חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדברה – הרחקת יונים ושלל פתרונות לבית

מאת: שמוליק דורינבאוםהדברה27/08/20121088 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו. מזיקים רבים מצליחים להיכנס לביתנו ללא הזמנה ואנחנו צריכים לדעת איך להוציא אותם מהבית שלנו בצורה הכי קלה ונעימה שיש, לא תמיד זה חייב להיות בטבח עכברים שכזה. אפשר גם להציב מלכודות מאוד בטוחות בבית רק על מנת לתפוס אותם ולשלוח אותם לחופשי ביערות שמחוץ לביתנו השקט.

הרחקת מזיקים – השלב הראשון

לפני שאנחנו מתחילים לרוץ לחנויות המלכודות אפשר קודם לבדוק מה הבעיה בבית שלנו, האם אלו מכרסמים גדולים ורשעים או שמא רק עכברים קטנים שאיבדו את דרכם. בעזרת מלכודות קטנות ולא מזיקות אפשר להרחיק מזיקים ועל מנת להשאיר אותם מחוץ לביתנו נוכל לבצע הדברה מקצועית בבית שיישאר ריח מספיק בעייתי עבור החיות המזיקות.

הדברה הינה השלב הנוסף לאחר המצאת המלכודות, הדברה נכונה תגרום לשקט נפשי ואיכותי בבית שלכם. כאשר מדבירים מגיעים לביתנו הם מחשבים כמה מטרים יש בבית ועל פי זה צריכים לדעת כמה חומר הם צריכים לשים במיכלים.

ישנם כמה וכמה לצערנו שלא מחשבים לנכון ועם זאת גם ההדברה לא באמת מביאה את התועלת הנכונה שלנו או בצורה הפחות גרועה שהיא לא מביאה את התועלת לזמן ארוך, מה שבטח יגרום לנו לחשוב שהמדביר עשה עבודה נכונה ואולי בטעות עוד נמליץ על שירותי הדברה גרועים.

הרחקת יונים

לא תמיד יונים הם משהו נעים, אמנם ברחוב אנחנו מתייחסים אליהן יפה מאוד אבל כאשר מדובר בבית שלנו אנחנו מקבלים זווית אחרת לגמרי. יונים מסוגלות לעוף על ביתנו, להישאר קרוב מאוד ולצערנו להביא מחלות קרובות לביתנו ולהדביק את בני המשפחה שלנו. הרחקת יונים מתבצעת בעזרת מומחים מקצועיים אשר גורמים לבית שלנו להיות מוגן ולהשאיר את היונים הרחק מביתנו.

הרחקת יונים משאירה את היונים הרחק באמצעות גדרות ותיל אשר גורמים ליונים אי נוחות לשבת עליהם מה שאומר שהם לא מגיעים קרוב מספיק בשביל לשבת עליהם. יונים עלולות להישאר יותר מידי זמן אם נוח להם, וכאשר נוח להם – הם מקימות קן ומשפחה שלמה שיכול להיות נחמד בטבע אבל בהחלט לא בתנאים של בתים פרטיים או בתים עם אדן חלון בעייתי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שמוליק דורינבאום

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות31/01/131128 צפיות
מאז ומתמיד זוגות מתחתנים יודעים שבשביל לבחור מקום צריך לצאת ולהסתובב בין המקומות, לחפש אתרי אינטרנט עם סיורים וירטואלים כאלו ואחרים על מנת לקבל את הויז'ן הכולל של המקום..

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות22/07/121054 צפיות
אם גם אתה מצאת את בחירת ליבך ומעוניין כבר למסד את הקשר, קרוב לוודאי שאתה מחפש אחר טבעת נישואין. טבעת נישואין היא ללא כל ספק הסממן הגדול ביותר המעיד על הקשר בין בני הזוג..

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות17/06/122333 צפיות
לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

מאת: שמוליק דורינבאוםמשכנתא04/06/121143 צפיות
מי מאיתנו שעומד בפני הבחירה החשובה והמשמעותית של הלוואת משכנתא שתלווה אותו החל מרכישת נכס (כמו בית למשפחתו) ודרך עשרים או שלושים השנים הבאות של חייו, בוודאי יגלה עניין בנאמר במאמר זה.

מאת: שמוליק דורינבאוםגאדג'טים24/05/121246 צפיות
אנחנו כל הזמן רואים בחדשות על איזה פיתוח חדש כזה או אחר אשר משנה את פני העולם לתמיד, אמרו שבין גדולי מוחות ואנשים גדולים..

מאת: שמוליק דורינבאוםגיל הזהב24/03/121326 צפיות
בכל מדינה מתוקנת ברחבי העולם, מחויבת להיות חקיקה כלשהי, המעגנת את זכויותיהם של האוכלוסייה הקשישה בה. במדינת ישראל, קיים חוק סיעוד לקשישים,

מאת: שמוליק דורינבאוםבישול ואפיה24/03/121351 צפיות
הצורך במוצרי מזון הוא מזמן לא רק בסיסי וקיומי, כשכיום מתאפשר באמצעות צריכת מוצרי מזון ממקומות שונים ברחבי העולם, ללמוד רבות אודות תרבויות הקיימות בעולם, דרך מאכליהם השונים.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191758 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/181679 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/181265 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/181386 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/181392 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/181367 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/181283 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica