חפש מאמרים:
שלום אורח
09.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בניית אתר לעסק, גם בזול וגם במבצע, האם כדאי ?

מאת: דניאל קולבניית אתרים20/05/2012610 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. באמצעות מועדון לקוחות, הפצתSMSים והודעות על מבצעים שונים ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחותהוותיקים.

בזמנו כולם היו טוענים שאם אין ברשותכם באינטרנט פעיל באינטרנטאתם לא קיימים ברשת האינטרנט וזה אומר שמעשה שאם אין לכם אתר אינטרנט אתם לאקיימים, אכן אמירה נכונה אבל היום שכולם גולשים ברשת זה ממש לא מספיק, אתם חייביםאתר אינטרנט מקצועי, ידידותי ללקוחות פוטנציאלים שגולשים אצלכם באתר ואיכותי!

רוצים לחדש אתר קיים? לגייס לקוחות חדשים? בחברתינו לבניית אתרים נשמחלהעניק לכם ייעוץ והצעות מחיר ללא כל התחייבות, בניית אתרלעסק צריך לבנות בצורה מקצועית, עם הרבה ידע וניסיון שיש לנו, פנו אלינו עודהיום לקבל הצעת מחיר.

עבור מה אני כעסק צריך אתר אינטרנט:

בניית אתר לעסק על היחסים עם לקוחות וקיימים. בעזרת מערכת קשרי לקוחות שלהאתר, הפצת SMSים והודעות על מבצעים שונים ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עםהלקוחות הקיימים.

בניית אתר תאפשר לכל העסקים לגייס לקוחות ללא מגבלותגיאוגרפיות. על ידי אתר עסקי אפשרי לקבל הזמנות מכל מקום בארץ ולספק אותן ללקוחות.כך תוכלו להקל על הקליינטים ולמנוע מהם את הצורך בהגעה פיזית לבית העסק.

פרסומאים רבים אומרים כי הפרסום בעזרת אתר עסקי הוא פרסום נקודתי ויעיליותר מאשר פרסום במדיות המסורתיות כגון עיתונים. מעל דפי האתר תוכלו להעלותפרסומות, ובאמצעות אתר עיסקי תוכלו להגיע אל לקוחות חדשים ואל שווקים נוספים,ובנוסף גם אל חוץ לארץ.

לפעמים בעל האתר מוכר מוצר או שירות רק על ידי אתראינטרנט. בדרך זו יוכל המעסיק לא לבזבז כסף נוסף, לא לשלם להשכרת משרד ולא להעסיקשכירים.

בניית אתר לעסק רצוי לכל חברה. אתרי תדמית מעלים את המכירותומביאים לקוחות חדשים.

אתר פרטי באינטרנט נותן אפשרות לשמור קשר עם הלקוחותולעדכן לקוחות בעדכונים המתרכשים בעסק. כאשר אנו רוצים להציע מוצרים חדשים נוכלליידע את הלקוחות בעזרת בעזרת אתר עסקי.

אתר שיווקי מבצע עסקאות 24 שעותביממה ושבעה ימים בשעות. בניגוד לחנות הפועלת רק מספר שעות ביממה וסגורה בלילות,בשבתות ובימי חג ,אתר אינטרנט עובד ללא הפסקה ומוכר בכל זמן נתון.

מחקריםטוענים כי עכשיו הקליינטים הרבה יותר חכמים ובררניים. רוב הקליינטים לא יקנו לפנישיבדקו, ישוו ויערכו סקר שוק בעזרת אתרי האינטרנט. אם בעת הבירור הם ייתקלו במוצריותר טוב עם מחיר תחרותי כנראה שהם ירכשו אותו .

כאשר הנכם בוחרים עסק לבניית אתרים חשוב מאודלהבין האם החברה עוסקת גם בקידום אתרים . עסק המתעסקת בקידום אתרים תדע להקים אתהאתר בצורה נכונה, כך שקל יהיה לקדם אותו במנועי החיפוש.

רצוי להעדיף ביתעסק בעלת יחסי אנוש טובים. עסק שיש לך כימיה איתם. היחס בין הצרכן לבין העסק אינומסתיים עם תום הבנייה. לעתים זהו קשר ארוך, נעים וכדאי להתחיל לעבוד עם אנשיםסימפטיים והגונים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה, דניאל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל קול

מאת: דניאל קולעסקים קטנים ובינוניים07/11/17878 צפיות
איך בוחרים נכון חברת הובלות? הבחירה הנכונה תהיה חברה מקצועית, אמינה ואחראית, חברה עליה תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. אם אתם מחפשים חברת הובלות כזאת, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. כחברת הובלות מובילה בעלת מוניטין אנו מחזיקים בכל הציוד החדיש הדרוש לביצוע כל סוגי ההובלות, רישיונות, רכבי הובלה תקניים וצוות עובדים מקצועי, מסור ואדיב.

מאת: דניאל קולבניית אתרים09/05/12644 צפיות
חנות וירטואלית יכולה לחשוף את המוצר שלכם לקהל לקוחות עצום, בכל הארץ ולא רק בעיר שבה אתם גרים. חנות וירטואלית חוסכת לכם הוצאות פרסום. באמצעות כתובת המייל של הלקוח תוכלו להודיע על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים ועוד.

מאת: דניאל קולבניית אתרים05/05/12681 צפיות
בשל התחרות הרבה בתחום בניית אתרים, חברות רבות מציעות בניית אתרים בזול. כדאי לבדוק המלצות של חברות הבונות אתרים וכמו כן לערוך מחקר שווקים ובדרך זו למצוא חברה שנותנת הצעה של בניית אתרים בזול ובהחלט האתר יכול להיות יעיל ביותר ומעודכן ועל רמה גבוהה.

מאת: דניאל קולבניית אתרים24/04/12565 צפיות
בניית אתר לעסק שומרת על היחסים עם לקוחות קיימים. באמצעות מועדון לקוחות, שליחת מסרים והודעות על מבצעים שונים תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

מאת: דניאל קולבניית אתרים14/08/11656 צפיות
לכל עסק או חברה יש היום אתר אשר נותן אינפורמציה כללית אודותיהם לגולשי האתר ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכל רשת המחשבים העולמית. בעצם אנחנו מדברים יצוג עיקרי ביותר לכל עסק. די הרבה חברות לא מודעים לכך שאתר האינטרנט שלהם אפילו פניהם וכפי שהוא יוצג לגולשיהם, כך יקבלו רושם גולשי האתר והקליינטים הרציונליים.

מאת: דניאל קולבניית אתרים09/08/11705 צפיות
מדובר בהמרת עיצוב מערכת אינטרנטית (לדוגמה PSD) לפורמט HTML. עקב הריבוי של הבראוזרים בעולם (פייר-פוקס,כרום,אינטרנט אקספלורר,ספארי) והורסיות אלו ואחרות יש צורך לקודד אותם האתרי אינטרנט כך שיתאימו ויהיו זהים בכל הדפדפנים על פי התקן הבינלאומי W3C.

מאת: דניאל קולקידום אתרים07/03/10766 צפיות
מה זה קידום אתרים במנועי חיפוש? הוא אוסף שיטות אשר נותנות למנועי חיפוש לקרוא ולהבין יותר טוב את האתר...

מאמרים נוספים בנושא בניית אתרים

מאת: יאירבניית אתרים18/06/191834 צפיות
לא ניתן להפריז בתיאורים לגבי חשיבותו של אתר מקצועי וטוב לתמהיל המיתוג של כל עסק וחברה. האתר מהווה את "חלון הראווה" של העסק, את אמצעי הקשר הישיר שלו אתכם, ולא בכדי הוא נחשב למהותי ביצירת מותג מנצח.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים22/08/174677 צפיות
החלטתם לבנות אתר חדש וכעת אתם בשלב הראשוני של התהליך, אך זהו שלב שללא ספק אחד החשובים ביותר – רכישת דומיין (שם מתחם) לאתר שלכם.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים05/06/173767 צפיות
לפני שאתם שואלים את עצמכם איך להשיג לקוחות חדשים לעסק, אולי כדאי לדבר על אתר האינטרנט שלכם ועל תרומתו. אם השקעתם לא מעט על האתר הקודם והלקוחות סרבו להגיע, אולי כדאי שתבדקו את הבעיה לעומקה. ייתכן מאוד שיש לכם בעיה בבחירה של דומיין. מה זה דומיין ואיך הוא יכול לעזור לכם להשיג יותר לקוחות ובפרט לקוחות שאתם באמת צריכים לבית העסק?

מאת: vodplaceבניית אתרים22/03/171620 צפיות
בניית אתרים, על וורדפרס או לא?

מאת: Droxitבניית אתרים26/01/171176 צפיות
כאשר אנו משווקים אם מוצר או שירות, באמצעות האינטרנט, דף הנחיתה, הינו דף שמתוכנן למטרה אחת והיא יצירת לידים.. בדף הנחיתה, אין ניווט שקושר את הגולש לאתר, אך הסיבה המרכזית לכך היא צמצום אפשרויות שעומדות בפני הגולש...

מאת: vodplaceבניית אתרים20/12/161208 צפיות
מחיר יכול להטעות - הנה הסיבה למה.

מאת: vodplaceבניית אתרים26/10/161103 צפיות
עולם בניית האתרים בשנים האחרונות השתדרג עשרת מונים. לא עוד אתרים שלוקח לבנות אותם במשך חודשים שלמים, כיום בזכות מערכות לניהול תוכן פופולאריות כגון וורדפרס ניתן לבנות אתרים בתוך מספר ימים בודדים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica