חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברה לביטחון - טרור ההצתות ביערות גובר - יש לנקוט בפעולות אבטחה

לאור המקרים המתרבים בשנים האחרונות, אין מנוס מלהכריז על ההכרה בטרור "חדש" העומד בפני עצמו: טרור ההצתות. קבוצות בקרב ערביי ישאל, אשר מעוניינות ללבות את המצב הבטחוניו להעצים את המתיחות השבירה ממילא שבמדינתנו הקטנה, לקחו להן למטרה לשרוף יערות ווישובים ישראליים. למרות השיפורים אשר מנסות הרשויות להכניס אל מערךהכבאות (הקרקעי והאווירי), קרב הרגע בו לא נוכל לעמוד במאסת ההצתות הגדלה.

מאת: אל"מ (מיל.) בני טל

מזג האוויר החם מלבה שריפות מעצמו, אך ניתן לשים לב כי מוקדי פריצת השריפות מתוכננים היטב, בניסיוןליצור שריפות מקבילות אשר יקשה להשתלט עליהן. יותר מכך, ניתן לשים לב להתקרבותן המתמדת של השריפות אל ריכוזי האוכלוסייה שלצידן.

הבתים אשר נפגעו  בשבוע שעבר כתוצאה מהצתה:
חברת שמירה ואבטחה | אבטחה אישית

יש להרים בהקדם האפשרי, מערך אבטחתי במקומות המועדים והבעייתיים, כגון: הרי ירושלים, הגליל, הכרמל וכו'.אלו הם מקומות אשר השטחים המיוערים בהם צפופים ובקרבתם ישנם לא מעטיישובים אשר עשויים להיפגע בקלות משריפה היוצאת משליטה.

אין לי ספק אגב, שאם לא יקודם העניין בהקדם, השריפה עמה לא נצליח להתמודד – קרבה ובאה.

יש לאבטח את האזורים המדובריםבצורה מאסיבית, כאשר הפיקוח על צוותי האבטחה יעשה על יד הרשויות המקומיות.האבטחה, תבוצע על ידי צוותים אשר ינועו בג'יפים לאורך צירים מועדים ובתוךהשטחים עצמם. הצוותים, אשר יסירו ביום ובלילה, יבדקו תנועות חשודות, אנשים חשודים וימנעו ככל הניתן את ההצתות.

באזורים אשר נגישים פחות, ניתן לסייר באמצעות מזל"טים, אשר יצלמו ללא הפסקהאת השטח ויאתרו התפרצויות של שריפות בעודן קטנות, כך שניתן יהיה לשלוחמטוס כיבוי אשר יטפל בשריפה מידית.

נוסף על כך, יש לפעול להחמרתהענישה כנגד המבצעים ושותפיהם ולהבין שאנו נלחמים בטרור לכל דבר ולאבפרחחים ומעשי קונדס. בפעם הבאה, אנו עשויים למצוא עצמנו עומדים אל מולבתים העולים באש כאשר בתוכם לכודים. הגיע הזמן לפעול למניעה ולא רק למזעור נזקים.

B.T.S היא חברת שמירה ואבטחה בניהולו של אל"מ בני טל, החברה מתמחה באבטחה אלימה, פינוי פולשים בכח, שומרי ראש, ביצוע הוצאה לפועל, מאבק במשפחות הפשע והפרוטקשן בטיפול בשביתות ועוד...
ניסיון של 33 שנים! – התקשרו עכשיו: 03-5272874/9

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/139073 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131378 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/132032 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/132258 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131915 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131228 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131978 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221478 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211595 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181454 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171726 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152504 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152027 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152521 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica