חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אתן לא לבד - תומכת לידה

מאת: מורן אופירהריון ולידה31/10/2012999 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
ה'רעיון' על המהפך לאמא הוא ממש עלול להפחיד, רוב רובן של הבחורות רועדות מהמועד שמציאותן תשנה ותהפכונה להורים. האחריות לפרי אהבתינו, וההבנה כי ממועד זה ועד שלבסוף יחגוג עשרים הוא יהיה בקירבתכם כמעט בכל עת, מסוגלת להפחיד כל אחת ואחד.

אולי יפתיע שאת רובן של הנשים הצעירות מעצבנות ומטרידות חששות נוספות, שקשוק מהמחשבות על תהליך הלידה, הזרקת האיפידורל, החשש הבלתי נמנע שהתינוק יפגע ומעבר להכל - הרבה מחשבות על פרוצדורת ההחלמה. כאמא צעירה שחותה על בשרה את פרוצדורה ייחודית זו בהקשרים שונים, הצעתי האיכותית שאני רוצה לשתף היא כמובן להבין איך מתמודדים בהצלחה עם כל גשר וחלק, והרי השלב הראשון הינו לידת התינוק.

אתן לא לבד

הלידה היא לבטח עסק אישי, יש לא מעט נשים שעבורן זה עובר בקלילות, אך קימות אלו שסובלות ממש מכאבים יממה, חלק מהנשים יגידו 'שזה לא כאב'' ושזו לא פחות מהיום המושלם, אך עם זאת ללא מעט נשים עצם הזיכרונות גורמים להן חלחלה, לפיכך ה'הארה' הטובה ביותר לאלו שעומדות ללדת שאני יכולה לתת היא להתקשר לנותני שירות ספציפיים שיעזרו למישהי שעומדת ללדת.

דולה הריון ולידה

יש לי מספר רב הצעות טובות לדברים ושירותים שמסוגלים לתרום. ישנם קורסי התכוננות ללידות שאפשר לעשות וגם להיעזר בתומכת לידה. היא לכל הדעותאחד מהגורמים מלומדי הניסיון שהמטרה שלהם היא לתמוך באם והאב לעתיד מראשית ההריון וחשוב מזה, בלידה.

תומכת לידה מסייעת ביותר ממספר אופנים מרכזיים: אשת מקצוע זו משרה ביטחון, מסייעת להתמודד בקלות במאבק בכאבים וכמובן גם מסייעת בתהליך ההנקה בחדר היולדות.

אני ממליצה לזכור, שישנן דולות שהינן גם כן מנוסות בתחום ההנקה, אך לא ברוב הפעמים. על כן מומלץ לכל אחת בתחילת ההריון לחפש ולבחור בנותנת שירות אחת לכל הצרכים האלה.

כפי שכבר קראתם, גם תהליך ההנקה בשביל חלק מהנשים לא עובר בקלות, הרך הקטן לא מסתדר, אין די חלב ובנוסף את הכאבים. יועצת מוסמכת תעזור רבות לאותה האישה בלימוד באיזו דרך להניק עוד בבית החולים, ונוסף על כך באיזה אופן לבצע את זה ללא כאבים.

ההבראה היא בדרך כלל לא קלה, קל וחומר אם האמא ילדה עם התערבות אגרסיבית, באופן דומה לכל החלמה אחרת תנומה עמוקה משחקת תפקיד. תהיו בטוחות שגם במקרה מסוג זה הן יכולות לעזור להורים, בהתייעצות עם יועצות שינה מוסמכות. בסופו של דבר זה ברור שהולד ישן עמוק גם האישה תהנה מהיכולת לישון כהלכה, מה שיעודד את תהליך ההחלמה.

בשינה יש לא מעט דרכים וטכניקות שזוגות יכולים להתנסות בהן, אבל בכל מצב צריך להבין שכמו בתחומים שונים גם תחום זה הוא כמובן תלוי מקרה, ישנם תינוקות מסוימים שאופציה ספציפיתתסייע ותעזור להם לנמנמם כהלכה וחיים גם פעוטות שלא, מסיבה זו רצוי להיוועץ במישהי שיודעת ואף מתמחה במספר שיטות.

לסיכומו של עניין אכתוב את ההיבטים הקריטיים שמומלץ להקפיד עליהם לפני הבחירה ביועצת:

יחסי אנוש - מהותי מאוד שתרגישו חיבור וקשר למי שתחליטו לשכור.

אספקט הזמינות -כדאי לכןשתחליטו על מומחית שינה והנקה שתהיה פנויה עבורכן תמיד.

מקצועיות - בשום פנים ואופן לא להסתפק בשיחה בטלפון, אל תתביישו, בקשו אישורי ההכשרה המתאימים.

דבר אחרון, במידה ואתן מעוניינות לקרוא המלצה כנה הכנסו ל-תומכת לידה והרבה מזל טוב!
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מורן אופיר

מאת: מורן אופיריחסי ציבור05/11/1214947 צפיות
לחץ נוראי שהפריע לי בתקופת הריוני הראשון התרכז סביב הצורך למגן בכל עת את העובר שגדל בתוכי, כיצד אוכל לדוגמא לטייל בחוץ ולשים אותו ברכב מבלי לחשוש?

מאת: מורן אופירצרכנות05/11/128185 צפיות
כאשר יש דיבורים לגבי שיפוץ בבית, יש נטייה לשלוף שלל תירוצים; "אין לנו כסף", "ממילא נעבור מכאן", "זה בלגן" וגו'. אולם בסופו של דבר, רובנו מעוניינים לדור במשכן משופץ. בין אם מעוניינים ברמונט קוסמטי ואף באם חפצים בעבודות מקיפות, לו יש צרך לעשות שיפוץ - רצוי שלא להמשיך לדחות העבודה.

מאת: מורן אופירבריאות04/11/1215583 צפיות
כשאתם מחפשים להדפיס בענק תמונות שלכם וגם אם הינכם חושקים בשירותים מסובכים הרבה יותר, הגיוני כי יהאעליכם לפנות לשירותי הדפסה מקצועיים. גם אם אין זו מהווה בעיה מהותית להיכנס אל חברת דפוס ליד העסק, כדאי לזכור שלא בהכרח נותן שירות מסוגל להעניק בעבורכם את התוצר לו פיללתם.

מאת: מורן אופיראובדן כושר עבודה04/11/1226629 צפיות
מי מכם אף פעם לא נתקל בביצה משפטית במהלכה נזקק לשירותיו של עו''ד? אכן הדבר, עיסוקו של פרקליט הינו מתן סיוע לאנשים חסרי הרקע המשפטי, באירועים בהם אנחנו צריכים את עצתו המלומדת של מומחה שמבין בחוק. כך לדוגמה, אדם שחווה תביעת תשלום מזונות איננו מסוגל לראות את המסלול הנכון ללא פניה אל עו''ד מקצועי.

מאת: מורן אופירעיצוב01/11/127973 צפיות
שריר וקיים, אינספור בני תשחורת רוצים לשמח חבריהם ולבנות מהמפגש אירוע מפעים שיזכרו אותו כול החברים. אמצעי טוב להצליח בזה הינה באמצעות הבאת פעילויות ייחודיות ביום ההולדת. צריכים ללמוד איך לבחור פעילויות לימי הולודת?

מאת: מורן אופיראימון מנהלים01/11/128034 צפיות
אלא שאת רובן של הנשים הצעירות מטרידות חששות נוספות, חרדה מפרוצדורת הלידה, הזרקת האיפידורל, החשש שיווצר סיבוך ובנוסף גם, הרבה מחשבות על פרוצדורת ההחלמה. כאמא צעירה שהייתה וחוותה את פרוצדורה ייחודית זו שלוש פעמים בחייה, ההצעה הכי שימושית שתקבלו מימני היא פשוט לנסות להבין אם איך עוברים כל שלב בזמנו, והנושא הראשון והמרכזי הוא מוכנותיכן ללידה.

מאת: מורן אופיראימון לקריירה01/11/128001 צפיות
גם כשהייתי ילד פיללתי לפתוח ביזנס בתכשיטנות. היות שכך, הלכתי ללמוד ואספתי כסף בשביל להתקדם. אך לצערי, מהר מאוד הגעתי להבנה שכדי להתקדם בתחום המדובר, קיים צורך לנהל העסק ולנהל את הפיננסים באופן ראוי. שריר וקיים, זה מסובך להיות עצמאי, ואע''פ כן החלטתי לנצח. קיימות תיאוריות שעשויות להסביר כיצד להתנהל כראוי.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: tiloniהריון ולידה17/01/211293 צפיות
לפניכם השוואת יתרונות וחסרונות עבור 2 המוצרים הנפוצים להכנת בקבוק לתינוק - קומקום חשמלי או מכונה להכנת בקבוק?

מאת: יעל במרכזהריון ולידה25/09/20945 צפיות
יציבה בתקופת ההריון בגלל העומס ההולך וגובר על גופה, נתקלת האישה בהריון בקשיים שלא הכירה בעבר. מצבי יום-יום כגון עמידה (ממושכת), ישיבה, שכיבה, או הרמת חפץ מקשים עליה יותר מתמיד ומחייבים התייחסות מיוחדת מצדה. ההצעות המובאות כאן נועדו להקל עליה לתפקד במצבים אלו.

מאת: אלעד אוחנההריון ולידה23/11/191442 צפיות
צילומי ניו בורן נערכים על-מנת ליצור עבורכם זיכרונות בלתי נשכחים מהימים בהם הרך הנולד היה עדיין רך, עדין וחמוד. על מנת שרגעים אלו באמת ייזכרו כצבעוניים ויפים, כדאי להתכונן מבעוד מועד.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/182013 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181201 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/181208 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171903 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica