חפש מאמרים:
שלום אורח
02.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חנות וירטואלית - צריך או לא צריך למרות שאני עסק קטן ?

מאת: דניאל קולבניית אתרים09/05/2012632 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
חנות וירטואלית - כל המידע שצריך לתת עליו את הדעת?

כלנושא עסקי יכול להיעזר בחנות הקרויה חנות וירטואלית. על פי הסקריםבעת האחרונה ישעלייה מתמדת של קונים רבים אשר מבצעים רכישות דרך רשת האינטרנט על ידי חנותוירטואלית . לקוחות רבים מנהלים באופן קבוע את הקניות שלהם, ביגוד, צרכי משרד,ספרים ועוד באמצעות חנות וירטואלית ברשת.

הקמתחנות וירטואלית – ארבעה דברים שחשוב להיות מודע להם

1. יש יתרוןגדול ברעיון של חנות וירטואלית והוא, הוצאות נמוכות מכיוון שאין תשלום משכורותלעובדים , אין שכר דירה ואין מיסי עיריה. יש הוצאה אחת גבוהה של בניית אתר החנותאבל זו הוצאה חד פעמית.

2. חנות וירטואלית יכולה לחשוף את המוצר שלכם לקהללקוחות עצום, בכל הארץ ולא רק בעיר שבה אתם גרים.

3. חנות וירטואלית חוסכתלכם הוצאות פרסום. באמצעות כתובת המייל של הלקוח תוכלו להודיע על מבצעים, הנחות,מוצרים חדשים ועוד.

4. באמצעות חנות וירטואלית ניתן לנהל קשרי מסחר ענפיםבכל העולם גם עם סוחרים אחרים ובוודאי זהו אמצעי לשיווק ללקוחות פרטיים בכל מקוםבארץ ובעולם כולו.

חנות וירטואלית - הכול בדבר בניית חנות ברשת

כאשרמקימים חנות וירטואלית, ישנם שלושה שלבים עיקריים.

1. שלב ראשון, שלב ההכנה- בטרם שמתחילים לבנות יש לאפיין את האתר, למקד את קהל היעד, להגדיר את העיצוב שלהאתר, את התכנים ועוד.

2. השלב השני הינו השלב הביצועי - צריך לפנות לחברהשעוסקת בשטח של בניית אתרים לשם בנייה של תוכנה שמתאימה לחנות וצרכיה. בשלב הזה ישלבנות ממשק ניהול נוח וידידותי למשתמש כדי שבעל האתר יהיה מסוגל להכניס או להורידתכנים ומוצרים חדשים ללא קושי ובנוחות בלי סיוע של אנשי מקצוע.

3. בשלבהשלישי יש להתמקד בכתיבת התכנים לאתר היות והתוכן הוא מניע חשוב במכירה ולכן ישלפנות למומחים בכתיבה שיווקית כדי שיכתבו תוכן אשר יסייע לכם למכור ולהפיץ אתהמוצרים בדרך הטובה והיעילה ביותר.

בניית אתרים לעסקים - מי יודע להקים אתר עסקי

1. בנייתאתרים לעסקים מצריכה מיומנות ובקיאות בשני תחומים. התחום הראשון הוא התחום הטכני,לדעת איך לבנות אתר ברשת, והתחום השני הוא הבנה ובקיאות בשיווק עסקים ובמיוחד שיווקעסקים על ידי האינטרנט. לא כל מי שיודע לבנות אתר מתאים לשטח של בניית אתריםלעסקים.

2. בניית אתרים לעסקים צריכה להיעשות בשיתוף פעולה מלא בין בעליו שלהעסק ובין מומחי המקצוע השונים, בונה אתרים, מעצב וכותב תוכן.

3. בשעהשעוסקים בנושא של בניית אתרים לעסקים צריך לדעת כי יש דינאמיקה והתפתחות קבועהושינויים יומיומיים בענף של השיווק דרך ובאמצעות רשת האינטרנט, לכן חשוב מאוד להיותבעניינים ולעקוב כל העת אחר השינויים החידושים וההתפתחויות.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה, דניאל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל קול

מאת: דניאל קולעסקים קטנים ובינוניים07/11/17852 צפיות
איך בוחרים נכון חברת הובלות? הבחירה הנכונה תהיה חברה מקצועית, אמינה ואחראית, חברה עליה תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. אם אתם מחפשים חברת הובלות כזאת, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. כחברת הובלות מובילה בעלת מוניטין אנו מחזיקים בכל הציוד החדיש הדרוש לביצוע כל סוגי ההובלות, רישיונות, רכבי הובלה תקניים וצוות עובדים מקצועי, מסור ואדיב.

מאת: דניאל קולבניית אתרים20/05/12598 צפיות
אתר שיווקי מבצע עסקאות 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשעות. בניגוד לחנות הפועלת רק מספר שעות ביממה וסגורה בלילות, בשבתות ובימי חג ,אתר אינטרנט עובד ללא הפסקה ומוכר בכל זמן נתון.

מאת: דניאל קולבניית אתרים05/05/12671 צפיות
בשל התחרות הרבה בתחום בניית אתרים, חברות רבות מציעות בניית אתרים בזול. כדאי לבדוק המלצות של חברות הבונות אתרים וכמו כן לערוך מחקר שווקים ובדרך זו למצוא חברה שנותנת הצעה של בניית אתרים בזול ובהחלט האתר יכול להיות יעיל ביותר ומעודכן ועל רמה גבוהה.

מאת: דניאל קולבניית אתרים24/04/12556 צפיות
בניית אתר לעסק שומרת על היחסים עם לקוחות קיימים. באמצעות מועדון לקוחות, שליחת מסרים והודעות על מבצעים שונים תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

מאת: דניאל קולבניית אתרים14/08/11641 צפיות
לכל עסק או חברה יש היום אתר אשר נותן אינפורמציה כללית אודותיהם לגולשי האתר ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכל רשת המחשבים העולמית. בעצם אנחנו מדברים יצוג עיקרי ביותר לכל עסק. די הרבה חברות לא מודעים לכך שאתר האינטרנט שלהם אפילו פניהם וכפי שהוא יוצג לגולשיהם, כך יקבלו רושם גולשי האתר והקליינטים הרציונליים.

מאת: דניאל קולבניית אתרים09/08/11693 צפיות
מדובר בהמרת עיצוב מערכת אינטרנטית (לדוגמה PSD) לפורמט HTML. עקב הריבוי של הבראוזרים בעולם (פייר-פוקס,כרום,אינטרנט אקספלורר,ספארי) והורסיות אלו ואחרות יש צורך לקודד אותם האתרי אינטרנט כך שיתאימו ויהיו זהים בכל הדפדפנים על פי התקן הבינלאומי W3C.

מאת: דניאל קולקידום אתרים07/03/10754 צפיות
מה זה קידום אתרים במנועי חיפוש? הוא אוסף שיטות אשר נותנות למנועי חיפוש לקרוא ולהבין יותר טוב את האתר...

מאמרים נוספים בנושא בניית אתרים

מאת: יאירבניית אתרים18/06/191711 צפיות
לא ניתן להפריז בתיאורים לגבי חשיבותו של אתר מקצועי וטוב לתמהיל המיתוג של כל עסק וחברה. האתר מהווה את "חלון הראווה" של העסק, את אמצעי הקשר הישיר שלו אתכם, ולא בכדי הוא נחשב למהותי ביצירת מותג מנצח.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים22/08/174614 צפיות
החלטתם לבנות אתר חדש וכעת אתם בשלב הראשוני של התהליך, אך זהו שלב שללא ספק אחד החשובים ביותר – רכישת דומיין (שם מתחם) לאתר שלכם.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים05/06/173710 צפיות
לפני שאתם שואלים את עצמכם איך להשיג לקוחות חדשים לעסק, אולי כדאי לדבר על אתר האינטרנט שלכם ועל תרומתו. אם השקעתם לא מעט על האתר הקודם והלקוחות סרבו להגיע, אולי כדאי שתבדקו את הבעיה לעומקה. ייתכן מאוד שיש לכם בעיה בבחירה של דומיין. מה זה דומיין ואיך הוא יכול לעזור לכם להשיג יותר לקוחות ובפרט לקוחות שאתם באמת צריכים לבית העסק?

מאת: vodplaceבניית אתרים22/03/171588 צפיות
בניית אתרים, על וורדפרס או לא?

מאת: Droxitבניית אתרים26/01/171144 צפיות
כאשר אנו משווקים אם מוצר או שירות, באמצעות האינטרנט, דף הנחיתה, הינו דף שמתוכנן למטרה אחת והיא יצירת לידים.. בדף הנחיתה, אין ניווט שקושר את הגולש לאתר, אך הסיבה המרכזית לכך היא צמצום אפשרויות שעומדות בפני הגולש...

מאת: vodplaceבניית אתרים20/12/161173 צפיות
מחיר יכול להטעות - הנה הסיבה למה.

מאת: vodplaceבניית אתרים26/10/161072 צפיות
עולם בניית האתרים בשנים האחרונות השתדרג עשרת מונים. לא עוד אתרים שלוקח לבנות אותם במשך חודשים שלמים, כיום בזכות מערכות לניהול תוכן פופולאריות כגון וורדפרס ניתן לבנות אתרים בתוך מספר ימים בודדים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica