חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרחי באך לטיפול במצבים רגשיים

מאת: יובל קורסים וסדנאות24/04/2012742 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנת 1928 הוא גילה את התמצית הראשונה ונחל הצלחה כה גדולה עד שבשנת 1930 הוא וויתר על צורת הטיפול בה טיפל עד עתה באנשים וחיפש שיטת ריפוי חדשה.  לפני מותו בשנת 1936 הוא גילה כ- 38 תמציות פרחים שניתן להשתמש בהן לטיפול במצבים רגשיים.

כיצד פרחי באך עובדים?

פרחי באך הינן תמציות המיועדות לפעול על הצפת רגשות שליליים הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים. לפעמים הרגשות שלנו מדוכאים בכול מיני אמצעים בשל אורח חיינו, הסביבה, לחצים, עבודה, מתח וסטרס ויש לנקות את המערכות מתוכם. פרחי באך יכולים לסייע להפרעות שינה, למתח, חרדות, פחדים, תחושת דכדוך, סטרס, ייאוש, רגישות ועוד. פרחי באך מכילים את תמצית הפרח פלוס אלכוהול. הדרך הסטנדרטית להשתמש בהם היא באמצעות ערבובם עם מים או נטילתם מתחת ללשון. ניתן לשלב כמה תמציות של פרחי באך בהתאם לבעיות מהן אתם סובלים. אחת מהתרופות הפופולאריות היא תמצית הרסקיו והיא מסייעת במצבי חירום, בהם הגוף חווה הלם רגשי. הכוונה היא  למצבים המטלטלים את המערכת האנרגטית שלנו, מצבים קשים של פחד וחרדה, תרופה זו מסייעת לרפא את מנגנוני הגוף באופן עצמאי.

היכן לומדים על פרחי באך?


על פרחי באך ניתן ללמוד באחת המכללות המציעות לקהל הסטודנטים לימודי רפואה משלימה הנקראת גם רפואה אלטרנטיבית. בסיס תורתו של הרופא האנגלי מסתמך על הנחת יסוד אשר קובעת כי מקורן של המחלות נובע מהפער שבין ייעודה של נשמת האדם ליכולת לממש זאת במציאות. תמציות פרחי באך נועדו לאזן ולתת מענה לדפוסים התנהגותיים ונפשיים של  האדם ועל הדרך לרפא אותו ולהביאו לאיזון כולל. באמצעות הכרת כול אחת מ – 38 התמציות, תתאפשר לתלמידים להכיר ולגעת בחלקים המורכבים והעמוקים ביותר של עצמם. הקורס מאפשר מסע מופלא ומרתק אל התת מודע ומסייע להתפתחות אישית ומקצועית.

מה לומדים בקורס?


בלימודי פרחי באך מלמד על כול תמציות פרחי באך ולמה הן בדיוק מיועדות, כיצד רוקחים אותן וכיצד משתמשים בהן, כיצד מאבחנים ומטפלים באמצעותם, על הקשר שבין גוף לנפש, וכיצד רואה את הקשר הזה הפילוסופיה של הרפואה הטבעית. כמו כן ילמדו דפוסי התנהגות ומערכות היחסים המאפיינים את כול אחד מהטיפוסים והאינטראקציה ביניהם, טיפול בילדים, טיפול במבוגרים, יחסים בין מטפל למטופל ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מכללת Spirit כרכור - המכללה ללימודי רפואה משלימה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל

מאת: יובל רכיבה טיפולית14/10/131286 צפיות
רכיבה טיפולית - לרכב כל הדרך אל המכללה !

מאת: יובל רפואה משלימה14/10/13978 צפיות
רפואה משלימה – מקצוע שאתה אוהב ומתחבר אליו

מאת: יובל רכיבה טיפולית22/09/131410 צפיות
לימודי רכיבה – רפואת הנפש, הרוח והגוף

מאת: יובל חינוך ולימודים - כללי03/02/13696 צפיות
לימודי רפואה משלימה- הכירו אותה לימודי רפואה משלימה הינם תחום לימודים מרתק ומאתגר. תחום נרחב זה מחייב צורת הסתכלות רחבה על האדם המטופל.

מאת: יובל קורסים וסדנאות23/10/12693 צפיות
שיאצו משמעו טיפול בנגיעה באמצעות הפעלת לחץ בעזרת כפות הידיים על גוף המטופל. שיטה זו מקורה ברפואה הסינית והיא נועדה לשחרר חסימות אנרגטיות בגוף, באמצעות מגע ולחיצות על האזורים החסומים אשר מוציאים את הגוף מאיזון ולא מאפשרים לאנרגיית החיים הקיימת בגופינו לזרום בחופשיות.

מאת: יובל קורסים וסדנאות23/10/12619 צפיות
שיאצו היא שיטת טיפול המתבצעת באמצעות מגע, או במדויק יותר, לחיצות במגע. טיפול באמצעות שיאצו מסייע בפתרון בעיות וקשיים רבים של המטופל מהאספקט הגופני והרגשי.

מאת: יובל לימודי תעודה ומקצוע03/10/12715 צפיות
למה משמשת רכיבה טיפולית? התחום של רפואה טיפולית נודע בעולם כבר שנים ארוכות אולם בעשורים האחרונים הוא זוכה לעדנה של ממש.

מאמרים נוספים בנושא קורסים וסדנאות

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/19866 צפיות
קורס סלולר וניהול מעבדה המצב בשוק כיום הוא כזה, שכמעט לכל אדם מעת עמדו על דעתו, יש מכשיר סלולארי כלשהו, סמארטפון, טאבלט ואפילו שניהם. לעומת זאת המעבדות וטכנאים המוכשרים לתיקונים הנפוצים הנדרשים לאותם מכשירי סלולר – מועטים למדי ביחס לכמות העצומה של מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש כל הזמן ומועדים לתקלות מכל סוג. מסיבה זו, קיימת היום דרישה רבה לאנשי מקצוע מוסמכים, המסוגלים לתת את המענה המושלם לכל צורך בתחום תיקוני סמארטפונים או טאבלטים או כל מכשיר סלולארי אחר. למי מתאים להיות טכנאי סלולר?

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/19855 צפיות
למה דווקא טכנאי טלפונים סלולרים ? שכיר או עצמאי – לפתוח מעבדת תיקונים או לעבוד במעבדה פרטית או לעבוד בחברות הסלולריות אתגר – בחזית הטכנולוגית. שוק מפותח וגדל – התפתחות מדהימה בנושא הסלולר התפתחות טכנולוגית. פתיחת שוק המכשירים הסלולרים לתחרות. שימוש הולך וגדל – לא רק טלפון. תלות הולכת וגדולה במכשיר הסלולרי. מכשירי הטלפון שבחזית הטכנולוגית מתאימים לכל הגילאים. שינוי מרכז ההוצאה – העברת עלות השימוש מחברות הסלולר. המחיר הממוצע אותו אנו משלמים עבור המכשיר עלה. חבילות התקשורת מוזלות באופן משמעותי – י

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/172008 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: מגניב קורסים וסדנאות29/09/16999 צפיות
העולם שבו אנו חיים כיום הוא ללא ספק עולם צרכני. הלקוח שלכם חשוף בכל רגע נתון למגוון מוצרים המוצעים למכירה על ידי אנשי מכירות מטעמה של החברה המתחרה. חשוב לזכור כי כישורי מכירה גבוהים הם אינם בהכרח משהו שנולדים איתו, אולם נכון שגישה שאפתנית וכריזמטית בהחלט תוכל לסייע לכם, יחד עם זאת ובסופו של יום מדובר בטכניקה מאד ברורה. השקעה גדולה יותר בשיפור יכולות המכירה על ידי קורס מכירות איכותי למשל, תאפשר לכם להצליח במשימה של הגדלת מכירות

מאת: רוני הכהןקורסים וסדנאות25/09/16882 צפיות
אחד הדברים הבולטים בכפר הקטן הזה שלנו הוא הקשרים שכולנו יוצרים עם אנשים זרים שהדרך היחידה לפתוח ערוצי תקשורת איתם באינטרנט היא על ידי הבנה של השפה הבינלאומית ברחבי הסייבר שהיא השפה האנגלית

מאת: אבי דוידיקורסים וסדנאות03/08/16981 צפיות
בקצרה על לימודי אנגלית למתקדמים עם רמה בסיסית תוך המלצה על לימודי אנגלית בטלפון בהתאמה אישית.

לגרום למישהו לא לעשן, שיטות להפסקת עישון, לשכנע את עצמך לא לעשן, איך להפסיק לעשן, לשכנע מישהו לא לעשן, דרכים לא לעשן, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: כן מה אתה אומר מההתחלה, מישהו. ש: מישהו רוצה להפסיק לעשן. אליעד: מישהו רוצה להפסיק לעשן כבר נפסלת עוף. ש: הוא טוען שהוא רוצה להפסיק לעשן. אליעד: אוקי תודה רבה אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי עכשיו בא נתקדם כן, מישהו אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי סיפור מעניין אוקי. ש: שואלים אותו למה אתה לא מפסיק לעשן. אליעד: שואלים אותו ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica