חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירות יוצא מן הכלל!

מאת: טלי נויייעוץ עסקי22/04/2012691 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פעמים רבות אנו חושבים איך לייחד את המוצר שלנו, איך לבדל את עצמנו משאר המתחרים.

לייצר מוצר אחר? חדש? עם תועלות שונות? מוצר שעוד טרם ראו כמותו?

לארוז את המוצר בדרך שונה כך שיבלוט על המדף ויהיה נגיש ללקוחות...

ואולי לצאת בקמפיין רחב היקף שיביא לחשיפה משמעותית למוצר.

לפעמים אנו מעניקים מבצע מיוחד ללקוחות שלנו – כדי שיהיה כדאי.

סיבוב קצר ברשתות יראה לנו כי התחרות בין המוצרים השונים היא יומיומית, קשה ומחריפה מדי יום. החשיבה על איך למכור יותר ממה שכבר קיים מעסיקה מדי יום את החברות המסחריות.

לכן לעיתים, קיימת אפשרות נוספת לבדל את עצמנו באמצעות שירות. לפעמים המוצר( – מה לעשות) סטנדרטי, לפעמים המותג מוכר וידוע ולפעמים אין הרבה מה לעשות בנוגע למחיר...

לפעמים מה שדרוש  הוא שירות אחר – שיעשה את ההבדל.

תארו לעצמכם שאתם גרים בעיר שיש בה עשרות גני ילדים, גנים לגילאי 1-3 לילדים טרום גני עירייה.

כל גן רוצה להיות יחיד ומיוחד. כל הגנים מציינים כי להם יש את הצוות המקצועי ביותר, להם הגן היפה ביותר, הנקי ביותר, עם התכנים החינוכיים ביותר ועוד. והרי כל זה כל כך חשוב לנו כהורים.

היש גן שמייחד את עצמו בשירות נוסף אחר? שירות שאינו מוצע ביתר הגנים? ואולי – הוא הוא שיעשה את ההבדל?

נניח למשל שאחד מהגנים יחזיק בכל התארים שמנינו ובנוסף, יחרוט על דגלו "גן שמעודד גמילה מחיתולים".

וואלה?!?!?! שווה בדיקה.

גן ששם לו למטרה לגמול את ילדי הגן עד גיל שנתיים כחלק מהשירותים אותם הוא מעניק, מתוך הנחה כי הגמילה תלויה במחנכים ולא במחונכים (דהיינו בילדים) .

אותו גן נסמך על שיטות גמילה מסוימות ותומך בתהליך מתוך ידיעה שגמילה מאוחרת (כנהוג היום) עלולה ליצור הפרעות גמילה שיתמשכו לגילאים מאוחרים יותר.

שירותי בריאות כללית יצאה בקמפיין גדול של שירות רפואי ONLINEבו ניתן להעזר בכל שעות היום, באופן זמין ונגיש. היא הבינה  ששירות לפעמים זה הכל. שירות הוא שעושה את ההבדל ובזכותו לקוחות רבים יחליטו לממש את החלטת הקנייה (או במקרה שלהם להיות חברים בשירות בריאות כללית).

לפעמים יצירת קונספט עשויה להיות פשוטה מאוד – יצירת שירות ייחודי. הוספת ערך מוסף ללקוחות שלנו שיהיה להם כדאי.

לפעמים החשיבה על "השירות הנוסף" היא תיצור את ההבדל ותביא להעדפה אצל הלקוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טלי נוי

פוXסיה יצירתיות שיווקית, ייעוץ שיווקי לעסקים להגברת המכירות

054-3452-107 http://www.fooxia.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טלי נוי

מאת: טלי נויפרסום10/05/12780 צפיות
שמשווק נתפס כמומחה יש בידיו נכס חשוב, הוא יכול למכור את מוצריו והוא יכול אף לפתח מוצרים רבים נוספים – שכן הוא מומחה. הוא בעל יכולת השפעה. מלבד זאת, יכולת החדירה של המתחרים תהיה קטנה יותר שכן יש שחקן מרכזי. כיום שהשווקים מוצפים במוצרים ובכל קטגוריה משחקים שחקנים רבים, יש משמעות רבה ליצירתיות השיווקית, לחשיבה על מה שהצרכן צריך ועל מה שיתן יתרון יחסי אל מול המתחרים.

מאת: טלי נויעסקים קטנים ובינוניים18/04/12898 צפיות
שיווק יצירתי לעיתים לא חייב להיות שונה ואחר . לפעמיים אספקת מוצר בצינור נכון הוא הוא הפתרון.

מאת: טלי נויאופנה17/04/12657 צפיות
מועדון לקוחות , חברי מועדון , כרטיס חבר - מה זה בעצם אומר? מה התוכן האמיתי שעומד מאחרי זה? ומה התועלות של הלקוח אם הוא לא יודע שנסגר הסניף?

מאת: טלי נוימיתוג25/03/12826 צפיות
לעיתים אנו מוכרים מוצר תקופה ארוכה עם מיתוג מסוים . יש לבדוק האם כדאי לרענן את המיתוג, אולי ליצור מוצר נלווה ובאמצעות כך להגדיל את קהל הלקוחות שלנו. שימו לב מה אתם מוכרים, האם פוטנציאל המכירות ממוצה?

מאת: טלי נויטיפים שיווקיים23/03/12793 צפיות
עסקים קטנים? הזדמנות גדולה! היתרון בעסקים קטנים הוא עצם היותם עסקים קטנים! הקשר האישי, החם הוא שעושה את ההבדל. בעוד הרשתות הגדולות משקיעות כסף רב במערכי שימור לקוחות, עסקים קטנים יכולים להשקיע הרבה פחות כסף והרבה יותר "נשמה" ולהשיג תוצאות גבוהות אף יותר.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20279 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20123 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20201 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20466 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191146 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18467 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18569 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica