חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוצאים לכם מעבדות לתיקון אייפון

מאת: מה רוצהתרבות דיגיטלית29/10/2012903 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שוב תקלה באייפד? בעשור האחרון, בעיקר לנערים, פלאפונים מהווים באופן טבעי את 1 מהפטנטים המשמעותיים. בעזרתם אנחנו מסוגלים להיות כל הזמן במגע עםאנחנו תמיד צריכים - אמא ואבא, השכנים ולפעמים לצערנו הרב מתקשרת הגרושה.

אבל היוםאנחנו חיים בעידן טכנולוגי מיוחד- עת הסמרטפונים, עת בה הטלפון מהווה מעבר לסתם טלפון רגיל, אלא, מצלמת כיס, אפילו פלס ולמעשה חוץ מלעשות לנו קפה כבר אפשרלהשתמש ולנהל באמצעותו המון דברים.

לקבוצת המכשירים הפרקטים והמשפיעים בשנים האחרונות אפשר לצרף האייפד, מכשירמתוחכם וגאוני שעשוי בקלילות להחליף היום מחשב נייחולסייע לנו בבית ובעסק ואפילו כדי לשחק.

אולם בדומה למרכיבים נוספים בחיים- בעל שלילי וחיובי, לצער כולם כך זה המצב עם הטאבלטים והסמארטפונים. אין עוררין שהם פונקציונאליים להפליא, אולם ברוב הפעמים הקנייה שלהם ותחזוקם כוללים השקעת כספים משמעותית.

מעבדות לתיקון אייפון ודברים חשובים נוספים

ישנן לא מעטתקלות בטאבלטים אלה: קורוזיה כתוצאה ממים, בעיות במסך מגע וזה לא הכל. מפאת ההסתמכות שיש לנו במכשירים האלההכרחי לתקן אותם במעבדות מקצועיות. ע''כ אספתי לכם עצות חשובות בנושא החשוב הזה:

מעבדה מוסמכת- חשוב לבדוק שמעבדת הפלאפונים שתבחרו היא באמת טובה ובמילים אחרות, שצוות הטכנאים שלה מנוסים ובעלי ידע מקצועי נרחב ולא רק נערים שלמדו אלקטרוניקה בתיכון ומאמינים עצמם מבינים בתחום הזה.

רכיבים חלופיים - בנושא זה אל תנסו לחסוך ומומלץ לוודא כהלכה שהם משתמשים בחלפים מקוריים.

מתן אחריות - קיימים מקומות שמספקים אחריות על התיקון ויש מקומות שלא, מסיבה זאת מומלץ מאוד לשאול לגבי זה לפני השארת המכשיר.

שמרו עליהם

בטח כבר הסקתם, שגם שקונים אביזר כמו אייפון שימוש מבוקר הוא מהותית. זה אומר שמירה ותחזוק של הסמארטפון שלכם יכולים למנועחלק מהבעיות. אמצעים כגון לדוגמא מדבקה שומרת מסך וכיסוי טוב עשויים להאריך ההנאה מהסמרטפון, וברור כשמש שגם יחס עדין והימנעות מהפלתו למים, בסופו של דבר, זהו מחשב קטנטן.

אם אתם מחפשים וצריכים חשוב לדעת עלטלפונים חכמים או המלצותעל מעבדות מקצועיותבארץגלשו ותקבלו ב-תיקון אייפון פתח תקווה, בהצלחה.
 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מה אני רוצה? לא בטוח. אבל מה אתם רוצים?

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מה רוצה

מאת: מה רוצהקורסים וסדנאות16/01/13995 צפיות
בכדי להצליח בעולם המוסיקה רצוי להבין היטב גם תוכנת עריכת סאונד ובנוסף לכך את מקצוע ההפקות המוזיקליות. מפאת זאת הבנתי שכדאי להירשם ללימודי סאונד ובאופן זה להרחיב את הכשרתי בתחום היצירה המוזיקאלית.

מאת: מה רוצההפקות אירועים29/11/121003 צפיות
יש גם מתכננים שעוסקים בהפקת ז'אנר מסוים. ולכן בטרם מחליטים על מפיק ארועים מסוים, יש לבחון את המסוגלות שלו לארגן מאפס קונספטים שונים.

מאת: מה רוצההפקות אירועים28/11/12962 צפיות
הפקת אירוע זהו תחום לא פשוט אשר כולל התעסקות בגורמים שונים לדוגמא חיפוש אולם וצלם. ועדיין, אף על פי שאנשים רבים גורסים שפנייה למפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא

מאת: מה רוצההפקות אירועים27/11/12956 צפיות
כשמדברים עם בעלי גן ברצון לקיים שם האירוע, בהרבה מהמקרים נתאכזב לגלות שהסכום שהם גובים הוא מנופח מדי. וראו זה פלא, אם בעבר התרגלנו להתבאס ולהתפשר על מקום שונה, הודות למעצב ומפיק ארועים ממש אין סיבה להתבאס.

מאת: מה רוצהחתונות26/11/12945 צפיות
רגון ארוע זהו תחום ארוך המצריך טיפול ברבדים מגוונים כגון שכירת מתחם וחברת צילום. אולם, אפילו שאנשים רבים נוטים לחשוב כי שכירת צוות תנפח את העניין, זה בכלל לא ככה.

מאת: מה רוצהקייטרינג18/11/121218 צפיות
בטח תסכימו שאוכל בריא רלוונטי לכולם -לעובד הפשוט ביותר, לראשי הצוותים ועם זאת גם למוזמנים בחתונה. מהסיבה הזאת בדיוק תסתייעו באופציות קייטרינג מגוונות. ככה תצליחו להעניק תשובה לכול ארוע.

מאת: מה רוצההדברה15/11/12996 צפיות
הכרחי שתבינו שלצערכם הרב מרבית הפתרונות לאו דווקא יתאימו בכל מקרה וחשוב מכך, מהותי להתאים את הפתרון תוך התחשבות במאפייני החרק או המזיק שמעוניינים להדביר.

מאמרים נוספים בנושא תרבות דיגיטלית

מאת: ציפורה בראביתרבות דיגיטלית19/07/185154 צפיות
המקום אליו מחוברים הילדים והצעירים בכלל וגם מבוגרים רבים הוא – הטלפון הנייד שלהם, החיבור הדיגיטלי שלהם לעולם. רק נסו לקחת אותו מהם. לא יעלה על הדעת!

מאת: רוני הכהןתרבות דיגיטלית08/12/172794 צפיות
הרבה יאמרו כי מן הרגע שבו הבית נעשה חכם ואינטראקטיבי עבור הדיירים שנמצאים בתוכו, כל בעלים של בית יכול למעשה להתחיל לקבל תפעול יותר נוח של המקום הזה שבו הוא גר ולשם כך ראוי לבצע עבור בית חכם השוואת מחיר חכמה גם כן.

מאת: ניב אבןתרבות דיגיטלית23/09/172594 צפיות
האם העולם הוירטואלי יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מן העולם המעשי, ממש כמו טלביזיה משוכללת וטלפון חכם בכיס של כל בן אדם כמעט? קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןתרבות דיגיטלית29/03/172507 צפיות
הדרך לשחרר קצת מן התחושות הטבעיות של הלחץ להספיק את הכל מבלי להוציא יותר מידי כסף על טיסות לחוץ לארץ וטיפולים אצל הפסיכולוג? פשוט נכנסים אל חדר מציאות מדומה שלוקח לכל יעד אפשרי.

מאת: אליתרבות דיגיטלית08/02/172063 צפיות
כרטיס ביקור דיגיטלי מדמה כרטיס ביקור "רגיל" אך עם יתרונות שיש לעולם הטכנולוגיה להציע כמובן. כרטיס דיגיטלי מתקדם במרבית המקרים מכרטיס רגיל וכלל הרבה יותר מידע ודרכי התקשרות עבור בעלי הכרטיס או מי שמקבלים אותו.

מאת: שאול כהןתרבות דיגיטלית29/06/153022 צפיות
בעולם המודרני המערבי, הנשלט באופן מאוד ברור על ידי האינטרנט והטלפונים הסלולאריים, המידע מעולם לא היה נגיש בצורה מהירה, פשוטה ונוחה יותר. לאורך כל ההיסטוריה האנושית לא היה לאדם גישה כל כך רחבה למידע. כשאנו מדברים על מידע, אין הכוונה רק לצד הטוב של העניין, אלא גם לצדדים אחרים ולתופעות לוואי שבאו איתו. אחת מתופעות הלוואי האלה היא – פורנו באינטרנט...

מאת: עדי גלתרבות דיגיטלית14/04/152262 צפיות
הקמתו של הרדיו בישראל הייתה בשנת 1940, בתקופת המנדט הבריטי שאז היה משודר מאניית אקסודוס שעגנה בחופי חיפה. אז היו אלו פעילי ההגנה ששידרו לתושבים בישראל והרדיו נקרא אז קול ישראל. לפני כן היו מספר שידורים לפרקי זמן קצרים כמו בשנת 1932 כשהיה אז יריד האביב שכונה יריד המזרח שעסק בתעשיה ומסחר כשאלפים מתושבי הארץ מכל הדתות הגיעו ליריד זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica