חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך להימנע מתאונות עבודה בעבודות שטח

מאת: מיכאל רומנסקידיני עבודה12/08/20122103 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בכל שנה נפגעים המוני עובדים מתאונות עבודה שונות, שפעמים רבות ניתן היה למנוע אותן. עורך דין תאונות עבודה, המתמחה בתחום זה, מקבל לידיו לא מעט תביעות בנושא מדי שנה ומתבקש לייצג עובדים רבים אל מול הרשויות השונות הרלוונטיות. בטיחות בעבודה והקפדה על הנהלים הנדרשים, ובמיוחד כשמדובר בעבודות שטח, יכולות לצמצם באופן משמעותי את מספר תאונות העבודה ולהבטיח את בטיחותם של העובדים.

בטיחות בעבודה - כיצד עושים את זה נכון

אנו שומעים לצערנו לא מעט ובכל שנה על תאונות עבודה מחרידות הקשורות לעבודות שטח ועל פניות של רבים אל עורך דין תאונות עבודה לצורך ניהול התביעה אל מול המוסדות השונים על מנת לקבל את הפיצויים המגיעים לנפגע. במסגרת חקירת התאונות מתברר לא אחת שניתן היה למנוע אותן ובמיוחד אם היו מקפידים על פיקוח נכון, על בטיחות ועל תנאי עבודה מתאימים. במקרים של עבודות שטח בתנאים לא פשוטים, החשיבות לכך רבה במיוחד ומצריכה זהירות יתר. במיוחד לשם כך קבע משרד התעשייה והמסחר נהלים ותקנות שונים הקשורים לבטיחות וגהות בעבודה, שנועדו להבטיח את בטיחותם של העובדים, לרבות אלה העוסקים בעבודת שטח שאיננה פשוטה. החשיפה אל חומרים מסוכנים, העבודה באתרי בנייה, הכוללת עבודה מול מערכות חשמל, עבודה בגובה ועבודה עם כלים מסוכנים יכולה להוביל לטעויות ותאונות, ובמיוחד אם לא נזהרים ומקפידים על תהליכי עבודה נכונים. קביעה מראש של תקנות ונהלים אלה יכולה לצמצם את תאונות העבודה ולאפשר סביבה בטוחה יותר לעובד.

מה עושים במקרה של תאונת עבודה

במידה ובכל זאת הייתם מעורבים בתאונת עבודה, מומלץ לכם לפנות בהקדם אל עורך דין, המתמחה בתחום זה. לעורכי דין רבים ישנם אתרי אינטרנט דרכם ניתן ליצור קשר ישיר (על ידי לחיצה על כפתור צור קשר) ויחד איתם לבחון את האפשרויות העומדות מולכם בכל הקשור לתביעת זכויותיכם אל מול המוסד לביטוח לאומי וכדומה. חשוב לעשות זאת בהקדם ולפנות אל עורך דין בעל ניסיון וותק בתחום. התנהלות עצמאית אל מול הרשויות השונות עשויה להיות לא פשוטה, ולעיתים גם מסובכת מאד. מכיוון שישנה חשיבות רבה להבנת התהליכים השונים הקשורים בתביעה מסוג זה, חשוב להיעזר בעורך הדין כדי לעשות זאת נכון ולהבטיח את זכויותיכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי

מאת: מיכאל רומנסקירכב30/06/144292 צפיות
אחת למספר שנים, זה קורה. דגם משמעותי של אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם יוצא לשוק, ומציע שורה ארוכה של חודשים שמאפשרים לו להתבלט בו. כזה בדיוק הוא המקרה של דגם אאוטלנדר phev, מבית מיצובישי, אשר נכנס לקטגורייה של כלי הרכב החשמליים ההיברידיים הנטענים. כפי שתראו מיד, מדובר ברכב יעיל, חסכוני, בטיחותי ומאובזר לעילא ולעילא.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144305 צפיות
קבלו את מיצובישי אאוטלנדר phev החדשנית. המכונית, שמגיעה אלינו ומצטרפת אל מכוניות הדור החדש שקשה להתעלם מהן, היא מכונית מיוחדת במינה. מיצובישי זו, שנחשבת למכונית פורצת דרך, מציעה לנו עיצוב מיוחד במינו וגם לא מעט פינוקים, הלוקחים בה חלק.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146849 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות29/06/144318 צפיות
בנק ירושלים הוא אחד הותיקים בישראל, שעה שהוא פועל החל מ-1963. במהלך השנים, הוא עבר לא מעט תמורות: ב-1998, הפך ברישיונו של בנק ישראל לבנק מסחרי, אשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות נדל''ן, שוק ההון ובנקאות בין לאומית. כעת, משיק הבנק שירות חדש, שמתאים כמו כפפה ליד למאפיינים של העת הנוכחית. המדובר הוא בשירות המאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרך בנק ירושלים הלוואות, בסכומים גבוהים, בהליך פשוט המבוצע דרך האינטרנט.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144219 צפיות
יצרנית הרכב יונדאי, המוכרת היטב לצרכני הרכב בישראל, מספקת מזה שנים ארוכות מבחר כלי רכב חסכוניים ויעילים. לאחר לא מעט שנים שבהן התרחק הנהג הישראלי מכלי רכב קטנים וקומפקטיים, הרי שכיום המצב שונה למדי.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144349 צפיות
חברות הרכבים מעמידות לרשותנו כיום שלל של דגמים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשר למצוא רכבי שטח איכותיים, מכוניות משפחתיות טובות וגם מכוניות מיני נפלאות, הנחשבות לפופולאריות. בחברת יונדאי, אחת החברות המובילות בשוק כיום, מוצעות לכם שתי מכוניות טובות, מכוניות מיני משוכללות, המשלבות במסגרתן את כל מה שצריך להיות במכוניות. בין אם זו יונדאי i10 או אולי יונדאי i20, מדובר במענה מצוין לצרכים שונים. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? על כך, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח דירה27/06/147767 צפיות
מבין שלל הביטוחים, שאותם מציעות לנו חברות הביטוח, ישנו ביטוח דירה. ביטוח זה, הכולל במסגרתו, שני ביטוחים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, מוצע בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח דירה, הנה, לפניכם, פרטים חשובים ומידע שיעזור לכם בבחירה.

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18394 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17763 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16684 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161677 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162293 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162373 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה22/05/162468 צפיות
חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954 (להלן יקרא: "החוק"), קובע את הזכאויות העומדות לנשים כזכויות קוגנטיות (ר' מאמרי: חוקים קוגנטיים, חוקים דיספוזיטיביים – ד"ר איתמר כוכבי). מטרת החוק וייעודו הינו הבטחת הזכויות וההגנה על הנשים בעבודה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica