חפש מאמרים:
שלום אורח
23.04.2014
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תרסיס לדיאטה hcg לקנות - איך לרזות מהר ולהישאר בריא

מאת: דיאטת HCGדיאטה15/08/2012516 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תרסיס hCG מאצות ים, הוא המרכיב העיקרי של דיאטת ד"ר סימונס – דיאטת hcg. אותה דיאטה שכולם מדברים עליה היום, שיטת הרזיה מהירה ובריאה שמאפשרת לרזות מהר, עד 15 ק"ג תוך 40 יום בלבד. לא מאמינה? תקראי את דיאטת דר סימונס - ביקורות בפורום שלנו.

במאמר הזה אני רוצה לתת תשובות לשאלות הבאות:

  • מהו תפקידו של התרסיס בדיאטת דר סימונס
  • מה הם המרכיבים של הספריי בארץ
  • איך לדעת איפה בדיוק לרכוש אותו ולמה

אז בואי נתחיל.

מהו תפקידו של התרסיס בדיאטת דר סימונס

דיאטת דר סימונס מבטיחה ירידה מהירה במשקל – 500 גרם בממוצע כל יום במהלך 40 יום מקסימום. אנשים מורידים מ 8 עד 15 ק"ג בדרך כלל. נשים פחות, בגלל מחזור בעיקר. חוץ מזה – עם מדריך מפורט, תמיכה מקצועית ומשמעת עצמית סבירה – אין יוצאי מן הכלל הזה.

אז איך תרסיס hCG מאצות ים משתלב בתהליך ההרזיה הזה? תפקידו בכוח הוא לסמן לגוף לשחרר מאגרי שומן נעולים. זהו! הוא לא סותם תיאבון, הוא לא שורף שומן בפני עצמו, הוא לא זה ולא משהו אחר. כל מה שהוא עושה – זה אומר לגוף "תן לי גישה לשומן הזה שנעלת בצד והגנת עליו כל כך טוב עד עכשיו".

הפעולה הזאת של שחרור שומנים נעולים נתגלתה לראשונה על ידי ד"ר סימונס, רופא בריטי שעבד בקליניקה פרטית ברומה באמצע המאה הקודמת. הוא שם לב שאצל אישה בהריון נוצר חומר שקיבל שם HCG – הורמון אנושי שנוצר בשלייה. כאשר חומר זה נמצא בגוף של אישה בהיריון – כל המשאבים של הגוף וכל מקורות המזון שלו נגישים לשימוש. וכך אפילו אם אימא לא אכלה מספיק במהלך כמה ימים או מקיאה את הנשמה שלה 5 פעמים ביום – הדף שלה עדיין רווי במזון והעובר מתפתח ללא בעיה.

למה? כי הגוף אוכל את השומן שהיה נעול עד כה. הוא לא אוכל שומן טוב שמרפד איברים בגוף והוא לא ממיס שרירים – כל התופעות הרגילות של דיאטה דלת קלוריות הרגילה. לא! הוא מבטיח בריאות של אימא שצריכה לגדל תינוק ובהמשך להיות בריאה מספיק כדי להניק אותו במהלך חודשים. את מבינה את גאוניות של הטבע? והגאון הזה, ד"ר סימונס, הבין את המנגנון וניסה אותו בטיפול בהשמנת יתר.

אז למה נשים בהיריון עולות במשקל בדרך כלל, את שואלת? פשוט – הן לא יושבות על דיאטת דלת קלוריות שד"ר סימונס פיתח וחידד במהלך של 16 שנות מחקר ובדיקות קליניות שהוא ערך בעצמו.

הדיאטה של 500 קלוריות מבטיחה שריפה של שומן רציפה. הגוף לא אמור לאכול יותר מדי דברים מבחוץ או שהוא מפסיק לשרוף שומן – זאת הטעות של ערכות הדיאטה שמאפשרות לאכול יותר מ 500 קלוריות של ד"R סימונס. מצד שני, אם לא אוכלים כלום – הגוף נכנס למגננה וגם כן מפסיק לשרוף את השומן. לכן גם לא צריך "לעזור" לגוף בשום צורה שהיא במהלך הדיאטה.

כל מה שדרוש כדי להצליח – זה לעקוב במדויק אחרי הנחיות של ד"ר סימונס המקוריות. אותן הנחיות שמפורטות בערכת הדיאטה של אואנה לייבוביץ בנאמנות ודייקנות.

מהם המרכיבים של תרסיס hCG מאצות ים?

בארץ משתמשים בספריי של המפעל הישראלי טבעון ביוטק. הוא מורכב מאצות ים, מים וקצת אלכוהול. זהו! הגאוניות של המפעל, והוא רק מפעל של התרסיס מבחינת ההתמחות שלו – היא ביצירת תוסף תזונה שיש לו פעולת HCG אך ללא שום זכר להורמון בתוכו.

איך לדעת איפה בדיוק לרכוש

את רוצה להצליח עם התהליך? את רוצה להוריד 12 ק"ג בממוצע בוודאות וללא שום סכנה לגוף? אז תעשי לעצמך טובה – תקני ערכת דיאטה איכותית שכוללת מדריך מפורט של כ 200 עמוד שנותן לכל שלב את כל התשובות כולל רשימת תיקון בת 7 עמודים לחוסר ירידה במשקל כבר באותו יום. הערכה חייבת גם לכלול תמיכה מקצועית של אדם מנוסה שהעביר דרך תהליך ההרזיה כבר מאות אם לא אלפי אנשים ויודע תשובות לכל מצב שתיתקלי בו.

בואי להוריד חינם את המדריך המלא של ערכת הדיאטה של ד"ר סימונס המקורית מאת אואנה לייבוביץ מהאתר שלנו. ואני גם מזמין לקרוא את הסיפורים האישיים לפני ואחרי הדיאטה של דר" סימונס בפורום הפתוח שלנו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG

מאת: דיאטת HCGדיאטה09/11/12818 צפיות
איך לשמור על המשקל אחרי דיאטת ספריי? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

מאת: דיאטת HCGדיאטה19/10/12928 צפיות
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מאת: דיאטת HCGדיאטה12/10/121052 צפיות
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

מאת: דיאטת HCGדיאטה29/09/12252 צפיות
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

מאת: דיאטת HCGדיאטה14/09/12331 צפיות
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

מאת: דיאטת HCGדיאטה07/09/12300 צפיות
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

מאת: דיאטת HCGדיאטה30/08/12432 צפיות
דיאטת ספריי ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: ליאת לזרדיאטה13/02/14132 צפיות
כשאתה מגיע לסביבות גיל ה-30 עד 40 אתה מתחיל להיות מודע יותר לגוף שלך ולנזקים שגרמת לו במשך השנים, גוף האדם בונה ומחזק את עצמו עד גיל 30, מהגיל הזה והילך הגוף מתחיל להיות יותר חלש וזקוק לחיזוקים חיצונים, כלומר תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית יומיומית.

מאת: שלום כהןדיאטה26/01/14118 צפיות
אלפי לקוחות מרוצות והמלצות מרחבי הרשת שממשיכות להצטבר – כל אלו הופכים את הסטודיו שלנו לחברה המוצלחת והמומלצת ביותר לנשים שרוצות לרדת במשקל, במיוחד לאחר הריון

מאת: שלום כהןדיאטה26/01/14109 צפיות
אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר בשבילך – המומחים של סטודיו סי יעשו עבורך את העבודה, ויבנו תוכנית מעקב אישית שתאפשר לך לחזור לגזרה שתמיד רצית.

מאת: אמיר פטיטודיאטה03/11/13262 צפיות
ללא ספק אם אתה חושב מה הארוחה החשובה ביותר ביום אז זו ארוחת הבוקר אבל גם כאשר יודעים לאכול נכון בארוחת הבוקר תמיד חשוב לשפר דברים נוספים. זו בדיוק הסיבה שאתה יכול כבר עכשיו לבדוק על תזונת ספורט כדי ללמוד על הארוחה החשובה ביותר ביום וגם על איך להתכונן נכון לכל הדברים הכי חשובים כדי לייצר את התוצאות שאתה רוצה.

מאת: אמיר פטיטודיאטה29/10/13251 צפיות
כל המידע על הארוחה החשובה ביותר ביום כולל מה צריך וחשוב לאכול.

מאת: איציקדיאטה17/10/13248 צפיות
לצד המשקל הדיגיטלי לשימוש בייתי אשר מיועד לשקילת אנשים, ניתן למצוא עוד מגוון רחב של סוגי משקלים דיגיטליים ובין היתר, משקל לשקילת בעלי חיים, משקל תלייה, משקל כיס, משקל המיועד לשקילת תכשיטים ולאבני חן,

מאת: איתן אורדיאטה07/10/13322 צפיות
לקפה הירוק השפעה שונה מן הקפה השחור הנפוץ אותו אנו מכירים. כדי להפיק מן הקפה הירוק את מירב התועלת, יש לצרוך קפה ירוק כאשר הוא קרוב ביותר למצבו הטבעי, כתמצית או כחליטה מפולי הקפה הירוק, כאשר הם במצב הטבעי, עוד בטרם קולים או טוחנים אותם, ללא תוספת של חומרים משמרים או מרכיבים אחרים כלשהם. הקלייה והטחינה של פולי הקפה הידוע לנו דיאטת קפה ירוק מורידים מיעילותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported