חפש מאמרים:
שלום אורח
30.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונת עבודה מי משלם

מאת: נינה כהןחוק ומשפט - כללי04/06/2012569 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


חלקו של המוסד לביטוח לאומי

זה די טבעי שאנו מעוניינים לדעת לאחר מקרה של תאונת עבודה מי משלם לנו את הפיצויים השונים. פגיעה בעבודה יכולה להוביל לאיבוד מספר רב של ימי עבודה, לנכות זמנית או קבועה וכמובן גם להוצאות כספיות על טיפולים, תרופות וכיו'. לכן מעבר לכאב אנו חוששים בצדק לרווחתנו הכלכלית ומכך שלא נוכל חלילה לנהל את חיינו ואת חיי משפחתנו בצורה המכובדת ביותר.

המוסד לביטוח לאומי הוא הכתובת הטבעית של כל נפגע בעבודה. אפשר לראות כיצד ליווי אישי של עו"ד מקצועי ומנוסה בנושא זה מביא לכך שהנפגע מבין כיצד במשך שלושת החודשים הראשונים הוא זכאי לתשלום ממוסד זה ולאחר מכן הוא צריך לעבור ועדה רפואית. אותה ועדה יכולה לקבוע לו אחוזי נכות (או לשלול זאת מכל וכל) שישפיעו רבות על חייו ולכן היעזרות בעו"ד בוועדה היא חשובה.

בודקים את הצד של המעסיק

במסגרת שירותיה המקצועיים של עו"ד מאירה זוהר נהנים לקוחותיה משימת דגש קפדנית על כל פרט חשוב. כך הם רואים כיצד מעבר לפנייה למוסד לביטוח לאומי יש לדאוג גם לבדיקה של העסק או של המעביד. זאת מאחר ואם מדובר ברשלנות מסוימת של מקום העבודה הרי שגם חברת הביטוח של המעביד תיכנס לתמונה כזו שצריך להגיש גם נגדה תביעה מקצועית ומקיפה.

מבחינתנו, הרי שהכול אנו רוצים לדעת על תאונת עבודה מי משלם, מי יכול לייצג אותנו במקרה של תביעה, מה גובה הפיצוי ועוד. עו"ד שמלווה את לקוחותיו אישית מציג בפניהם נתונים לגבי פיצויים אפשריים המגיעים כחוק בהתאם לכאב או סבל (שלגביהם הפיצוי אינו מוגבל), ולגבי אובדן כושר השתכרות (שעורך הדין יכול לדאוג שיתבצע חישוב מדויק כנגזרת משכרו של הנפגע).

לא מתמהמהים לאחר מקרה של תאונת עבודה

תאונות עבודה מסוימות יכולות להיות עניין די מורכב ולכן חשוב להבין שעו"ד מנוסה בתחום זה מסביר ללקוחותיו עד כמה חשוב לא לחכות יותר מדי זמן לאחר מקרה של תאונה בעבודה. זאת מאחר וסמיכות רבה לתאריך התאונה מאפשר השגת נתונים רבים ומדויקים יותר בדרך לבניית תיק רציני בעל סיכויים גדולים להצלחה.

עבודה יסודית על מקרה של תאונה כזו היא דבר שמאפיין משרדים מובילים בתחום ואנשי מקצוע שדואגים ללקוח שלהם בצורה רצינית. כך הם מסבירים לנפגעי תאונת עבודה מה עושים בכל שלב של הטיפול בעניינם ומדגישים בפניהם כיצד הם יכולים לפנות אליהם בכל שאלה ולהבין בדיוק אלה זכויות עומדות לטובתם.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182570 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18765 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182571 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182556 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182420 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18656 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18515 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/2042 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19488 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19300 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19408 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19433 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191229 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica