חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

CYCLING - או קפצוץ בסבבי דיאטת HCG

מאת: ג'ייד טושדיאטה15/08/2012785 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר עושים את דיאטת HCG היא מורכבת מסבבים (תלוי בכמות המשקל העודף אותו אתם מעוניינים להוריד), כאשר כל סבב מורכב מ 4 שלבים מובנים על פי הפרוטוקול המקורי של ד"ר סימונס.

כל סבב דיאטת HCG מורכב מ 4 חלקים
שלב ראשון – 2 ימי אכילה מרובה.
שלב שני – 23 או 40 ימי התרסיס ובסיומם 3 ימים בהם מתנקה הגוף מהתרסיס, בכל הימים בשל זה אוכלים מזון המפורט ברשימה עם סה"כ 500 קלוריות ליום.
שלב שלישי – 21 ימי השמירה, בו חוזרים לתפריט האכילה הרגיל יחד עם זאת יש איסור לאכול עמילנים וסוכרים.
שלב רביעי – 21 ימים בו חוזרים חזרה בהדרגה לאורח החיים הרגיל, מוסיפים סוכרים ופחמימות בהדרגה תוך כדי מתן תשומת לב לשינויים שחלים בגופנו כתוצאה מהוספתם.

אז מהו CYCLING
CYCLING הוא שינוי סבב הדיאטה כפי שנוסה ותועד על פי הפרוטוקול המקורי של ד"ר סימונס וכפי שמצויין למעלה.

בגלישה בפורומים שונים בחו"ל מצאתי כל מיני סוגי CYCLING אולם במרבית הפרומים ורוב ההמלצות מדברות על כך,שיש לעשות קודם כל סבב מלא של כל השלבים ( 1-4) ורק בסבב השני להתחיל את CYCLING , כאשר זה לא משנה כמה משקל רוצים להפחית.

בעצם, המפתח הוא לשים לב לגוף שלכם, ולשים לב מה עובד עבורכם, ולדעת כי ההפחתה שלכם לא תגדל אם תבצעו CYCLING כך שאם זו המטרה שלכם, יתכן ותהיו מאוכזבים.

דוגמאות לסוגי CYCLING
א. לעשות את שלב 1 ו 2 ו 3 במלואו ואז לחזור שוב לשלב 1 ו 2 ו 3 במלואם.
ב. לעשות את שלב 1 ו 2 – שבועים בלבד + 3 ימי ניקוי ואז לעשות שלב 3 שבועיים ולחזור לשלב 1 ו 2 שבועיים ו 3 שבועיים.
ג. לעשות את שלב 1 ו 2 ו 3 במלואו ואז לחזור שוב לשלב 1 ו 2 ו 3 בני 14 יום.
ד. לעשות את שלב 1 במשך יום אחד, אחר כך את שלב 2 במשך 13 ימים נוספים, אחר כך 3 ימי ניקוי מההורמון, 4 ימים של שלב 3 וחזרה לשלב 2 ללא שלב 1.
ה. כל סוג CYCLING שתחשבו עליו ועובד עבורכם
ו. זה לא משנה את איזה CYCLING בחרתם לעשות, אתם חייבים להקפיד על 3 ימי ניקוי מהתרסיס כל פעם אחרי שאתם מסיימים את שלב 2.

סטיה מהפרוטוקל בעת ביצוע CYCLING
מאחר ופרקי הזמן של השלבים משתנה, כלומר כל חריגה וסטייה נראה אותה על המשקל ויהיה פחות זמן לתקן טעויות.

הסבב האחרון – הגעה למשקל היעד
גם אם בצעתם CYCLING אחד או יותר, ההנחייה היא חד משמעית כי יש לעשות את הסבב האחרון במלואו על פי הפרוטוקול המקורי של ד"ר סימונס דהיינו:
שלב ראשון – 2 ימי אכילה מרובה
שלב שני – 23 או 40 ימי התרסיס ובסיומם 3 ימים בהם מתנקה הגוף מהתרסיס, בכל הימים בשל זה אוכלים מזון המפורט ברשימה עם סה"כ 500 קלוריות ליום.
שלב שלישי – 21 ימי השמירה, בו חוזרים לתפריט האכילה הרגיל יחד עם זאת יש איסור לאכול עמילנים וסוכרים .
שלב רביעי – 21 ימים בו חוזרים חזרה בהדרגה לאורח החיים הרגיל, מוסיפים סוכרים ופחמימות בהדרגה תוך כדי מתן תשומת לב לשינויים שחלים בגופנו כתוצאה מהוספתם.

סיכום
CYCLING אינו נמצא בפרוטוקול המקורי של ד"ר סימונס ובהנחיות של דיאטת HCG, ועל כל אחד משפיע בצורה שונה, אין שום מידע כיצד משחק עם שלבי הדיאטה משפיע לטווח הארוך. בסופו של דבר זו החלטה שלכם ורק אתם מכירים את גופכם ויודעים מה טוב עבורו.

מוזמנים לשאול ולהגיב

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג'ייד טוש מוזמנים לקרוא ולהתעדכן בבלוג שלי מתכונים, טיפים, ורעיונות סביב עולם ה HCG והחיים שאחרי דיאטת HCG

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג'ייד טוש

מאת: ג'ייד טושדיאטה28/08/12793 צפיות
לפעמים אני חושבת שאנשים בעלי עודף משקל כמוני נמצאים כמו בלונה פארק ענקי, כל הזמן הם על גלגל ענק או אולי קרוסלה מסתובבת, מורידים משקל, מעלים משקל וחוזר חלילה, כל הזמן במאמץ לשמר את ההישגים, ולהחזיק חזק חזק מעמד כדי לא להיות ברכבת ההרים המטורפת הזאת שוב.

מאת: ג'ייד טושדיאטה20/08/12773 צפיות
יש הרבה שאלות שאלו שמתעניינים בדיאטת HCG מחפשים להן מענה, קצת מהשאלות הללו כאן.

מאת: ג'ייד טושדיאטה13/08/12775 צפיות
דיאטת HCG מתחילה ביומיים של אכילה מרובה, אכילה וזלילה של כל מאכל שאנו רוצים לאכול, מהן הסיבות ל2 ימי האכילה הללו, ומה כדאי לאכול כדי שדיאטת HCG תצליח לנו ותעבור לנו יותר בקלות וללא הרגשת רעב.

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/193936 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/194421 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/183097 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182255 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/181260 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181163 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181046 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica