חפש מאמרים:
שלום אורח
18.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

וטרינר 24 שעות

מאת: דר' תומר ויינגרםוטרינריה18/04/2012642 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
כיום, עם ההתקדמות של הרפואה הוטרינרית במדינת ישראל, גדלה הדרישה של בעלי חיות המחמד לזמינות של וטרינר 24 שעות ביממה וכך גם בשבתות וחגים. כמו, ברפואה הומנית כך גם בעלי הכלבים והחתולים מצפים כי במקרי חירום ימצא להפם פיתרון מיידי ומקום לטפל בבעלי החיים היקרים להם.

באופן שגרתי, חיות המחמד שלנו, מטופלות ומחוסנות במרפאה וטרינרית שכונתית. את כלל הטיפולים הן מקבלות ליד הבית.

השאלה העולה במקרי חירום היא מה קורה כאשר הכלב לא מרגיש טוב ביום שבת או, חס וחלילה, אם בעל החיים האהוב שלנו מעורב בתאונת דרכים באמצע הלילה? 
מה יעשה בעל כלב או חתול במקרים שכאלו, יתקשר אל הוטרינר הקבוע אשר יצא מביתו או ממקום מרוחק ויגיע אל המרפאה הוטרינרית? כמה זמן יאלץ בעל חיית המחמד לחכות עבור טיפול וטרינרי במקרי חירום וטרינרים?

מסיבות אלו נוצר השירות של וטרינר 24 שעות ביממה, בכדי לספק שירותי חירום וטרינרים ולתת את הטיפול הטוב ביותר בכל שעה. במקרי חירום מומלץ להגיע ישירות אל בית חולים וטרינרי ולא לחכות כי הוטרינר יגיע אל המרפאה הפרטית.

חשוב להבין כי קיים הבדל חשוב ביותר בין "זמינות וטרינר" 24 שעות ביממה (אשר בד"כ כונתה לוטרינר הזמין טלפונית) לנוכחות בפועל של וטרינר בבית חולים וטרינרי אשר נמצא במקום ובעל כל המכשור המתאים לטיפול בכל מצב רפואי. במקרי חירום, לעיתים כל דקה יכולה להוות את ההבדל בין חיים למוות. בשל כך, כאשר קיים צורך בטיפול וטרינרי דחוף באמצע הלילה או בסופי שבוע, ההמלצה היא להגיע אל בית חולים וטרינרי המאוייש על ידי וטרינר 24 שעות ביממה.

למרבה הצער, בישראל ישנם בתי חולים וטרינרים מעטים בלבד אשר מאויישים בפועל על ידי וטרינר 24 שעות ביממה.

באזור תל אביב והמרכז, בית חולים וטרינרי ומרכז מומחים שכזה ממוקם בכפר הירוק והוא מאוייש על ידי וטרינרים 24 שעות ביממה, שבתות וחגים (כן, אפילו ביום כיפור נמצא וטרינרי בבית החולים הוטרינרי). בכל מצב חירום, או בכל שאלה, ניתן להתקשר ולדבר עם וטרינר תורן ולקבל יעוץ. בנוסף על כך, במקרי חירום, ניתן גם לקבל עצות לגבי עזרה ראשונה לבעלי חיים.

במקרי חירום או בשעות הלילה ניתן להסתייע בשירותי הסעות המותאמים לבעלי חיים ומסופקים ע"י בית החולים הוטרינרי 24 שעות ביממה. כך, גם אם אין לכם רכב, ניתן להגיע אל בית החולים הוטרינרי בכל שעה ללא הצורך להסתייע במוניות או תחבורה ציבורית.

עצתנו  לכם – שימרו על בעלי החיים שלכם. השתמשו בשירותי רפואה וטרינרית מונעת כגון חיסונים וטיפול נגד טפילים וקרציות והימנעו משחרור בעלי החיים שלכם ליד כבישים. כך תצליחו למנוע פגיעה בחיות המחמד היקרות לכם או למנוע הידבקות במחלות. העיקר שלא תאלצו להסתייע בשרותי בית חולים לחיות מחמד או וטרינר 24 שעות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בית החולים הוטרינרי בכפר הירוק

פתוח 24 שעות, שבעה ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים.

03-649-5050

וטרינר חירום 24 שעות ביממה

בנק דם לחיות מחמד

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' תומר ויינגרם

מאת: דר' תומר ויינגרםוטרינריה17/04/12769 צפיות
דלקת לבלב בכלבים הינה מחלה קשה אשר דורשת אישפוז וטיפול בבית חולים וטרינרי. סימני המחלה כוללים חוסר תיאבון, שילשולים והקאות דמיות. עם טיפול אינטנסיבי סיכויי ההחלמה של הכלב טובים אך ללא טיפול שכזה המחלה מסכנת חיים!

מאת: דר' תומר ויינגרםוטרינריה06/04/12682 צפיות
במקרה חירום של פגיעה בבעלי חיים חשוב להסתייע בשירותי וטרינר תורן 24 שעות. כך שלא יהיה צורך לחכות בשביל טיפול וטרינרי עבור חיית המחמד האהובה עליכם. במקרי חירום מומלץ להגיע ישירות אל בית חולים וטרינרי המצויד לטיפול במקרי חירום!

מאת: דר' תומר ויינגרםוטרינריה06/04/121051 צפיות
קרצינומה של תאי הקשקש בחלל הפה בחתולים - Squamous cell carcinoma הינה סרטן אגרסיבי בעל פולשנות מקומית לסביבת הגידול. הטיפול בסרטן זה קשה ומאתגר ודורש שילוב מספר טיפול בניסיון לספק איכות חיים עבור החתול.

מאת: דר' תומר ויינגרםוטרינריה06/03/12859 צפיות
סוכרת בכלבים וחתולים? כן, יש חיה כזו... גם בעלי חיים מטופלים באינסולין בדומה לבני אדם. למידע נוסף התיעצו עימנו.

מאת: דר' תומר ויינגרםוטרינריה06/03/121043 צפיות
שיתוק הלרינקס (בית הבליעה / מיתרי הקול) הינה מחלה בכלבים אשר גורמת לקשיי נשימה וחוסר יכולת להכניס כראוי אוויר אל הריאות.

מאמרים נוספים בנושא וטרינריה

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/191229 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/12/181392 צפיות
מגוון בעלי חיים יוכלו לתת מענה מעולה לרצון לגדל חיית מחמד בבית. אך מעטות באמת יענו על הצורך של בני הבית שזה דבר עיקרי ולא פחות חשוב מכל פרמטר אחר כאשר מתכוונים להביא חיית מחמד לביתכם.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה30/09/181640 צפיות
חיית החמד שלכם, בריאותה אינה שונה משל כל יצור חי אחר כולל אותנו בני האדם. כאשר אנו בוחרים ווטרינר/ מרפאה ווטרינרית לחיית המחמד שלנו אנחנו צריכים להתחשב במגוון פרמטרים מעבר לנוחות או שמועות חיוביות שמפה לאוזן. במאמר שלפניכם נרחיב על כך.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה27/06/182128 צפיות
למה למעשה כל כך חשוב שיהיה ווטרינר קבוע לחיית המחמד שלך? או לפחות מרפאה קבועה? מאותה הסיבה שחשוב שלנו תהיה מרפאה קבועה ורופא מטפל קבוע...וזה לא רק נוחות האמינו לנו..

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/05/182181 צפיות
כשחיית מחמד מצטרפת למשפחה תאמינו לנו... החיים בבית יהיו הרבה יותר מהנים! התענוג שבחזרה הביתה, לטפל בהנאה, להאכיל ולטפח אין הרבה רגעים שישתוו להרגשה הנהדרת הזאת. עם כל ההנאה והקסם שבהחלט יש בדבר חשוב מאוד לברר מספר דברים.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה29/03/182233 צפיות
כמו בכל דבר בחיינו לפני שאנו לוקחים החלטה משמעותית אנחנו חייבים לוודא שמרבית הפרמטרים מתאימים לציפיות שלנו . כך גם באימוץ כלבים, נורא מתחשק לכם שכלב יפה ומתוק או גדול וקשוח יתרוצץ בחצר ביתכם אך חשוב לוודא מספר דברים קודם לכן.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה28/02/182321 צפיות
היפוך קיבה קורה כאשר כלבים בולעים אוויר תוך כדי ארוחה ובאופן כללי ולא מצליחים לשחררו מה שגורם לקיבה להסתובב ונוצרת חסימה בזרימת הדם שעשויה להגיע עד למצב של נמק ולמקרי מוות. באם הכלב לא יטופל באופן מידי הוא יהיה בסיכון שעשוי להוביל למותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica