חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה היא תאורה; אודות תאורה

מאת: כתבותבאקדמיקסעסקים - כללי01/08/20121003 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תאורה

כיום, התאורה היא אחת התופעות שבלעדיה לא היינו יכולים להתקיים. כמעט בכל מקום ובכל זמן, אנו משתמשים בתאורה כלשהי בשביל להטיב את ראות עינינו, ובשביל שנוכל לקיים אורח חיים נורמאלי. הרי בשלב מסוים של היום, קרני השמש חדלים מלהגיע אלינו, ונוצר מצב של חוסר באור.

במצבים האלו, אנו צריכים להאיר את הסביבה באופן מלאכותי- תוך כדי שימוש בסוגי תאורה benhurl.com שונים. ישנם כל מיני סוגי נורות, אך אנו נתמקד בשני סוגים של נורות שבהם אנו משתמשים הכי הרבה במהלך חיינו- נורות ליבון ונורות שאינן ליבון.

נורות ליבון הן בעצם נורות, אשר מקור האור שלהן מגיע מניצוץ בחוט הלהט, אשר מפעיל טמפ' גבוהות וכך בעצם גורם לנורה לפעול. אחד החסרונות הבולטים של נורות ליבון, הוא שנורות הליבון הן נורות שבדרך כלל, אורח חייהן לא עולה על 1000 שעות פעילות. עוד חסרון בולט בנורות ליבון, הוא החום הרב שהן מוציאות. נורות ליבון מוצאות כמויות גבוהות של חום, אשר בעצם 'מבזבז' למנורה אנרגיה שהיא יכולה להשקיע במקום אחר, כמו תאורה ממושכת יותר.

נורות הלוגן, אשר גם נמנות עם סוג נורות הליבון, יכולה לעבוד עד 4000 שעות פעילות לעומת נורת הליבון הרגילה, אך בעקבות מספר השעות הרבות שנורה זו יכולה לפעול, ישנו גם חסרון בולט בנורת ההלוגן, והוא כמויות החום הגבוהות שהיא מוציאה.

הסוג השני של הנורות, נורות שאינן ליבון, הן נורות שמוציאות פחות חום מאשר נורות ליבון. הסוג השני, נורות שאינן ליבון, מתחלק לכ-20 סוגים שונים של נורות, אשר היתרונות הבולטים שלהן על פני נורות הליבון הרגילה, הוא שהן מפיצות מעט מאוד חום ביחס לנורת הליבון, וששעות הפעילות של נורות שאינן ליבון יכולה להגיע לפי 2-4 מאורח חייהן של נורות ליבון. לכן, מהבחינות האלו, נורות שאינן ליבון הן סוג של תאורה חסכונית וחיוניות.

כל הנורות הללו שאוזכרו במאמר הזה, מיוצרות במפעלי תאורה ענקיים אשר אחראיים לכל התהליך הזה. מפעלי התאורה, יוצרים משלב אפסי ממש, את סוגי הנורות- הן עוברות שלב שלב, עד שהן מגיעות לתוצר הסופי, ולאחר מכן חוזרות על התהליך עשרות אלפי פעמיים ביום, בשביל להגיע לכמות האספקה שהן צריכות ונדרשות.

 תגיות המאמר: תאורה, מפעלי תאורה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורסם על ידי אינטרניים קידום אתרים אורגני מקצועי חברת שיווק מוצרי אינטרנט. קידום אתרי אינטרנט בנישות שונות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתבותבאקדמיקס

מאת: כתבותבאקדמיקסבית חכם24/09/12828 צפיות
מאז שהייתי ילדה אהבתי לפרק ולהרכיב מכשירים וכלים שונים, וידעתי שאמצא את עצמי עוסקת במקצוע טכני. בתחילה התמודדתי לא מעט עם סוגיית המגדר, כשעמדתי נוכח תגובות על בחירתי, ועל המוזרות שבבחירה שלי.

מאת: כתבותבאקדמיקסמיניות ובריאות מינית01/08/12981 צפיות
במאמר הבא, אנו נסביר לכם ונרחיב אודות תופעת הקונדילומה- מהי התופעה הזו, כיצד והיכן היא מתרחשת, כיצד מתבצע הטיפול בה ואופני הטיפול השונים שיש לתופעה הזו.

מאת: כתבותבאקדמיקסתחבורה ורכב - כללי01/08/121119 צפיות
במאמר הבא אנו נסביר לכם על אחת ההמצאות הכי טובות שלנו בשנים האחרונות- הקלנועית. אנו ניתן לכם הסבר מפורט על למה כדאי לכם להשתמש בקלנועית- אנו נמנה את היתרונות הבולטים של רכב זה, וכמובן ניתן לכם הסברים על סוגי הקלנועיות המובילות כיום.

מאת: כתבותבאקדמיקסחיות מחמד01/08/121193 צפיות
במאמר הבא אנו נסביר לכם על אחד הנושאים הכי מעניינים בשנים האחרונות- פנסיון כלבים. אנו נסביר לאלו מכם שלא יודעים מה זה פנסיון כלבים אודות הנושא, נסביר לכם מהם השירותים שמקבלים כלבים ובע"ח אחרים אשר נמצאים בפנסיון מסוג זה, וניתן לכם עוד מידע בנושא.

מאת: כתבותבאקדמיקסמיניות ובריאות מינית01/08/12982 צפיות
בכתבה הבאה, אנו נערוך לכם הצצה למקצועו של הסקסולוג- מהו בעצם סקסולוג, איזה סוג רופא הוא, אילו טיפולים הוא מבצע, היכן חוץ מהמרפאה שלו אתם תוכלו לפגוש רופאים מהסוג הזה, ובכלליות רבה על העבודה עצמה.

מאת: כתבותבאקדמיקסאחסון אתרים01/08/12875 צפיות
בכתבה הבאה, אנו נסביר לכם על אחד מהנושאים הכי חשובים ברשת האינטרנט, שאילו לא הנושא הזה היה קיים, רשת האינטרנט שלנו לא הייתה מצליחה כלל להתקיים והייתה קורסת כל הזמן ללא הפסק!

מאת: כתבותבאקדמיקסעיצוב פנים01/08/12842 צפיות
כסאות הם אולי אחת ההמצאות הכי טובות והכי חיוניות לאדם מבין אלו שהומצאו. הרי תחשבו לרגע- אין מקום- לא מקום בילוי, לא מקום עבודה, לא מקום מגורים שאין בו כסאות ישיבה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי04/01/21106 צפיות
חוק רישוי עסקים, תשכ"ח – 1968​ (להלן: "חוק הרישוי") מטרת החובה בקבלת רישיון עסק בהתאם לחוק הרישוי הינה, בין היתר, לשמור על בריאות הציבור, על בטחונו, בטיחות ואיכות החיים של התושב. מהו רישיון לניהול עסק ? ​רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי24/11/20348 צפיות
יש לדעת איך בדיוק מבצעים את התהליך הזה של הדפסת וחלוקת העלונים, הקרואים גם פליירים בעגה העסקית של אנשים שמזמינים אותם.

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/20452 צפיות
בייחוד בזמנים מאתגרים שכלכלות רבות בעולם מתמודדות, ישנם משקיעים רבים שמחפשים אפיקים שבבוא העת יוכלו לקבל תשואות גבוהות מהרגיל, יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס עם דוגמה אחת לחברות שמתמחות בדיוק במקומות אלו.

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/20517 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/20554 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20559 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20484 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica