חפש מאמרים:
שלום אורח
26.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיאטת HCG – טרנד או הדבר האמיתי?

מאת: דיאטת HCGדיאטה16/07/2012811 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אין ספק שבגיל מסויים המשקל מתחיל לבגוד בנו. אנו כבר לא יכולים לאכול כפי שאכלנו בעבר ולא להשמין ולו במעט. השומן מתחיל להצטבר בירכיים, בבטן, בישבן ואיפה לא? השומן ננעל בעצם על ידי הגוף והוא אינו משתחרר, לכן גם לאחר עשיית ספורט מרובה ובאופן קבוע, לא נראה תמיד תוצאות רצויות. דיאטת HCG בעצם משחררת בגוף הורמון אשר מורה לגוף לשחרר את המאגרים של השומן הנעול ועל ידי כך שורפת אותו ומורידה במשקל, מצרה היקפים ואנחנו – שמחים ומאושרים. דיאטת HCG מומלצת עבור אנשים שניסו רבות ולא הצליחו להוריד במשקל. מי שכבר נמצא על סף ייאוש, מומלץ כי ינסה להשתמש בדיאטה זו, אולי היא תספק עבורו את הפתרון להרזיה המיוחלת.

איך זה עובד?

הגוף למעשה "נועל" שומנים בגוף, שומנים קשים לשריפה ולא משחרר אותם. כאשר ננסה להוריד במשקל על ידי ספורט ותזונה נכונה, לא נרגיש זאת בתור התחלה, בעודנו שורפים את מאגרי השומן שגם ככה הצטברו אצלנו. אך לאחר מכן, כאשר נגיע לאיזורים בהם יש "שומנים קשים" ולאחר ששרפנו את כל מאגרי השומן הזמינים בגוף, יתכן ונרגיש בקושי מסויים להפטר ממצבורים אלו. כאן נכנסת דיאטת HCG ומשנה את כללי המשחק. ההורמון בעצם קליטתו נותן פקודה למוח לשחרר את השומנים הקשים על מנת שנוכל לשרוף אותם במהירות וביעילות. דיאטת HCG היא דיאטה מהירה מאוד וניתן בקלות יחסית לרדת בעזרתה עד 15 קילו תוך 40 ימים בלבד.

אז מה, לא צריך לעשות ספורט?

לעשות ספורט אף פעם לא צריך. אך תמיד מומלץ. ספורט ותזונה נכונה הם שני דברים הכרחיים ביותר להשלמת כל תהליך דיאטה, בין אם מדובר בדיאטת HCG ובין אם סוג אחר של דיאטה, עם או ללא עזרים וחומרים נוספים. מומלץ לבצע פעילות ספורטיבית מתונה, כמו הליכה למשל, במשך 30 דקות ביום, חמישה ימים בשבוע (או יותר). לאכול הרבה פירות וירקות ולהפחית במאכלים רוויי שומן וסוכרים פשוטים.

גילוי נאות

לאחרונה נאסר השימוש בתכשירים המכילים את הורמון הHCG למטרות דיאטה. על פי הודעת משרד הבריאות מדובר בהורמון שאינו מאושר בשימוש למטרות הרזיה על ידי משרד הבריאות. הורמון זה מיוצר בעיקר בעת ההריון והוא משמש בתרופות מרשם לטיפול בבעיות פוריות אצל נשים. יחד עם זאת, לאחרונה יצאו מוצרים רבים של דיאטת HCG המכילים אצות וחומרים טבעיים בלבד ומדמים את פעולת ההורמון על מאגרי השומן בגוף.

 תגיות המאמר: דיאטת hcg


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאטת HCG - מבית מאסל האוס, למוקד ייעוץ והזמנות - 077-5120014

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG

מאת: דיאטת HCGדיאטה29/04/13593 צפיות
תשאלו כל אדם שניסה להשיל ממשקלו בשלב כזה או אחר כמה דיאטות הוא ניסה והתשובה תהיה בוודאי כמה בודדות לפחות, במקרה הטוב, וכמה עשרות במקרה הפחות טוב. המשותף לכל אותן דיאטות הוא שהן כנראה לא עובדות אם אותו אדם נאלץ לבחור בכל פעם דיאטה אחרת.

מאת: דיאטת HCGדיאטה ותזונה24/01/13722 צפיות
האם לדעתכם יש קשר בין אצות ים לבין דיאטה מוצלחת? אל תמהרו לומר שאין קשר בין הדברים. עוד מעט גם אתם תבינו שלא רק שישנו קשר חזק בין אצות לבין דיאטה, אלא שהדיאטה שנספר לכם עליה היא דיאטה מוצלחת במיוחד, קלה לביצוע ואין לה תופעות לוואי.

מאת: דיאטת HCGדיאטה ותזונה24/12/12664 צפיות
כולנו רוצים להראות במיטבנו, רזים, חטובים ובריאים אך את הפער בין המצוי לרצוי לא תמיד אנו מצליחים לצמצם. בשוק קיימות אינספור דיאטות המבטיחות השלת משקל במהירות ובקלות, את רובן כבר ניסינו אך בכל פעם מחדש השלנו במשקלנו והעלינו מיד בחזרה. דיאטת HCG הינה דיאטה מהפכנית המבטיחה ירידה משמעותית במשקל ומונעת מהגוף לאגור שומן עתידי.

מאת: דיאטת HCGדיאטה ותזונה24/12/12620 צפיות
המילה דיאטה נקשרת תמיד עם המילים רעב, מאמץ, תסכול וקושי. מרבית האנשים אשר ניסו להשיל ממשקלם באמצעות דיאטות שונות ומשונות, נכשלו כבר באמצע התהליך או שחזרו למשקל גופם ההתחלתי, בתומו. דיאטת HCG הינה דיאטה יחידה מסוגה המבטיחה תוצאות מיידיות, בצורה בטוחה, בריאה ולכל החיים.

מאת: דיאטת HCGדיאטה18/11/121210 צפיות
יש דיאטות שבהן אנשים הצליחו להשיל הרבה מאוד קילוגרמים אך בסופו של דבר הם החזירו את הכול, כך שברור מהיכן מגיע הייאוש. יחד עם זאת, אם גם אתם רוצים לשנות את מצב הגוף שלכם ואם גם אתם רוצים להגשים את החלום הנושן שלכם ולהיות רזים, היום יש פתרון טוב מאוד! היום אתם יכולים לעשות את דיאטת HCG ולרדת במשקל את כל מה שחלמת עליו, כי אין זו חובה להמשיך להישאר שמנים כל החיים.

מאת: דיאטת HCGדיאטה02/10/12729 צפיות
אחד הדברים היותר קשים בלהוריד במשקל, הוא העובדה שאנחנו רגילים לעניין הזה שמדובר על "תהליך". אנחנו רגילים, מכל הדיאטות שכבר ניסינו בעבר, שמדובר על תהליך שלוקח הרבה מאוד זמן, והבעיה היא, כי במהלך הזמן הזה אנחנו לא פעם מאבדים את הנחישות שלנו. אם גם אתם מכירים את הבעיה הזו מקרוב, אתם בטח תשמחו מאוד לשמוע שהיום יש כבר פתרון אחר לעודף המשקל שלכם. זו לא חובה להישאר שמן, וזו לא חובה להמשיך לקנות בגדים כל כך זולים, כי היום יש פתרון מעולה שלא היה כמוהו.

מאת: דיאטת HCGדיאטה13/09/12940 צפיות
דיאטת HCG היא הדרך המהירה ביותר לרדת במשקל תוך פירוק מצבורי השומן המצטברים במקומות האסטרטגיים אצל גברים ונשים והפיכתם לאנרגיה זמינה, מבלי לפגוע ברקמת השריר. השימוש בהורמון המיוחד הזה על פי תגליתו של ד"ר סימונס בשנות ה-50 (ובימינו בתחליף צמחי) ובהקפדה על אכילת מזונות מסויימים בלבד מבטיחים לא רק ירידה במשקל אלא גם הצרת היקפים תוך זמן קצר מאד.

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/191909 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/192455 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182781 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/181923 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/18899 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18839 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18656 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica