חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונת דרכים בדרך לעבודה

מאת: נינה כהןייעוץ משפטי04/06/2012722 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


ההתייחסות החוקית לתאונה בדרך לעבודה או ממנה

במהלך ניסיון הגעה שגרתי אל מקום העבודה שלנו או במהלך יציאה ממנו יכולה לקרות חלילה תאונת דרכים. תאונת דרכים בדרך לעבודה או ממנה היא לא דבר חריג מאחר וכל אחד מאתנו נעזר באמצעים שונים בדרך למקום עבודתו. בין אם מדובר בהליכה רגלית, נסיעה באוטובוס או שימוש באמצעי תחבורה אחר הרי שמדובר בדבר שיכול לקרות לכל אחד ולכן הוא מוגדר בחוק.

מה שחשוב הוא שעלינו להיות ערניים ולאסוף כל מסמך רפואי הקשור לתאונה שעברנו. גם אם מדובר בקבלה על שירות רפואי במרפאה מסוימת וגם אם מדובר במסמכים וטפסים שונים ממקום העבודה, יש לאסוף את כולם. זאת מאחר תאונת דרכים בדרך לעבודה היא תאונת עבודה לכל דבר. מאחר וחובת ההוכחה היא על מי שנפגע הרי שמסמכים אלו הם חשובים ביותר לעו"ד שיטפל בכם.

מה בוחן בית המשפט

לעתים יש כאלו שעדיין לא מבינים מה עניינו של עורך דין בתאונה כזו. לכן נחזור ונדגיש את הנקודה כי נפגע תאונת דרכים בדרך לעבודה יכול להיות זכאי לפיצויים שונים בתור עובד שנפגע בעבודה, והדבר שונה מכל אדם פרטי שסתם הלך להנאתו ברחוב כלשהו ונדרס חלילה. עורכי דין שמתמחים בתחום זה כמו מאירה זוהר, יעשו את עבודתם בצורה מוצלחת אם כל הפרטים בנושא יהיו ברורים.

הידע הרב של איש מקצוע בתחום זה יביא לכך שההתמודדות מול בית המשפט תהיה מהירה ומדויקת יותר. זאת מאחר והצגת עמדתו של הנפגע בכל הקשור לנטל ההוכחה תהיה מתואמת. עו"ד שעובד בצורה שקופה ואמינה עם לקוחותיו יראה כיצד הוא יכול להציג נתונים שבהם הנפגע אכן היה בדרכו לעבודה ולא סטה מהדרך המקובלת בצורה שתחליש את עמדת התביעה.

מהו גובה הפיצוי שניתן לקבל

ניסיון רב של איש מקצוע בנושא תאונות בדרך למקום העבודה תורם רבות להצלחה בכל תביעה. חשוב להבין שמי שנפגע בדרך לעבודה ומוכחת פגיעתו, זכאותו לפיצוי יכולה להרגיע אותו רבות בכל הקשור לעומסים כלכליים שיימנעו ממנו. בין אם מדובר בהוצאות על אשפוז, תשלום על תרופות וטיפולים שונים או הפסד ימי עבודה הרי שהפיצוי יכול להיות חשוב ומשמעותי מאוד.

בעזרת עו"ד מנוסה שמלווה את הלקוח בצורה אישית אפשר לראות כיצד ניתן להגיע להסדר מצוין לגבי גובה הפיצוי והמשך חייו של הנפגע בצורה מכובדת מבחינה כלכלית. זאת במיוחד אם מדובר במקרים שבהם תביעה מוצלחת לגבי תאונת דרכים בדרך לעבודה שיצרה נכות מסוימת, הביאה לתשלומי קצבה זמנית בגין נכות זמנית או לקבצה קבועה בגלל נכות לצמיתות למשל.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182577 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18766 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182577 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182564 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182421 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18657 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18515 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ משפטי

מאת: tiloniייעוץ משפטי11/06/19363 צפיות
ישנם מקרים רבים בהם נגרמים לאנשים תמימים נזקי רכוש עקב רשלנות או אשמת צד שלישי. אלו נזקים שביכולתם להיגרם לדירה, לרכב, לעסק ולרכוש אחר, בדרכים שונות. אלו נזקים שעשויים להתרחש עקב אירועי שריפה, שיטפון, נזילות, שריפה, פריצה, אסונות טבע, ליקוי בניה ואחרים.

מאת: רוי ורלייעוץ משפטי25/01/19455 צפיות
זו הסיבה מדוע יש צורך ייתכן שתצטרך עזרה. המאמר להלן מספק עצות מצוינות כדי לעזור לך לנצח במקרה שלך פגיעה אישית.

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןייעוץ משפטי24/06/171575 צפיות
רלה הגישה לתיק ההוצאה לפועל בקשה בטענת פרעתי וטענה בין היתר שנגבו ממנה סכומים עודפים ומופרזים שכלל לא היו צריכים להיגבות ובאופן מפתיע (או שלא) טענתה התקבלה ולאחר חישוב הסכומים שנגבו ביתר במהלך השנים, יצא דווקא שהבנק פתאום חייב לה מיליונים של שקלים.

מאת: אופירייעוץ משפטי02/09/161182 צפיות
לנוטריון יש מגוון תפקידים. בין היתר הוא צריך לאשר ולאמת מגוון מסמכים, ולו על מנת שאלו יהיו קבילים להוות ראיות בבית המשפט- אם בארץ ואם בחו"ל.

מאת: אופירייעוץ משפטי01/08/16924 צפיות
לנוטריון תפקיד משפטי חשוב במערכת המשפט הבינלאומי. סימוכין לכך, ניתן לראות עוד מתקופות קדומות, והחל משנות ה 70 הוקמה במדינת ישראל חוקת נוטריונים, תחת משרד המשפטים הממשלתי. לנוטריון יכולת לתת אישור משפטי בעל תוקף בינלאומי בכל הקשור לאישורי מסמכים ותרגומי מסמכים, אישורי תעודות, אימותי חתימה ואישורי חיים. לכל אישור שכזה תקיפות בינלאומית המאפשרת הבאת ראייה במידת הצורך במערכות מקבילות שמעבר לים.

מאת: אופירייעוץ משפטי06/04/16963 צפיות
אישורי נוטריון מהווים בעיני בית המשפט ראיה מספקת לנכונות המסמך אשר מאושר באישור נוטריוני. יותר מכך יש מסמכים וצעדים הנובעים מהם שנדרשים על ידי בית המשפט לאור אישור נוטריוני.

מאת: orya peryייעוץ משפטי20/03/16907 צפיות
מתגוררים באזור המרכז וזקוקים לשירותיו של עורך דין ברחובות? אתם נמצאים בתהליך גירושין ואינכם יודעים מי באמת יכול לסייע לכם בנושא זה?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica