חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ נומרולוגי, נומרולוגיה מה ניתן לאבחן דרך תאריך הלידה?

בניתוח נומרולוגי של תאריך הלידה של האדם ניתן לאבחן כל שאלה שאדם מעלה על דעתו ושואל עצמו, על חייו על ילדותו על עתידו והמשך דרכו המקצועית הזוגית וכו'.  וכאן מובאות הדוגמאות מעטות לשאלות שאפשר לקבל בניתוח נומרולוגי.

לדוגמא: זיווג הגון וזוגיות מתי? כספים בגורל האם יש? פגשתי אנשים שלא ידעו שיש כספים בגורלם והתקרבו לגיל פנסיה חיו ממשכורת מינימום והמשיכו לחפש עבודה למרות שבגיל זה היו אמורים להנות משגשוג ופריחה כלכלי/פיננסי. ניתן לאבחן משברים בזוגיות וישנם מקרים שהמשבר זמני, או משברים בחיים בכלל. ניתן לאבחן נפילות ומשברים כלכליים.

אפשר לאבחן בנומרולוגיה אם אדם לא אוהב לקבל מרות והוא צריך להיות בוס/מנהל/בתפקיד ניהולי ויש לו כוח נפשי להניע אנשים. ניתן לאבחן האם אדם באופיו ובנישמתו הוא אומן זמר או יוצר או שחקן והוא מאושר כשהוא על במה. האם יש  פרסום בגורל ומתי הסיכוי הכי טוב ומתי הסיכוי להשקיע משאבים פיננסיים כי האומן יראה ברכה בעמלו, ויש פרסום גדול והופעות או שהשקעת הכספים יורדת לטמיון וכדאי קצת להמתין לעיתוי ושנים יותר טובות.

ניתן לדעת האם אדם הוא איש עסקים באופיו והאם כדאי לו לפתח/לפתוח את העסק ולהשקיע בו כי בשנה האחרונה תנועת הלקוחות בעסק פחתה ואולי מתקרב זמן של פשיטת רגל ושינוי עיסקי ומקצועי. אפשר לדעת מהם הכישורים המקצועיים של אדם איזה קורסים כדאי לו ללמוד או לאיזה כיוון ללכת ללמוד באוניברסיטה. ניתן לדעת ולאבחן מתי יש סיכוי להריון (לא במקום ייעוץ רפואי) כמובן שזה תלוי במס' פרמטרים נוספים.

ניתן לקבוע תאריך טוב לניתוח קיסרי. כולם שמעו על נשים שהגיע זמנן ללדת והחלה הלידה, אחרי השעה 12 בלילה הרופאים התחלפו החל סיבוך והיה צורך בניתוח קיסרי דחוף. אפשר לדעת מתי ישנו סיכוי למעבר ומציאת דירה או מעבר מקום בעסק. ניתן לדעת מתי הזמן הטוב ביותר להחלפת מדינה. ניתן לראות ולאבחן התמכרויות למיניהם אצל האדם. התמכרויות כמובן לא יכול לקרות אצל כל אדם, אבל אצל אנשים שכן קורה, הגמילה היא יותר קשה. תמיד ישנו מצב שאדם לאחר הגמילה יחזור להרגלים הישנים שבהתמכרות במידה וישאר באותה סביבה שהיה.

כשאדם מוצא שותף עיסקי ניתן לדעת האם האדם שמעונינן בשותפות אמין או צריך להיזהר ממנו, מפני שהוא לא מגלה את כל הקלפים ושומר אותו לעצמו. ולכן האדם שמחפש שותף אמור להיזהר ממי שעומד מולו ומציע את עצמו. ניתן לדעת בנומרולוגיה האם יש לאדם אינטואיציה והוא רואה כמה מהלכים קדימה והאם הוא מוגן מהשמיים (יש תאריך לידה מזלי) ותמיד מסתדר לו ברגע האחרון. ניתן לאבחן האם יש לאדם יצירתיות והוא יכול להיות איש מכירות טוב ויתכן גם שיש לאדם אפשרות שיוכל לצאת ממצבים קשים.

בניתוח נומרולוגי אפשר וניתן לאבחן מדוע אדם מתגלגל ממקום עבודה למשנהו, וישנם מקרים שאדם לא יודע שהוא צריך להיות בעל עסק ועצמאי ובמידה וילך לכיוון הזה המזל יאיר לו פנים.

במאמר זה ניתנו ונכתבו רק דוגמאות ומצבים בחיי היום יום של כל אדם. כמובן שלא אוכל לתת את כל הדוגמאות והאיבחונים בנומרולוגיה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אני נומרולוגית ומאבחנת בשיטת עץ החיים ונומרולוגיה קבלית ובשיטות נוספות כולל מפות מלאות של האדם. ניתן לאבחן בעזרת תאריך הלידה של האדם את הפוטנציאל העתידי בהתאם לעבר והילדות של האדם. אדם שלא מצליח להגשים את מטרותיו הוא אדם מתוסכל. בדרך האיבחון שלי יותר קל לאדם המתייעץ להבין היכן המגרעות שלו ומה הקושי במפה שלו שעוצר אותו בכל מהלך בחייו להגיע לייעוד שלו. אנשים שהצליחו להגשים את עצמם הפכו להיות אנשים מאושרים. בזמן שאני עורכת את המפה  ולאורך הייעוץ האדם מקבל מעיין מראה מדוייקת על אופיו תכונותיו הקשיים והמכשולים שעומדים בדרכו כדי להגשים את המטרות שלו.

ניתן לקבוע תור לייעוץ נומרולוגי 052-7791799

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אילנה מגן-נומרולוגית ומתקשרת

בבואנו לתרגם את המילה "הכול צפוי והרשות נתונה" הכוונה שיש לנו אפשרויות בחירה בחיינו ולא הכול גורל. לא צריך להאמין שהכול כתוב מלמעלה. לדוגמא: אם אנחנו רוצים לנסוע לאילת אפשר לנסוע במס' צורות בטיסה/באוטובוס/ברכב שכור/ברכבת ואז בבאר שבע לקחת אוטובוס. דוגמא זו באה להמחיש עד כמה יש לנו אפשרויות בחירה ויש עוד הרבה דוגמאות. גם לגבי בחירת זיווג כשיש לנו שנת זיווג אם לא נשתדל באותה שנה שהיא שנת זוגיות ההזדמנות מוחמצת. כך לגבי כל דבר בחיים. כשיש לאדם משבר בזוגיות עליו להיות סבלני ולהבין שלפעמים המשבר זמני

בחיי כל אדם ישנם מס' הזדמנויות לזיווג וזוגיות. לפי ניתוח תאריך הלידה ניתן לדעת מהי אותה שנה חשובה שנוכל לעשות השתדלות יתרה כדי להצליח במטרה. במידה ואדם לא עושה מאמץ או אדם לא יודע שזאת שנה מאוד חשובה מבחינה גורלית לזיווג וזוגיות אדם יכול להפסיד באותה שנה את הסיכוי לזיווג ובפעם הבאה הסיכוי יגיע שוב בעוד מספר שנים. בשנה חשובה זו כוכב ונוס עומד לצידו של האדם. אסור לאדם לחושב ש"מה שצריך לקרות קורה" ובכל מקרה אני אתחתן. כי במידה ואדם לא יעשה השתדלות באותה שנה חלון ההזדמנויות נסגר ויגיע בעוד מס' שנים

הבחירה במקצוע כייעוד, לא תמיד מתחיל בגיל שאחרי הצבא. מקצוע כייעוד הכוונה היא: מקצוע שאנו אוהבים ומסוגלים לתת את המיטב שיש בכוחנו. ישנם אנשים שעשו שינוי מקצועי בגיל בינה או לאחר שיצאו לפנסיה, ואת התחביב הפכו למקצוע. ישנם אנשים שעבדו ועובדים מכוח האינרציה (עיקרון ההתמדה) כי צריך לפרנס משפחה אבל הם לא מרגישים שהם אוהבים את המקצוע שבו הם עוסקים. ישנם בעלי עסקים שהחליטו להרחיב את העסק שלהם ושיתפו את ילדיהם ולבסוף ילדיהם החריבו את העסק כי הילדים מתאימים לתחום האומנות אבל אין להם יכולות ניהוליות.

מאמרים נוספים בנושא נומרולוגיה

מאת: מאיר בן מרוםנומרולוגיה22/07/151525 צפיות
הנומרולוגיה היא תורת המספרים, ועל פיה לכל אות יש משמעות מספרית, שהיא גם משמעות "ערכית". כל אחת מן האותיות נושאת עמה ערך מספרי המשקף תכונות מסוימות, מאפיינים, מתנות ואתגרים. לפיכך, כאשר בוחרים שם לילד, חשוב להיות מודעים לכך. צירוף האותיות והיחסים ביניהן ייתנו ערך מספרי שונה, ובהתאם לכך – המעטפת האנרגטית של הילד תהיה שונה.

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה22/04/145536 צפיות
אנו נולדים כעולם כפני עצמו וממשיכים להתנהג כך כל חיינו. מצד שני, המצב הטבעי האמיתי הוא הצורך שלנו ל"איחוד כוחות" עם אדם אחר ושונה מבחינה גנטית, נפשית, חברתית, כלכלית וריגשית... ואיתו אנו רוצים למזג את החיים שלנו. אבל זהו סוד הבריאה: לכך בדיוק נבראנו, כדי ליצור המשכיות באמצעות האיחוד. איך אנו מוצאים את ה"חצי השני" שלנו? האם הוא באמת החלק המשלים, או דווקא ההיפך?

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה19/04/145591 צפיות
בשלב כזה או אחר של חייו כל אדם נדרש להכרעה גורלית: מהי הקריירה הנכונה עבורו וזאת כמובן החלטה הנוגעת כמעט לכל האספקטים המרכזיים של החיים, הן כמובן מבחינה כלכלית והן רגשית ואינטלקטואלית. זוהי אכן אחת ההחלטות הגורליות ביותר.

מאת: תניה אסארףנומרולוגיה19/04/145393 צפיות
הניתוח הנומרולוגי מאפשר לבחון את העבר והשפעותיו, עד לרגע הזה ממש ולהצביע על ההחלטות שקבעו את מהלך חיינו עד כה. נכון, מהלך החיים קבוע ומתוכנן מראש ע"י הכוחות העליונים,. אבל "הכל צפוי והרשות נתונה" ולכן ניתן לשנות את המסלול שנקבע עבורנו. משום כך, חשוב לדעת מה "כתוב" לנו כדי שנוכל לקבל את ההחלטות הנכונות לנו ביחס לעתיד.

מאת: מיכאל רומנסקינומרולוגיה18/12/138228 צפיות
בשנים האחרונות הגישה המערבית המודרנית לשיטות טיפול ואבחון לא קונבנציונאליות התרככה מאוד. אם בעבר כל מה שהריח אפילו במעט ממיסטיקה נחשב למוקצה, הרי שהיום אפילו בתי החולים הממשלתיים כבר פותחים את שעריהם בפני מטפלים מתחום הדיקור, השיאצו ועוד. שיטות כגון פלדנקרייז, פאולה, פרחי באך והומאופתיה כובשות את לב הקהל הישראלי שפעמים רבות נואש מדרכי הטיפול המודרניות שבמקרים רבים לא מסוגלות להביא למזור.

מאת: tkidumנומרולוגיה25/11/137763 צפיות
אם אתם מעוניינים לגלות פרטים שונים על עצמכם, רוצים להכיר את עצמכם, את המגבלות שלכם, את היתרונות שלכם, רוצים לשאול שאלות בנוגע לחיי האהבה,

מאת: לוטונטנומרולוגיה25/07/128007 צפיות
הימורים ממוסדים הם הימורים המוכרים על ידי המדינה, מפוקחים על ידה וכוללים מיסוי על ידה. כל סוג אחר של הימורים שאינו מוכר על ידי המדינה אסור ואינו חוקי לרבות בתי קזינו פרטיים, מכונות מזל ללא היתר, משחקי קלפים למטרת הימורים ועוד. בישראל, גם הימורים דרך רשת האינטרנט, גם אם אלו הנעשים באתרים שאינם ישראלים אסורים על פי חוק. במדינת ישראל קיימים שני גופים הרשאים על פי חוק להציע הימורים לקהל הרחב, אלו הם מפעל הפיס והמועצה להסדרת ההימורים בספורט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica