חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עולם שלם של גאדג'טים מחכה לנו

מאת: שמוליק דורינבאוםגאדג'טים24/05/20121246 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו כל הזמן רואים בחדשות על איזה פיתוח חדש כזה או אחר אשר משנה את פני העולם לתמיד, אמרו שבין גדולי מוחות ואנשים גדולים, נכנס לרשימה שכזו גם סטיב ג'ובס והוא לא גילה את הנורה ולא גילה את הטלפון הנייח אבל הכניס לעולם ולקידמה את העולם של גאדג'טים שכמו שבחיים לא חשבנו שנקבל.

בין כל הסמארטפונים וכל מכשירי החשמל המתקדמים אנחנו תמיד יכולים לראות התקדמות אשר מאיצה בחודשים ולפעמים ימים ספורים עד שייצא גאדג'טים קרוב לקודמו. לדעת שיש תמיד מישהו שיעשה את זה יותר מהר, יותר יפה ויותר מתקדם. כמו כל הפתים אנחנו ישר מחפשים איך אפשר לשדרג משהו שקנינו רק מלפני מספר חודשים. גאדג'טים תמיד יבואו ותמיד ישיארו לנו טעם של עוד ועוד. אנחנו תמיד נרצה להכיר גאדג'טים חדשים אשר יעשו לנו טוב על הלב (ופחות לכיס), והאירונה הגדולה שמי שלא באמת מגיע לכנסים כאלו ואחרים אז גם לא הכיר עדיין גאדג'טים חדשים יותר, ישנם כל מיני מכשירים שעדיין לא יצאו לשוק או שהם בשוק ניסיוני עדיין אשר יכולים לגרום לנו להשתגע, מחשבי כיס אשר מתפקדים כמו לפטופ מלא, מצלמות אבטחה לבית אשר מוסלקות בתוך בורג קטן ועוד רבים וטובים שכבר קיימים כמובן.

עולם שלם של גאדג'טים מחכה לנו ואנחנו רק מחכים שהוא יבוא ויקטוף אותנו במקום ההפך. אנחנו מאוד רוצים להכיר בעולם הזה ולא בגלל שאנחנו צריכים את זה לחיי היום יום שלנו אלא יותר בשביל לדעת מה עוד מפותח בעולם, מה עוד לא הכרנו מבחינה טכנולוגית, אנחנו אוהבים להכיר דברים שיכולים לגרום לו להתפעל בצורה אמיתית ומיוחדת במינה. אנחנו לא חייבים את זה כמו שאנחנו רוצים את זה.

באם אנחנו נכיר כל גאדג'ט שייצא לעולם, אנחנו נהיה תפרנים עם מסכי LCD בכל חדר ועם מכשירי מגע בכל חלקי החיים שלנו, ישנם כאלו אשר אמרו שעולם הגאדג'טים הפכו את העולם לעצלן יותר, אבל את זה גם אמרו על הdrive  thru, המקומות בהם אפשר רק לנסוע דרכם ולקבל אוכל, שירות אופטיקאי, תשלומים של חשבונות והרבה יותר. אז גם אם זה נכון ואנחנו נהיה עצלנים יותר, עוד ימציאו גאדג'טים בשביל הרזיה מהירה.

אנקדוטה קטנה לסיכום התוכן, אחרי כל הדברים שהומצאו בעולם וכל הדברים שראו אור מבחינת גאדג'טים כאלו ואחרים, אנחנו עדיין צריכים להוציא את הטוסטר מהחשמל בשביל לכבות אותו במקום כפתור כיבוי פשוט. אז זה להחלטכם אם התקדמנו מספיק בחיים מבחינה טכנולוגית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שמוליק דורינבאום

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות31/01/131128 צפיות
מאז ומתמיד זוגות מתחתנים יודעים שבשביל לבחור מקום צריך לצאת ולהסתובב בין המקומות, לחפש אתרי אינטרנט עם סיורים וירטואלים כאלו ואחרים על מנת לקבל את הויז'ן הכולל של המקום..

מאת: שמוליק דורינבאוםהדברה27/08/121089 צפיות
אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו.

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות22/07/121055 צפיות
אם גם אתה מצאת את בחירת ליבך ומעוניין כבר למסד את הקשר, קרוב לוודאי שאתה מחפש אחר טבעת נישואין. טבעת נישואין היא ללא כל ספק הסממן הגדול ביותר המעיד על הקשר בין בני הזוג..

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות17/06/122334 צפיות
לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

מאת: שמוליק דורינבאוםמשכנתא04/06/121143 צפיות
מי מאיתנו שעומד בפני הבחירה החשובה והמשמעותית של הלוואת משכנתא שתלווה אותו החל מרכישת נכס (כמו בית למשפחתו) ודרך עשרים או שלושים השנים הבאות של חייו, בוודאי יגלה עניין בנאמר במאמר זה.

מאת: שמוליק דורינבאוםגיל הזהב24/03/121326 צפיות
בכל מדינה מתוקנת ברחבי העולם, מחויבת להיות חקיקה כלשהי, המעגנת את זכויותיהם של האוכלוסייה הקשישה בה. במדינת ישראל, קיים חוק סיעוד לקשישים,

מאת: שמוליק דורינבאוםבישול ואפיה24/03/121351 צפיות
הצורך במוצרי מזון הוא מזמן לא רק בסיסי וקיומי, כשכיום מתאפשר באמצעות צריכת מוצרי מזון ממקומות שונים ברחבי העולם, ללמוד רבות אודות תרבויות הקיימות בעולם, דרך מאכליהם השונים.

מאמרים נוספים בנושא גאדג'טים

מאת: נינה כהןגאדג'טים15/01/182107 צפיות
מה מעלה את הצורך לטעון את המצבר? כיצד אפשר לשמור על המצבר לאורך שנים? מדוע כדאי שיהיה לך מטען עבור המצבר והיכן כדאי לרכוש אותו? התשובות לשאלות אילו יכולות לשמור על המצבר שלך בטווח הארוך.

מאת: יבגני דוברובסקיגאדג'טים25/02/161848 צפיות
"וואן-פלוס" נוסדה ב-16 בדצמבר, 2013, ע"י סגן הנשיא של "אופו", פיט לאו וקארל פיי. לפי מסמכי ממשלת סין, בעל המניות המוסדי היחיד של וואן פלוס הוא אופו. אף על פי שבתחילת הדרך הכחיש לאו את היותה של וואן-פלוס חברת בת של אופו, ברגע שחרור נשורת הרגולציה הודו שהם שייכים לאופו והם "בקשר עם משקיעים אחרים" (למרות ששום דבר לא הוכרז עד כה)

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/152795 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/151908 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: ravivorגאדג'טים16/03/152542 צפיות
אנחנו אוהבים אותם ולא מוכנים להיפרד מהם אפילו לרגע. אז לפחות בואו נפנק אותם (ואת עצמנו) בכמה תוספות שווה במיוחד.

מאת: רוני מיכאלגאדג'טים23/10/146100 צפיות
בעולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים, כמעט הכל נעשה באמצעות מכשיר או מוצר אלקטרוני מסוים, כאשר כמעט שום דבר, מלבד לחיצה על כפתור ההפעלה, לא נעשה על ידינו.

מאת: אוהד ז.גאדג'טים27/02/148421 צפיות
מצלמות דרך לרכב נמכרות בשוק כבר משנת 2000 אך בתחילת העשור הנוכחי מכירתן החלה לתפוס תאוצה, בעיקר עקב מקרים שבהם נהגים שקיבלו דוחות לא מוצדקים הצליחו להוכיח את טעותו של השוטר ואת התנהגותו, ובנוסף הצליחו להוכיח את האמת במקרי תאונה. במאמר הבא נדבר על היתרונות ברכישת מצלמות רכב וניתן טיפים לרכישה נבונה ולשימוש נכון בהן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica