חפש מאמרים:
שלום אורח
08.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירות יוצא מן הכלל!

מאת: טלי נויייעוץ עסקי22/04/2012608 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פעמים רבות אנו חושבים איך לייחד את המוצר שלנו, איך לבדל את עצמנו משאר המתחרים.

לייצר מוצר אחר? חדש? עם תועלות שונות? מוצר שעוד טרם ראו כמותו?

לארוז את המוצר בדרך שונה כך שיבלוט על המדף ויהיה נגיש ללקוחות...

ואולי לצאת בקמפיין רחב היקף שיביא לחשיפה משמעותית למוצר.

לפעמים אנו מעניקים מבצע מיוחד ללקוחות שלנו – כדי שיהיה כדאי.

סיבוב קצר ברשתות יראה לנו כי התחרות בין המוצרים השונים היא יומיומית, קשה ומחריפה מדי יום. החשיבה על איך למכור יותר ממה שכבר קיים מעסיקה מדי יום את החברות המסחריות.

לכן לעיתים, קיימת אפשרות נוספת לבדל את עצמנו באמצעות שירות. לפעמים המוצר( – מה לעשות) סטנדרטי, לפעמים המותג מוכר וידוע ולפעמים אין הרבה מה לעשות בנוגע למחיר...

לפעמים מה שדרוש  הוא שירות אחר – שיעשה את ההבדל.

תארו לעצמכם שאתם גרים בעיר שיש בה עשרות גני ילדים, גנים לגילאי 1-3 לילדים טרום גני עירייה.

כל גן רוצה להיות יחיד ומיוחד. כל הגנים מציינים כי להם יש את הצוות המקצועי ביותר, להם הגן היפה ביותר, הנקי ביותר, עם התכנים החינוכיים ביותר ועוד. והרי כל זה כל כך חשוב לנו כהורים.

היש גן שמייחד את עצמו בשירות נוסף אחר? שירות שאינו מוצע ביתר הגנים? ואולי – הוא הוא שיעשה את ההבדל?

נניח למשל שאחד מהגנים יחזיק בכל התארים שמנינו ובנוסף, יחרוט על דגלו "גן שמעודד גמילה מחיתולים".

וואלה?!?!?! שווה בדיקה.

גן ששם לו למטרה לגמול את ילדי הגן עד גיל שנתיים כחלק מהשירותים אותם הוא מעניק, מתוך הנחה כי הגמילה תלויה במחנכים ולא במחונכים (דהיינו בילדים) .

אותו גן נסמך על שיטות גמילה מסוימות ותומך בתהליך מתוך ידיעה שגמילה מאוחרת (כנהוג היום) עלולה ליצור הפרעות גמילה שיתמשכו לגילאים מאוחרים יותר.

שירותי בריאות כללית יצאה בקמפיין גדול של שירות רפואי ONLINEבו ניתן להעזר בכל שעות היום, באופן זמין ונגיש. היא הבינה  ששירות לפעמים זה הכל. שירות הוא שעושה את ההבדל ובזכותו לקוחות רבים יחליטו לממש את החלטת הקנייה (או במקרה שלהם להיות חברים בשירות בריאות כללית).

לפעמים יצירת קונספט עשויה להיות פשוטה מאוד – יצירת שירות ייחודי. הוספת ערך מוסף ללקוחות שלנו שיהיה להם כדאי.

לפעמים החשיבה על "השירות הנוסף" היא תיצור את ההבדל ותביא להעדפה אצל הלקוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טלי נוי

פוXסיה יצירתיות שיווקית, ייעוץ שיווקי לעסקים להגברת המכירות

054-3452-107 http://www.fooxia.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טלי נוי

מאת: טלי נויפרסום10/05/12707 צפיות
שמשווק נתפס כמומחה יש בידיו נכס חשוב, הוא יכול למכור את מוצריו והוא יכול אף לפתח מוצרים רבים נוספים – שכן הוא מומחה. הוא בעל יכולת השפעה. מלבד זאת, יכולת החדירה של המתחרים תהיה קטנה יותר שכן יש שחקן מרכזי. כיום שהשווקים מוצפים במוצרים ובכל קטגוריה משחקים שחקנים רבים, יש משמעות רבה ליצירתיות השיווקית, לחשיבה על מה שהצרכן צריך ועל מה שיתן יתרון יחסי אל מול המתחרים.

מאת: טלי נויעסקים קטנים ובינוניים18/04/12810 צפיות
שיווק יצירתי לעיתים לא חייב להיות שונה ואחר . לפעמיים אספקת מוצר בצינור נכון הוא הוא הפתרון.

מאת: טלי נויאופנה17/04/12576 צפיות
מועדון לקוחות , חברי מועדון , כרטיס חבר - מה זה בעצם אומר? מה התוכן האמיתי שעומד מאחרי זה? ומה התועלות של הלקוח אם הוא לא יודע שנסגר הסניף?

מאת: טלי נוימיתוג25/03/12742 צפיות
לעיתים אנו מוכרים מוצר תקופה ארוכה עם מיתוג מסוים . יש לבדוק האם כדאי לרענן את המיתוג, אולי ליצור מוצר נלווה ובאמצעות כך להגדיל את קהל הלקוחות שלנו. שימו לב מה אתם מוכרים, האם פוטנציאל המכירות ממוצה?

מאת: טלי נויטיפים שיווקיים23/03/12696 צפיות
עסקים קטנים? הזדמנות גדולה! היתרון בעסקים קטנים הוא עצם היותם עסקים קטנים! הקשר האישי, החם הוא שעושה את ההבדל. בעוד הרשתות הגדולות משקיעות כסף רב במערכי שימור לקוחות, עסקים קטנים יכולים להשקיע הרבה פחות כסף והרבה יותר "נשמה" ולהשיג תוצאות גבוהות אף יותר.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/19974 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18326 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18418 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18484 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17713 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17534 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי20/08/171063 צפיות
אוגוסט, חם, כולם בחופש. זמן מצוין להשתעשע בחידון "בחן את עצמך", בנושא חווית לקוח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica