חפש מאמרים:
שלום אורח
30.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אתר חדשני להום וייז משכמאות, נא לראות

מאת: דניאל seoניהול06/07/20121329 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מנכ"ל הום וייז משכנתאות, דוד נחשון אוסיף הצהיר רשמית השבוע שהחברה נמצאת בתהליכי בניית אתר אינטרנט חדש והולכת לעלות את הגרסה החדשה בקרוב מאוד. האתר עלול להיות הרבה יותר מכובד ומתאים לזמנים המודרניים, כך מנכ"ל הום וייז היום בצהריים.

הום וייז התחילה את פעילותה בשנת 2007 בהנהגת דוד נחשון אוסיף שהחל את בניית החברה למעשה משום דבר. לאחר כשלש שנים של פעילות יחד עם צמיחה מרשימה מאוד בשוק המשכנתאות והייעוץ החוץ בנקאי, נראה שהעתיד של חברת הום וייז כולו לפניה. עובדים רבים, מנהלים ברמה הכי גבוהה, הכול נראה מזהיר, במיוחד ששוק המשכנתאות נמצא בעלייה מרשימה יחסית ואפילו מדברים על הסדרה בחוק.

מה שהולך להיות במידה ותהיה הסדרה בחוק המשכנתאות, זה פשוט מהפך אדיר שהאמת, כבר קרה די מזמן בארצות הברית של אמריקה.

מה משמעות השינוי?

למרות שזה לכאורה לא נראה כך בכלל, לשינוי הזה יש הרבה מאוד השלכות מנטליות בעיקר עבור חברת הום וייז. בתור חברה שהתחילה את דרכה כמעט ללא אינטרנט והתבססה על פעילות של פה לאוזן, מדהים לראות את השינוי הגדול שעובר על החברה הדי ותיקה הזו בתחום המשכנתאות המאוד ייחודי בישראל.

המערכת כולה הולכת לעבור שינוי גדול, כך אמר היום מנכ"ל החברה דוד נחשון אסיף, "אנחנו הולכים לשנות הכול מהיסוד, עד ששום אבן ישנה לא תישאר כמו שהיא". בפועל, למעשה הולכים להגיע עובדים חדשים שהמטרה שלהם היא לענות לפניות הרבות שנוצרות דרך אתר האינטרנט של החברה( שהולך לקבל מתיחת פנים רצינית מאוד).

מנהל מחלקת האינטרנט כבר נכנס לתפקידו ויתחיל לגייס עובדים חדשים כבר בתחילת אוגוסט. בנוסף, גויסה חברת השיווק אינטרנט פי אר על מנת לגבות את כל המהלך מבחינת ההפצה ברשת.

כמו כן אינטרנט פי אר תתחיל מהלך אגרסיבי של קידום אורגני בגוגל ובאינדקסים הקשורים למשכנתאות וכל התחום הפיננסי בכלל. המטרה של אינטרנט פי אר והום וייז היא לקחת את ההובלה בשוק המשכנתאות האינטרנטי, כמו שנלקחה בשוק המשכנתאות הפיסי.

חשוב להבין מאוד שאם מחפשים בעולם המציאות, דהיינו ללא אינטרנט, ניתן בקלות לראות שהום וייז שולטת באינטרנט בגדול, ללא עוררין בכלל. אך ברגע שמגיעים לעולם האינטרנט, נראה שחברת הום וייז דווקא נשארת מעט מאחור, כאשר חברות הרבה יותר קטנות נשארות בקדמת הבמה. נראה שעכשיו מתחילים זמנים אחרים לגמרי עבור הום וייז.

 תגיות המאמר: הום וייז משכנתאות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191114 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19506 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16889 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161267 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161174 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161264 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161244 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: עוזי פלגניהול17/05/20536 צפיות
ארגון עסקי בכל גודל, נדרש לבצע שינויים והתאמות במהלך חיו העסקיים. תדירות השינויים וגודלם נגזרים ממטרת השינויים, שאת רובן ניתן לסווג כצורך: בפתוח עסקי, שיפור וייעול תהליכים עסקיים קיימים, התאמות לתנאי התחרות בשוק ועוד. במאמר הנוכחי אתייחס לשני חוקים מתחום הפיזיקה של אייזיק ניוטון, ונבצע דרכם אנלוגיות בתחום הניהול העסקי ונזהה "זיקה בין פיזיקה וניהול עסקי", אך לפני כן נגדיר מספר מושגים מתחום הפיזיקה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20553 צפיות
תוצר ניהולי הוא התוצאה המתקבלת מפעילות ניהולית. תוצר ניהולי המשיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות, הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת. "ווירוס ניהולי" לא נוצר בכוונה תחילה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20553 צפיות
הנעת עובדי הארגון העסקי במטרה להשגת בצועים עסקיים משופרים, צריכה להיות אחת המטרות המרכזיות בכל אסטרטגיה ניהולית עסקית, ההשקעה בפתוח עובדי החברה היא אחת ההשקעות החשובות והמשתלמות ביותר לכל ארגון עסקי. לא מספיק שעובדי החברה יהיו משכילים, מיומנים ומנוסים, חשוב שכל הכישורים והתכונות שצוינו, יבואו לידי ביטוי באופן חופשי ושוטף בהתנהלות העובד הבודד והארגון.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20535 צפיות
במאמר זה רוכזו תובנות המתייחסות לסיטואציות שונות בתחומי הניהול. הנושאים מוצגים באופן מטפורי לעיתים באופן אירוני או אבסורדי באנלוגיה לתהליכי הניהול העסקי הנדרשים. בחרתי בדרך זו להציג ולהסביר תהליכים ואירועים בניהול עסקי שקשה היה להסבירם או להבינם, בעקר לחסרי ניסיון ניהולי עסקי.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20479 צפיות
"השער האסטרטגי", הוא השער שדרכו אמורים להיכנס לעסק, תוצרים של החלטות אסטרטגיות כבדות משקל לעתידו של העסק. משמע נדרש שיקול דעת מעמיק לגבי כל מה שנדרש לעבור דרכו. נדרש סוג סינון צפוף שימנע כניסה של מזיקים

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20415 צפיות
עסק הוא מפעל חיים והוא קרוב לליבנו, מאידך בעסק צריך לטפל לא דרך הלב. נדרשת דרך, כלים ותהליכי ניהול מסודרים ושיטתיים. אף אחד מאתנו איננו מושלם ואיננו צריך לדעת הכול. גם אם אנחנו יודעים, קשה לנו לטפל בנושאים הקשורים בנו רגשית, מאחר ואיננו אובייקטיבים כלפי עצמינו וכלפי הקרובים לנו.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20312 צפיות
הדברים הנכונים לעסק הם לא תמיד ובהכרח: הדברים שהמנהל אוהב לעשות, או יודע לעשות, או רוצה לעשות, או יכול לעשות. הדברים הנכונים לעסק הם הדברים הנדרשים והקריטיים לעסק. בלעדיהם העסק יישחק, יתקע או יקרוס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica