוקה, זקוקים להכוונה ועוד. אסטרולוגיה לפי תאריך לידה תוכל לסייע לאנשים רבים להתמקד ולהבין את הקונפליקטים וצורות החשיבה שלהם. אם אתם מעוניינים לקבל שירות מנורמולוג מנוסה, תוכלו לפנות אל חברים ומכרים ולבקש מהם להמליץ לכם על בעל מקצוע איכותי. כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט, להתרשם ממבחר הנורמולוגים הקיימים ולמצוא את מבוקשכם.ניתן להזמין את הנורמולוג למגוון אירועים. מרבית האנשים ישמחו לקבל ניתוח נומרולוגי של עצמם ולכן הזמנת הנורמולוג עשויה ליצור עניין רב. תוכלו להזמין את הנורמולוג להרצאות, ערבי תוכן, קורסים, תוכלו להגיע אליו באופן אישי ותוכלו להזמין אותו לחגיגת מסיבת רווקות במרכז או מסיבת רווקות בתל אביב. אם תזמינו את הנורמולוג אל מסיבת רווקות במרכז או אל מסיבת רווקות בתל אביב, תוכלו להיות בטוחות שכל הבנות ישמחו. נשים רבות ישמחו לחגוג עם אטרקציה כמו אסטרולוגיה לפי תאריך לידה. מסיבת רווקות בתל אביב או מסיבת רווקות במרכז היא הזדמנות לתת לבנות להתנסות בחוויה הייחודית. במהלך הערב הן יוכלו ללמוד על תורת המספרים, משמעות המספרים והאותיות, הן יוכלו ללמוד על התפיסה הנומרולוגית, הן ילמדו כיצד לבצע חישובים בסיסיים, יבינו את משמעות המספרים ואותיות שמן, ילמדו על היחסים ביניהן, יבינו אילו סגולות על פי הקבלה יסייעו להן בכדי לקיים זוגיות טובה, הבנות יוכלו לשאול שאלות בנושאים שונים אשר מעסיקים אותן ועוד.נורמולוג מנוסה אשר עוסק בנורמולוגיה במשך שנים רבות, מספק ייעוץ ברדיו או בטלוויזיה, מנהל פורומים באינטרנט, מספק ייעוצים אישיים, יודע כיצד להתאים סגולות על פי הקבלה, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד, יהיה הנורמולוג המתאים עבורכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת tkidum

מאת: tkidumייעוץ עסקי27/01/161184 צפיות
אתם יודעים שאתם מסוגלים להגיע ליעדים עסקיים גבוהים יותר אתם מרגישים שההצלחה על מפתן החברה והעסק...אבל... להלן ארגז כלים יישומי ומעניין שיכול לסייע לכם

מאת: tkidumמסחר אלקטרוני27/12/153099 צפיות
3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/152592 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: tkidumבריאות ילדים28/10/152137 צפיות
כל מה שכדאי על חרדת נטישה בקרב ילדים מגיל צעיר - על התופעה, המאפיינים הבולטים ועל דרכי הטיפול האפשרויות והמומלצות.

מאת: tkidumזוגיות ואהבה29/09/151959 צפיות
כיצד יעוץ זוגי נכון ומתאים יכול לסייע לנו להתגבר על קשיים, בעיות ומשברים שונים בזוגיות?

מאת: tkidumחינוך ילדים29/09/151559 צפיות
הזיכרונות המוקדמים שלנו מימי הילדות כוללים לרוב פעילויות פנאי בהם עסקנו, ביניהן קיים מרכיב דומיננטי ביותר של פעילויות משחק. משחקים לילדים שונים באופיים ממשחקים למבוגרים וגם כיום, המשחקים האלקטרוניים שילדים נוהגים לשחק בהם מותאמים למשחק לגילאי הילדות.

מאת: tkidumאובדן כושר עבודה20/07/157862 צפיות
נפגעת בתאונת עבודה כלשהי? ראשית החלמה בריאה והרבה בריאות, אך במקביל מה נדרש לעשות במישור המשפטי בכדי לקבל את כל מה שמגיע לכם? הנה מדריך קצר שינסה לסייע בעניין.

מאמרים נוספים בנושא נומרולוגיה

מאת: מאיר בן מרוםנומרולוגיה22/07/151927 צפיות
הנומרולוגיה היא תורת המספרים, ועל פיה לכל אות יש משמעות מספרית, שהיא גם משמעות "ערכית". כל אחת מן האותיות נושאת עמה ערך מספרי המשקף תכונות מסוימות, מאפיינים, מתנות ואתגרים. לפיכך, כאשר בוחרים שם לילד, חשוב להיות מודעים לכך. צירוף האותיות והיחסים ביניהן ייתנו ערך מספרי שונה, ובהתאם לכך – המעטפת האנרגטית של הילד תהיה שונה.

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה22/04/145930 צפיות
אנו נולדים כעולם כפני עצמו וממשיכים להתנהג כך כל חיינו. מצד שני, המצב הטבעי האמיתי הוא הצורך שלנו ל"איחוד כוחות" עם אדם אחר ושונה מבחינה גנטית, נפשית, חברתית, כלכלית וריגשית... ואיתו אנו רוצים למזג את החיים שלנו. אבל זהו סוד הבריאה: לכך בדיוק נבראנו, כדי ליצור המשכיות באמצעות האיחוד. איך אנו מוצאים את ה"חצי השני" שלנו? האם הוא באמת החלק המשלים, או דווקא ההיפך?

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה19/04/145982 צפיות
בשלב כזה או אחר של חייו כל אדם נדרש להכרעה גורלית: מהי הקריירה הנכונה עבורו וזאת כמובן החלטה הנוגעת כמעט לכל האספקטים המרכזיים של החיים, הן כמובן מבחינה כלכלית והן רגשית ואינטלקטואלית. זוהי אכן אחת ההחלטות הגורליות ביותר.

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה19/04/145876 צפיות
הניתוח הנומרולוגי מאפשר לבחון את העבר והשפעותיו, עד לרגע הזה ממש ולהצביע על ההחלטות שקבעו את מהלך חיינו עד כה. נכון, מהלך החיים קבוע ומתוכנן מראש ע"י הכוחות העליונים,. אבל "הכל צפוי והרשות נתונה" ולכן ניתן לשנות את המסלול שנקבע עבורנו. משום כך, חשוב לדעת מה "כתוב" לנו כדי שנוכל לקבל את ההחלטות הנכונות לנו ביחס לעתיד.

מאת: מיכאל רומנסקינומרולוגיה18/12/138694 צפיות
בשנים האחרונות הגישה המערבית המודרנית לשיטות טיפול ואבחון לא קונבנציונאליות התרככה מאוד. אם בעבר כל מה שהריח אפילו במעט ממיסטיקה נחשב למוקצה, הרי שהיום אפילו בתי החולים הממשלתיים כבר פותחים את שעריהם בפני מטפלים מתחום הדיקור, השיאצו ועוד. שיטות כגון פלדנקרייז, פאולה, פרחי באך והומאופתיה כובשות את לב הקהל הישראלי שפעמים רבות נואש מדרכי הטיפול המודרניות שבמקרים רבים לא מסוגלות להביא למזור.

מאת: לוטונטנומרולוגיה25/07/128369 צפיות
הימורים ממוסדים הם הימורים המוכרים על ידי המדינה, מפוקחים על ידה וכוללים מיסוי על ידה. כל סוג אחר של הימורים שאינו מוכר על ידי המדינה אסור ואינו חוקי לרבות בתי קזינו פרטיים, מכונות מזל ללא היתר, משחקי קלפים למטרת הימורים ועוד. בישראל, גם הימורים דרך רשת האינטרנט, גם אם אלו הנעשים באתרים שאינם ישראלים אסורים על פי חוק. במדינת ישראל קיימים שני גופים הרשאים על פי חוק להציע הימורים לקהל הרחב, אלו הם מפעל הפיס והמועצה להסדרת ההימורים בספורט.

מאת: עידו הלפריןנומרולוגיה17/07/128696 צפיות
תורת הנומרולוגיה היא תורה מתחום המיסטיקה. הנומרולוגיה בנויה מחישוב רב של נוסחאות , כל נוסחה מלמדת משהו חדש על תכונות האדם ועל גורלו, כאשר מחברים בין כל הנוסחאות מתקבלת מפה נומרולוגית החושפת את התמונה הגדולה שבהסתכלות עליה ניתן לראות בדיוק רב את האדם וכל עולמו לפרטי פרטים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica