חפש מאמרים:
שלום אורח
19.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אני מחפש עורך דין חוזים - חותם חוזה חדש

מאת: מורן אופיראובדן כושר עבודה30/10/201226496 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מי מכם לא אחת נכנס אל תסבוכת שבה הוא חיפש עו''ד? אמת, התפקיד של העורך דין הוא לתמוך באנשים הרגילים, במצבים סבוכים בהם אנו מבקשים את עצתו המלומדת של משפטןבעל ידע במשפט. כך למשל, אדם שחווה תביעת דיבה אינו יכול לראות את המסלול לפתרון בלי העו''ד המתאים.

אלא שהבעיתיות מתחילה מתי שאנחנו מבקשים לברר איזה עו''ד בדיוק מתאים לסייע לנו בתסבוכת שבה הסתבכנו. בעצם, כמו שכשאנחנו חווים כאב בברכיים נבחר ללכת לדוקטור לאורתופדיה ולא לרופא עינים, אם מוכרחים לשכור יעוץ משפטי בשל ענייני דיבה, נעדיף לגשת לעורך דין בקי במצבים אלו ובטח לא לאדם המתמחה בענייני משפחה.

עו"ד דיני עבודה

כפי שאמרתי, תחום המשפט והדינים מורכב מאין ספור סוגי התמחויות ועורכי דין המתרכזים בדינים שונים. כמו לדוג': דיני משפחה, זכויות יוצרים, עו''ד נזיקיןועו''ד נדל''ן. למרות שכ''א מבין המומחים האלה למד את המקצוע כמו גם הסמכה מסויימת בתחום עיסוקו, מומלץ לבחור פרקליט אשר מתמחה במיוחד בתסבוכת המשפטית בה נזדקק לו.

באופן זה, היו בטוחים כי האדם אליו פניתם יודע את כלל החוקים, התקדימים וההיבטים המשפטיים הרלבנטיים לכם.

כיצד למצוא איש מקצוע מתאים?

שלב 1 אותו עלינו ליישם במידה ואנחנו חווים סיטואציה המצריכהייעוץ משפטי הינו הבנת תחום הדינים הקשור לתסבוכת שלנו. כך למשל - זוגות אשר נאלצים להפרד ועתה עליהם לפצל הקניין ולמצוא פתרון לבעיות כמו לדוג' סוגיית מגורי הילדים, עדיף להם למקד החיפוש על העו''ד המתאים כמו עו''ד לדיני משפחה ולא עורך דין כללי.

כיצד נדע כי המומחה אותו ברצוננו להעסיק הוא אכן מתאים לנו?

למען נוכללזכות בשירות לגאלי מועיל ומדויק, יש לוודא מעבר לכל ספק שבאמת ובתמים מדובר באדם בעל נסיון, ידע ומוניטין ללא רבב בתחום הלגאלי בו אנו צריכים סיוע. לדוג' - במידה ונפנה לעו''ד אזרחי שזה מכבר סיים הכשרתו, סביר שיחסית מהר נגיע למסקנה שאין הוא מספיק מקצועי בכדי להשיג עבורנו את המיטב. אבל אילו ניגש לעוסק עם נסיון ובעל המלצות בתחום, נצליח לקבל סיוע לגאלי ומשפטי מדויק וראוי.

עלויות העו''ד

לעתים, הדבר המרתיע בבחירה לפנות אל עורך-דין עם קבלות מוכחות בהיבט המשפטי שבו אנו מזדקקים ליעוץ הינו העלות אותה הוא מבקש. נכון בהחלט, שועל קרבות וותיק ומוכר חושק בסכומים גדולים תמורת עבודתו. אע''פ כן, באם המשפטן המדובר מתעקש לבקש את הסכום המדובר, אזי הגיוני להניח שיש באפשרותו לבצע את עבודתו כראוי וככה להעניק לקהל לקוחותיו שירות אופטימאלי.

מחפשים מידע משכיל נוסף אודות השכרת שירותי פרקליט? לחצו ועברו ל-http://www.psakdin.co.il/yp/search.asp?Profession=1003&InterestGroup_ID=23 ותדעו יותר.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מורן אופיר

מאת: מורן אופיריחסי ציבור05/11/1215213 צפיות
לחץ נוראי שהפריע לי בתקופת הריוני הראשון התרכז סביב הצורך למגן בכל עת את העובר שגדל בתוכי, כיצד אוכל לדוגמא לטייל בחוץ ולשים אותו ברכב מבלי לחשוש?

מאת: מורן אופירצרכנות05/11/128427 צפיות
כאשר יש דיבורים לגבי שיפוץ בבית, יש נטייה לשלוף שלל תירוצים; "אין לנו כסף", "ממילא נעבור מכאן", "זה בלגן" וגו'. אולם בסופו של דבר, רובנו מעוניינים לדור במשכן משופץ. בין אם מעוניינים ברמונט קוסמטי ואף באם חפצים בעבודות מקיפות, לו יש צרך לעשות שיפוץ - רצוי שלא להמשיך לדחות העבודה.

מאת: מורן אופירבריאות04/11/1215858 צפיות
כשאתם מחפשים להדפיס בענק תמונות שלכם וגם אם הינכם חושקים בשירותים מסובכים הרבה יותר, הגיוני כי יהאעליכם לפנות לשירותי הדפסה מקצועיים. גם אם אין זו מהווה בעיה מהותית להיכנס אל חברת דפוס ליד העסק, כדאי לזכור שלא בהכרח נותן שירות מסוגל להעניק בעבורכם את התוצר לו פיללתם.

מאת: מורן אופיראובדן כושר עבודה04/11/1227039 צפיות
מי מכם אף פעם לא נתקל בביצה משפטית במהלכה נזקק לשירותיו של עו''ד? אכן הדבר, עיסוקו של פרקליט הינו מתן סיוע לאנשים חסרי הרקע המשפטי, באירועים בהם אנחנו צריכים את עצתו המלומדת של מומחה שמבין בחוק. כך לדוגמה, אדם שחווה תביעת תשלום מזונות איננו מסוגל לראות את המסלול הנכון ללא פניה אל עו''ד מקצועי.

מאת: מורן אופירעיצוב01/11/128220 צפיות
שריר וקיים, אינספור בני תשחורת רוצים לשמח חבריהם ולבנות מהמפגש אירוע מפעים שיזכרו אותו כול החברים. אמצעי טוב להצליח בזה הינה באמצעות הבאת פעילויות ייחודיות ביום ההולדת. צריכים ללמוד איך לבחור פעילויות לימי הולודת?

מאת: מורן אופיראימון מנהלים01/11/128336 צפיות
אלא שאת רובן של הנשים הצעירות מטרידות חששות נוספות, חרדה מפרוצדורת הלידה, הזרקת האיפידורל, החשש שיווצר סיבוך ובנוסף גם, הרבה מחשבות על פרוצדורת ההחלמה. כאמא צעירה שהייתה וחוותה את פרוצדורה ייחודית זו שלוש פעמים בחייה, ההצעה הכי שימושית שתקבלו מימני היא פשוט לנסות להבין אם איך עוברים כל שלב בזמנו, והנושא הראשון והמרכזי הוא מוכנותיכן ללידה.

מאת: מורן אופיראימון לקריירה01/11/128266 צפיות
גם כשהייתי ילד פיללתי לפתוח ביזנס בתכשיטנות. היות שכך, הלכתי ללמוד ואספתי כסף בשביל להתקדם. אך לצערי, מהר מאוד הגעתי להבנה שכדי להתקדם בתחום המדובר, קיים צורך לנהל העסק ולנהל את הפיננסים באופן ראוי. שריר וקיים, זה מסובך להיות עצמאי, ואע''פ כן החלטתי לנצח. קיימות תיאוריות שעשויות להסביר כיצד להתנהל כראוי.

מאמרים נוספים בנושא אובדן כושר עבודה

מאת: דודישאובדן כושר עבודה02/05/1811884 צפיות
ידוע לרוב שאם אנחנו מחליטים להשקיע במשהו או לצלוח אתגר בכוחות עצמנו, רוב הסיכויים שנצליח לעשות זאת בסופו של דבר.

מאת: tkidumאובדן כושר עבודה20/07/158241 צפיות
נפגעת בתאונת עבודה כלשהי? ראשית החלמה בריאה והרבה בריאות, אך במקביל מה נדרש לעשות במישור המשפטי בכדי לקבל את כל מה שמגיע לכם? הנה מדריך קצר שינסה לסייע בעניין.

מאת: רוי ורלאובדן כושר עבודה21/01/1511547 צפיות
Facebook is widely used in the world. There are many marketing options you can use when it comes to sharing your business. No matter if you are paying or you are there for free, the following piece includes lots of useful Facebook tips.

מאת: יוסי אלקייםאובדן כושר עבודה02/05/1320078 צפיות
מוסד האפוטרופסות נועד כדי להגן על אנשים שלא יודעים ולא יכולים להגן ולטפל ברכושם בגופם ובענייניהם השונים.

מאת: מורן אופיראובדן כושר עבודה04/11/1227039 צפיות
מי מכם אף פעם לא נתקל בביצה משפטית במהלכה נזקק לשירותיו של עו''ד? אכן הדבר, עיסוקו של פרקליט הינו מתן סיוע לאנשים חסרי הרקע המשפטי, באירועים בהם אנחנו צריכים את עצתו המלומדת של מומחה שמבין בחוק. כך לדוגמה, אדם שחווה תביעת תשלום מזונות איננו מסוגל לראות את המסלול הנכון ללא פניה אל עו''ד מקצועי.

מאת: מיכל זאובדן כושר עבודה21/10/1226657 צפיות
אם אתה נחשף לשלל מעשים פוגעניים של חייל מסוים בחייל אחר, על מנת לגרום לו להרגיש מושפל, עליך לנקוט באמצעים ולדווח. יש הרבה תביעות משרד הביטחון בגלל מקרים כאלה

מאת: משה יוריאובדן כושר עבודה13/09/1226547 צפיות
איש אינו אוהב להיקלע אל הסיטואציה הזו, אך במקרים מסוימים אנחנו חייבים עורכי דין מקצועיים. זה עשוי לקרות בגלל עניין פלילי ועשוי לקרות אפילו בעקבות רישום פטנט. בשביל מקרים מהסוג הזה מומלץ מאוד שיהיה לנו

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica