חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שחזור אף לאחר מחלת הסרטן - מה חשוב לדעת?

מאת: שחזור שדסרטן29/10/2012835 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

השימוש שלנו באף מתקבל אצלנו בצורה מובנת מאליה מאחר ואנו כבר לא חושבים על הדרך שבה אנו נושמים או שאיננו מנסים להרגיש כיצד עובר האוויר דרך נחירי אפנו וכיצד אנו מריחים משהו. אך ברגע שאנשים מסוימים חווים מחלה קשה ומטרידה מאוד כמו סרטן באף הם מגיעים לרופאים שמתמחים בתחום זה ומתחילים להכיר את המערכת המיוחדת של גוף האדם.

שירותיו של רופא מומחה שעוסק בתחום הרפואה הפלסטית יכולים להיות לעזר רב עבור מי שחלה במחלה זו. סרטן באף הוא דבר שמצריך התמודדות רפואית ברמה גבוהה על מנת להחזיר את חייו של האדם למסלולם בצורה מהירה. אך בנוסף לכך מומחה בטכניקות מיקרו-כירורגיות יכול להציע גם אפשרות של שחזור אף בצורה שתחזיר לחולה את המראה המכובד כחלק מפנים שלמות.

שחזור מדויק אחרי טראומות שונות

מחלות רבות יכולות לפקוד כל אדם. לכן חשוב מאוד לראות כיצד טיפול באיבר רגיש ומיוחד כל כך כמו האף הוא כזה שמבוצע בהתאם לטראומות שונות שאותן חווה המטופל. במקרים מסוימים יכול רופא מיומן לשחזר אף בעקבות כריתה של גידולים ממאירים או שפירים, ולעתים אף מדובר במומים מולדים שהפריעו לצמיחה מדויקת של האף או שיצרו עיוותים בעייתיים למטופל.

האסתטיקה היא אחד הדברים החשובים שמניעים רופא מומחה בתחום הרפואה הפלסטית לבצע את עבודתו בצורה מיומנות ומרשימה. כך יכול רופא בעל ניסיון רב להראות לכל מטופל שלו שלאחר סרטן באף אפשר לצאת לחיים חדשים בזכות שחזור מלא או חלקי של האף. לאחר עבודה מקצועית וזהירה יכול כל מטופל לראות כיצד גם חתכי ניתוח מסוימים ישתלבו נכונה עם מבנה האף ויציגו מראה מכובד.

בין שחזור אף חלקי לשחזור מלא

פעולות רפואיות שאמורות שחזור אף יכולות להתבצע בהתאם לצורך בשחזור חלקי או בהתאם לצורך בשחזור מלא. בהתאם למצבו של כל מטופל הרי שהרופא המומחה יכול לקבוע את דרך הפעולה ולהסביר לכל פציינט מהו התהליך שלקראתו הוא הולך. חשוב לזכור שלמבנה האף יש חלק חשוב בתהליך השחזור ולכן יש לשלב בין המבנה לבין הצורך של כל מטופל.

לאחר ההתמודדות עם סרטן האף יכולים ליהנות מטופלים רבים מאיכותו הגבוהה של רופא מנוסה. כך הם יגלו כיצד בשחזור חלקי של האף יתבצע תכנון מדויק לגבי מיקום החתכים ויתבצע שימוש נכון במתלי עור קיימים. לגבי שחזור מלא הרי שכאן יבצע הרופא פעולות נוספות ומורכבות יותר, וייתכן שהמצב ידרוש מספר ניתוחים על מנת להשלים את התהליך הקפדני הזה לשביעות רצונו של המטופל.

 תגיות המאמר: שחזור אף, סרטן באף


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שחזור שד - סרטן השד

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שחזור שד

מאת: שחזור שדניתוחים פלסטיים29/05/13874 צפיות
האף הוא אחד האברים החשובים בגוף. חלק ניכר מהחמצן החודר לגוף מגיע דרכו, תוך שהוא מסייע בסינון חלקיקים מזהמים שונים ובמניעת החדירה שלהם לגוף. פגיעה באף עלולה לגרום להפרעות בנשימה, בעיקר בזמן השינה. הפרעה כזאת מביאה איתה פגיעה קשה באיכות החיים.

מאת: שחזור שדסרטן29/04/131480 צפיות
סרטן השד הוא אחד מסוג הסרטן השכיחים ביותר בישראל בקרב נשים. נכון לשנים האחרונות יותר מארבעת אלפים נשים מאובחנות מדי שנה וסיכויי הריפוי של כל אישה יכולים להגיע לתשעים אחוזים באם היא מאובחנת בשלב מוקדם. מאמר זה יגולל בפני הקוראים מהו סרטן השד, דרכי טיפול במחלה וכמובן שיקום בדמות שחזור שדיים.

מאת: שחזור שדסרטן17/03/13933 צפיות
החיים המודרניים מציעים שלל אפשרויות ופתרונות, ומעניקים לנו חווית חיים מגוונת ומעניינת עם טכנולוגיות זמינות בכל פינה. אנו לוקחים כמובן מאליו את הרכבים והמחשבים שסביבנו, וגם את יכולתה של המערכת הרפואית עם הטכנולוגיה המתקדמת שלה לענות לנו על צרכים רפואיים בזמן אמת, בייחוד במדינת ישראל.

מאת: שחזור שדסרטן23/12/121109 צפיות
מחלת הסרטן היא אחת המחלות האיומות ביותר, ואין זה משנה על איזה סוג של סרטן מדובר, אם כי, ישנם סוגי סרטן קלים יותר לריפוי. סרטן האף הוא למעשה סרטן בסינוסים, כלומר בחללים ומערות האף.

מאת: שחזור שדסרטן23/12/121039 צפיות
אחד מסוגי הסרטן הנפוצים והשכיחים ביותר, הוא סרטן הפה. הסיכויים להחלים מהמחלה הם יחסית נמוכים, מחצית מהסובלים ממנה ימותו תוך כמה שנים, ולכן מדובר על סרטן קשה במיוחד. כמו כול שאר סוגי הסרטן, אבחון מוקדם בהחלט יכול לסייע. מדובר על גידולים מתחת ללשון, בחיך ובפרוזדור הפה.

מאת: שחזור שדסרטן23/12/12895 צפיות
בעידן של ימינו אחת מהמחלות הנפוצות יותר, אשר לא אחת גם מהוות אתגר להתמודדות, הן מחלות הסרטן השונות. בתוך מחלות הסרטן, אנחנו רואים כיצד סרטן השד היא מחלה מאוד נפוצה, בעיקר בקרב הנשים, אם כי גם אחוז מסוים, קטן, של גברים עלול לחלות במחלה זו. המחלה הזו הייתה בעבר אחת מהמחלות שגרמה למוות, וכמו כן, ההתמודדות עם סרטן השד הייתה מאוד לא פשוטה מבחינה רגשית.

מאת: שחזור שדסרטן27/11/12709 צפיות
אין ספק שאחת המחלות המאיימות ביותר על נשים בעידן של ימינו היא סרטן השד. סרטן השד היא מחלה אשר פוגעת בהרבה מאוד נשים, אך יחד עם זאת, סרטן השד היא גם דוגמא נפלאה שבעזרתה אפשר להמחיש עד כמה הרפואה שלנו כבר נמצאת במצב מתקדם. בימינו אחוזי התמותה ממחלה זו הם הרבה יותר קטנים מאשר מה שהיה בעבר, והכול תודות לרפואה שהתקדמה לה מאוד.

מאמרים נוספים בנושא סרטן

מאת: amirdadon90סרטן21/03/171288 צפיות
אין ספק שאחת מהמחלות המטרידות ביותר בעידן שבו אנחנו חיים זו מחלת הסרטן על כל גווניה השונים.

מאת: ravivorסרטן25/02/152934 צפיות
צריכים לעבור בדיקת קולונוסקופיה? רגע לפני כדאי לדעת שיש שני סוגים עיקריים של בדיקות - הרגילות והווירטואליות. על ההבדלים בין הסוגים במאמר שלפניכם.

מאת: רונית מיכאליסרטן12/11/142056 צפיות
האפשרות לקבל מרשם קנאביס רפואי והסגולות הטובות הרבות של החומר מעוררות עניין בקרב מטופלים רבים. אם הנכם סובלים ממחלה קשה הכרוכה בכאבים חזקים, אבדן תיאבון ושאר תסמינים התואמים את סגולות הריפוי של הקנאביס כדאי לפנות לרופא המטפל לבירור זכאות למרשם קנאביס רפואי ושימו בו למטרה הקלה בכאב ותסמיני המחלה. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי אודות קנאביס רפואי.

מאת: ניר נתנזוןסרטן28/09/142475 צפיות
סרטן העור הוא תופעה נפוצה ההולכת ומתפשטת ברחבי העולם. החור באוזון במקביל לעלייה בזמן הנופש והחופש שנובע מעלייה באיכות החיים, מובילים יותר ויותר אנשים להיחשף לשמש בצורה יותר ויותר רחבה.

מאת: Shiraסרטן17/06/144636 צפיות
מחלות עור הן חלק מענף הדרמטולוגיה ברפואה שמתעסק במחלות עור שונות. העור הוא החלק הגדול ביותר בגוף, והוא מהווה את המעטפת החיצונית לשמירה על הגוף כולו. העור בנוי משלוש שכבות שונות. הראשונה מכונה אפידרמיס, האמצעית מכונה דרמיס והשכבה התחתונה מכונה היפודרמיס. מחלות העור הנפוצות ביותר הן אלה שפוגעות בשכבה העליונה. בשכבה זו יש את הכמות הגדולה ביותר של פתולוגיות, מכיוון ששכבה זו חשופה לעולם החיצוני, שממנו מגיעות רוב הסיבות למחלות העור השונות.

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148521 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: eli levyסרטן21/11/138400 צפיות
מבין הסימנים השכיחים לסרטן הפרוסטטה בולטים ליקויים במערכת השתן. ליקויים אלו מורגשים ע"י המטופל ולכן קל להבחין בהם. יחד עם זאת, שכיחות סרטן הפרוסטטה הולך ועולה עם גיל המטופל, כאשר בד בבד, ללא קשר לקיומו של סרטן זה, שכיחים גם ליקווים בתפקוד המיני ובמערכת השתן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica