חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין תעבורה: שלילת רישיון הנהיגה

מאת: אביב יועציםדיני תעבורה25/06/2012905 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במידה ואתה נוהג לעבור ברמזורים כתומים-אדומים על בסיס קבוע, נוסע מהר מהמהירות המותרת, לא תמיד שם לב לתמרורים - בוודאי נתפסת לא מעט פעמים על עבירות תנועה וירדו לך נקודות מהרישיון. יתכן שעשית "עבירה אחת יותר מידי" ורישיון הנהיגה שלך נשלל באופן מיידי. במאמר זה נסביר מדוע כדאי לך לפנות בהקדם אל עורך דין תעבורה.

ייצוג הולם בבית המשפט
האם אתה מתכוון לייצג את עצמך בבית המשפט? האם חשבת, שקסמך האישי ירכך את השופט? האם רצית לחסוך בעלות עורך דין? חשוב שוב.

עורך דין תעבורה ידאג לייצג אותך ולהגן עליך בבית המשפט. מאחר והעבר שלך כבר מוכתם בלא מעט עברות תנועה, השופט כנראה לא ינסה להקל עליך ולא ישתכנע לפסוק לטובתך ולא משנה כמה חיוכים תפזר אליו. עורך דין מקצועי ומיומן ידאג לרכך את השופט. הוא יגרום לו להסתכל עליך באופן מבין וסימפטי יותר. בנוסף, אם תבחר עורך דין במקום לייצג את עצמך, לא תיאלץ לחשוש ו"ללכת על ביציים", מפחד שהתנהגותך ודבריך עלולים לשמש כנגדך.

תחושה שמישהו תומך בך
לא משנה מה הייתה הטעות שלך, כמה חמורה, טיפשית ומיותרת, לא משנה היכן בוצעה ומתי בוצעה, עורך דין ידאג לך, ישמור עליך ויהיה שם בשבילך בשעות הקשות. עורך דין המתמחה בנושא תחבורה ישמור על הזכויות שלך. הוא ימנע ממך לשאת מקנסות עצומים. במקרים מסוימים, הוא ימנע תוספת של נקודות חובה ברישיון הנהיגה.

לא משנה אם אתה הנהג הזהיר ביותר בעולם, זה שנוסע תמיד על המסלול הימני, מכבד את חוקי התנועה, שומר מרחק, או "נהג שודים" שנוהג במהירות מופרזת, עורך דין יסייע לך.

טיפול מהיר ומנוסה בבירוקרטיה
ככל שתמהר לפנות אל עורך דין - כך מצבך יהיה טוב יותר. אחרי הכל - אתה רוצה שהרישיון שלך יוחזר לך בהקדם האפשרי, כדי להמשיך בדרכך. גם כך הגלגלים של המערכת המשפטית פועלים באיטיות. עורך דין לתעבורה יוכל "להזיז עניינים" מהר יותר.

לעיתים, גם שוטרים יכולים לבצע טעויות. לכן, במקום להתעקש "לשבור את הראש בקיר" מול רשויות אדישות, לספר שוב ושוב את הגרסה שלך, לשלוח מכתבים שאיש לא קורא, תוכל להעביר את העניינים לידי עורך דין מיומן.

לסיכום, יתכן שאינך מודע לכך, אך תהיה נדהם לגלות כמה אנשים צריכים להתמודד מידי יום עם עברות תנועה מרגיזות. אנשים רבים גם מאבדים את רישיון הנהיגה שלהם לכמה שנים טובות. כשהם סוף סוף מקבלים אותו בחזרה, הם עלולים לאבד אותו שוב. לאו דווקא בשל נהיגה פזיזה - אלא בשל טעות מינורית על הכביש, לעיתים - אף לא באשמתם!  טעויות יכולות לקרות וישנן נסיבות תחבורה אשר אי אפשר למנוע. אחרי הכל - הכביש הוא כמו ג'ונגל, במיוחד כבישי ארצנו.

למידע נוסף: משה רבי עורך דין תעבורה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161094 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161384 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161238 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16971 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16920 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16815 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16822 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: אדיר בנימינידיני תעבורה06/05/20142 צפיות
בדיני התעבורה הסוגיה של מציאת הקשר הסיבתי היא מאוד חשובה בכל הנוגע לקביעת האחריות להתרחשות תאונות דרכים. הכלל המשפטי "התרחש אחריו, לכן זה קרה בגללו" הוא מאוד רלוונטי לקביעה האם אכן קשר כזה נמצא.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/181024 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17744 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16757 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151501 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151577 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151153 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica