חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

העלמת ורידים בולטים

בעיות בורידים עשויות להישמע לאוזן כדבר מסוכן ואולי אפילו מפחיד מעט, אך למעשה לרוב בעיות בורידים אינן יותר מאשר הפרעה אסתטית שניתן לטפל בה בקלות וביעילות. זה נכון שבמקרה שיש לך בעיה חמורה של ורידים בולטים, יתכן שיש סיכוי גבוה יותר שתפתח פקקת ורידים שטחית מכיוון שמעטפת הורידים יהיו פגיעות יותר ולכן קלות יותר להיפגע, דבר שעשוי להוביל לדלקות ולהיווצרותם של קרישי דם. אך אפילו זו איננה בעיה מסכנת חיים, כל עוד היא מתרחשת בורידים שעל פני השטח של הגוף. עם זאת, אנשים רבים, גברים ונשים שסובלים מורידים בולטים, חשים לא בנוח להראות אותם בחברה, בים, בבריכה ואף במצבים פרטיים יותר, כגון: רחצה בים בעת השכרת יאכטה עם משפחה או חברים. ורידים בולטים ברוב המקרים מופיעים ברגליים. הם יכולים להיות תוצאה של אורח חיים לא בריא אשר כולל עישון ומחסור באימון גופני, אך הם יכולים להיות תוצאה של גנטיקה, היסטוריה משפחתית או שניהם. אם אתה אחד מהאנשים אשר חשים מבוכה מלהראות את רגליהם בציבור, העלמת ורידים בולטים היא אופציה טובה וזמינה עבורך.

 

סוגי טיפול להעלמת ורידים בולטים אנשים שאינם יודעים הרבה על העלמת ורידים בולטים, לרוב מדמיינים שהטיפול מערב ניתוח מסובך פחות או יותר, הישארות בבית החולים וכאב רב. זה אינו אלא מיתוס. כיום, העלמת ורידים בולטים לרוב איננה אפילו מערבת ניתוח. ורידים גדולים יכולים להיות מטופלים באמצעות ניתוח, אך זה לא אפשרי במקרה של ורידים קטנים. העלמת ורידים בולטים קטנים נעשית לרוב באמצעות זריקות. זה אומר שמחט קטנה ביותר מוחדרת אל תוך הוריד הבולט ואז נוזל כימי מוחדר אל תוכו. הנוזל מגרה את מעטפת הורידים וגורם לה להתנפח וכתוצאה מכך לורידים לקרוס. הוריד איננה יכול לתפקד יותר ובסופו של דבר הוא נספג אל תוך הגוף ונעלם מפני השטח. תהליך ההיעלמות שלו עשוי לקחת מספר ימים עד מספר שבועות. העלמת ורידים בולטים באמצעות הזרקה היא הליך פשוט ביותר שניתן לעבור במשרד הרופא שלך בזמן קצר ביותר. טיפול אפקטיבי נוסף להעלמת ורידים בולטים הוא טיפול באמצעות לייזר. העלמת ורידים בולטים בלייזר איננה לוקחת זמן רב גם כן והיא הליך פחות מסובך שהיא עשויה להישמע. לייזר ברפואה מאפשרים לרופאים לעבוד בצורה מאד מדוייקת. בהעלמת ורידים בולטים בלייזר, אור הלייזר חודר דרך פני השטח של העור ופוגע בוריד הבעייתי. פני השטח של העור אינן נפגעות. בסופו של דבר, הלייזר מחמם את הדם בוריד, הדם מתקשה ולבסוף הוריד קורס ונספג בגוף.

 

טיפול טבעי להעלמת ורידים בולטים ישנם מספר קרמים וגלולות שנמכרים עבור העלמת ורידים בולטים בדרך טבעית כגון בהומאופתיה קלאסית. לרוב הם אינם כה יעילים. דרך טובה יותר להעלמת ורידים בולטים היא פשוט לא לתת לבעיה להופיע מלכתחילה. חשוב להבין שורידים בולטים אינם מופיעים סתם כך. גם אם אתה מישהו בעל סיכוי גבוה יותר ללקות בהם מסיבות גנטיות, תוכל ואפילו מומלץ עבורך לוודא שהם לא יהפכו לבעיה של ממש. זה פשוט למדי אך זה דורש מאמץ מסוים. ראשית כל עליך לעשות אימון גופני שאופן סדיר. זה ידאג למחזור הדם שלך. בנוסף, עליך להימנע מעמידה ממושכת, להרים את רגלייך מעל גובה הלב בשכיבה או בישיבה בכל זמן שנוח לך, להפסיק לעשן, לאכול ויטמינים רבים ולהתייעץ עם רופא ברגע שתראה בורידים בולטים מופיעים על גופך.

 תגיות המאמר: העלמת ורידים בולטים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוני סופר

מאת: רוני סופרקפה13/12/127496 צפיות
רכשתם מכונת קפה למשרד או לעסק , מכונה מרשימה, עשויה ממיטב השכלולים שענף הקפה יכול היה להגות. אך משום מה לבכם נחמץ , הקפה לא בדיוק יוצא כפי שאתם אוהבים – החלב נשרף והקצף בועתי במקום מרקם השמנת החלק, ראשי המכונה צוברים לכלוך בקצב מסחרר ומיצוי האספרסו מטפטפת באיטיות מעצבנת ומתקררת עד השנייה בה לוגמים ממנה.

מאת: רוני סופרקפה13/12/127489 צפיות
קפה, התענוג שברא לנו הטבע, תענוג שמעניק לנו אנרגיה טובה להמשיך את היום בחיוך. קפה הוא בין המשקאות הכי פופולאריים, כבר מאות שנים, משקה שהתחיל אצל האצולה וזלג להמונים. הדבר הכי מושך בקפה, הוא הניחוח המושלם שלו, הטעם המענג שלו והמרקם העדין שלו בפה, שיוצר שלמות אלוהית בכל לגימה.

מאת: רוני סופרטיפול בעור13/12/12562 צפיות
ורידים מורחבים הם תופעה נפוצה מאד בקרב גברים ונשים. כמעט כמחצית מאוכלוסיית ארה"ב סובלת מבעיה זו במצבה הקל או לעיתים במצבה הרציני יותר. לרוב ורידים מורחבים קיימים יותר אצל נשים. אחת מהסיבות העיקריות לורידים מורחבים היא גנטיקה.

מאת: רוני סופרטיפול בעור13/12/12552 צפיות
אם אתה אחד מהאנשים – ויש הרבה כאלה – שמגלים שהם מפתחים ורידים בולטים מתחת לפני השטח של העור, ורידים שמתקשים או מקבלים צורה של חבלים, אשר מעניקים לרגליים או לחלקי גוף אחרים מראה שנראה לא מושך או מביך – אין לך מה לדאוג.

מאת: רוני סופרבריאות נשים13/12/12543 צפיות
נשים רבות מפתחות בעיות ורידים בהיריון כסוג של תופעת לוואי. בעיות ורידים הן לא יותר מאשר ורידים נפוחים או דלקתיים אשר לרוב בולטים על פני השטח של העור. הם עשויים להופיע כורידים אדומים כחולים מפותלים ברגליים. נשים מסוימות מפתחות גם ורידים בעייתיים באזור פי הטבעת אשר את עשויה להכיר כטחורים.

מאת: רוני סופרמחלות לב13/12/128450 צפיות
ורידים הם כלי הדם בגוף אשר מחזירים דם מהזרועות, הרגליים ושאר האיברים אל הלב. אי ספיקה ורידית היא מצב בו זרימת הדם בורידים חסום או מוגבל. אי ספיקה ורידית יכולה להתרחש בגלל מספר הפרעות – בעיקר פקקת של ורידים עמוקים ודליות. בורידים בריאים ישנה זרימה מתמדת של דם מאיברי הגוף. ישנם שסתומים בתוך הורידים ברגליים אשר מונעים מהדם לזרום בכיוון ההפוך.

מאת: רוני סופרניתוחים פלסטיים13/12/121993 צפיות
ורידים בולטים או בשמם הרפואי – דליות, עשויים להיות תופעה אסתטית מאד לא נעימה למראה על הגוף שלך. כך לפחות אנשים רבים חושבים. לרוב הן מופיעות על הרגליים ובמקרים חמורים יותר הם עשויים לגרום לכאב פיזי ומועקה מנטלית. כדי להבין טוב יותר מה גורם לורידים בולטים בידיים להופיע, חשוב להבין מהם קודם כל. הדם הזורם מהלב אל הגוף שלך עובר דרך כלי הדם. לאחר שנעשה שימוש בדם בגוף, הוא נישא בורידים שלך חזרה אל הלב כדי להתמלא בחמצן שוב פעם. כמו הלב, כלי הדם חשובים לחיים שלך והם יכולים לגרום למחלות ולמצבים כמו ורידים

מאמרים נוספים בנושא יופי וטיפוח - כללי

מאת: ליאוריופי וטיפוח - כללי18/06/182385 צפיות
יישור שיניים למבוגרים במבצע קיץ, מהווה הזדמנות לקבלת שיניים ישרות. יישור השיניים, יכול להתבצע בכל הגילאים (מבוגרים, ילדים, בני נוער). יישור השיניים, גורם להעלאת הדימוי העצמי, של המטופל. יישור שיניים, מבוצע בעזרת מכשירי יישור שונים.

מאת: ליאוריופי וטיפוח - כללי10/04/182565 צפיות
אורתודנט בעל ידע, מבצע טיפולי יישור שיניים מוצלחים. אורתודנט הוא רופא שיניים, שבנוסף לכך, עבר בהצלחה, התמחות בטיפולי יישור שיניים. אחרי סיום ההתמחות, הוא חייב לעבור בהצלחה, מבחן של משרד הבריאות בישראל.

מאת: ליאוריופי וטיפוח - כללי18/02/182720 צפיות
יישור שיניים בסיוע אורתודנט, מתבצע באופן מוצלח, ופותר בעיה של שיניים שאינן ישרות. אורתודנט הנו רופא שיניים, שהוא גם מומחה ליישור שיניים. רק אורתודנט, רשאי לבצע טיפולי יישור שיניים.

מאת: ליאוריופי וטיפוח - כללי15/01/182812 צפיות
יישור שיניים למבוגרים על ידי מומחים, מבוצע בהצלחה רבה. יישור שיניים למבוגרים, מאפשר למי שלא קיבל בעבר טיפול כזה, לקבל שיניים ישרות.

מאת: eyalfatranיופי וטיפוח - כללי22/11/172084 צפיות
טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

מאת: eyalfatranיופי וטיפוח - כללי22/11/171446 צפיות
טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

מאת: רוני הכהןיופי וטיפוח - כללי10/10/171363 צפיות
ניתן לבחור תוספות שיער טבעי שאותן מחברים בשיטות שונות אל השיער המקורי ולקבל שיער שופע ואפילו ארוך יותר די בקלות. ללא קשר אל האורך המקורי וללא סבל שנותר שכמות שיער שפחתה לאורך השנים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica