חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה מומלץ יותר - קומקום חשמלי או מכונה להכנת בקבוק תינוק?

מאת: tiloniהריון ולידה17/01/2021121 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תחום מוצרי התינוקות מציע מגוון מוצרים ואביזרים המסייעים ומקלים על הורים במגוון תחומים הקשורים לתינוק שלהם בנושאים שונים כגון האכלה, הרדמה, נסיעה ברכב ועוד.

במהלך השנים תחום הציוד לתינוק מתפתח ומשתנה מאוד, מפתחים וממציאים מוצרים ואביזרים חדשים אשר עוזרים להורים להתמודד עם האתגרים השונים, בעיקר הפיזיים בדגש על החודשים הראשונים שלאחר לידת התינוק שהם חודשים אינטנסיביים מאוד, דורשים הרבה התעסקויות שונות, מעייפים ומתישים.

אחד מהדברים המשמעותיים אשר גוזלים זמן רב מהורים לתינוק טרי הוא נושא ההאכלה, בין אם האם מניקה ובין אם נותנים בקבוק נושא האוכל מעסיק מאוד את ההורים.

אין ספק שכאשר בוחרים להניק או לתת פורמולה מבקבוק, לכל בחירה יש את היתרונות והחסרונות שלה וכל הורה בוחר את הנכון ביותר עבורו ועבור הילד שלו.

עם אילו קשיים מתמודדים הורים אשר תינוקם אוכל פורמולה בבקבוק?

הקושי העיקרי הוא הזמן וההתעסקות סביב נושא ההאכלה בבקבוק. הצורך להשתמש במים רתוחים, שכן עד גיל שנה ההנחיות הן שיש לתת מים רתוחים בלבד, כל העיסוק עם הבקבוקים שטיפה, סטריליזציה, החלפת פטמה ועוד, וכמובן הכנת הבקבוק עם המזון כאשר התינוק רעב ולעיתים צורח ברקע מה שיוצר תחושת לחץ נוספת. פעמים רבות כאשר מכינים את הבקבוק עבור התינוק כתוצאה מהניעור אשר נועד לערבב את המים עם אבקת הפורמולה נוצר קצף שזה למעשה בועות אויר קטנות אשר עלולות לגרום לחוסר נוחות וגזים. בקיצור, סביב האכלת התינוק יש הרבה התעסקות, זה קורה מספר פעמים ביום ובלילה המצב אף יותר סיזיפי ומתסכל כאשר כל כך עייפים ורק רוצים לישון, ובאמצע שינה עמוקה מתעוררים לקול הבכי שהולך ומתגבר בזמן שעומדים ומכינים את הבקבוק והדקות נראות כמו נצח.

מהם היתרונות של קומקום חשמלי לתינוק?

קומקום חשמלי הינו מוצר משודרג של הקומקום הביתי הרגיל אשר משמש גם כקומקום להרתחת המים אך מעבר להרתחת המים ישנה אפשרות לשמור על טמפרטורת מים, כך שכאשר באים להכין את הבקבוק עבור התינוק המים בטמפרטורה הנכונה ואין צורך לחמם את הבקבוק והנוזל שבו. מעבר לכך כן יש את הצורך להתעסקבהוספת אבקת הפורמולה למים הרתוחים, ניעור הבקבוק היטב בתקווה שהאבקה תמס כמו שצריך ולא יהיה קצף ובועות אויר וכמובן להאכיל את התינוק.

איזה פתרון נוסף, חדשני, מהיר ויעיל יש לנושא הכנת בקבוק האוכל לתינוק?

מכונה להכנת בקבוק לתינוק חדישה ייחודית ומתקדמת במיוחד שפותחה בדיוק בשביל לעזור להורים ולהקל עליהם בכל נושא הכנת בקבוק האוכל עבור התינוק שלהם. כאן, בשונה מקומקום חשמלי לתינוקות, המכונה מאפשרת להכין את בקבוק המזון במלואו תוך 8 שניות בלבד, ללא בועות, ללא גושים, וללא הצורך לחמם או לקרר את הטמפרטורה, פשוט ללחוץ על הכפתור, לחכות 8 שניות, לקחת את הבקבוק ולהאכיל את התינוק. כמו כן גם הניקוי שלה נעשה בצורה מהירה ופשוטה על ידי לחיצת כפתור. היא מותאמת לכל סוגי הבקבוקים והפורמולות ומאפשרת חסכון גדול בזמן יקר שחסר למרבית ההורים הטריים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת tiloni

מאת: tiloniריהוט 12/11/20649 צפיות
אז קנים בית חדש? מזל טוב! סוף סוף יש לכם האפשרות לרכוש את דירת החלומות שלכם ולא לגור בשכירות. סוף סוף תוכלו לעצב את הדירה בדיוק לטעמכם, לבחור את צבע הקירות, הריצוף או הפרקט, הוילונות ועוד. זה עכשיו זה שלכם!

מאת: tiloniתכשיטים27/08/20897 צפיות
מכשירי שקילה שונים נבדלים האחד מהאחר במספר דרכים – מבחינת החפצים הנשקלים, מבחינת הגבלות המשקל, מבחינת נוחות השימוש, מבחינה טכנית ומבחינת אופן שימוש (שימוש בוו שקילה, צג מקצועי או תוספים חשובים אחרים). ברור לכל ילד ששקילת תכשיטים אין דינה כדין שקילת כלי רכב או חומרים כימיים.

מאת: tiloniתעשייה28/07/20656 צפיות
קופות רושמות עברו שינויים רבים ומשמעותיים מאז הוכנסו לראשונה לשימוש בסוף המאה ה-19. בשנים האחרונות אנו עדים למעבר הדרגתי לקופות ממוחשבות. קופה ממוחשבת מציגה שילוב חכם של תכונות המועילות לעסק, כפי שיוסבר בקצרה בהמשך.

מאת: tiloniספרות14/07/19983 צפיות
סקירת הספרות היא בעלת חשיבות רבה, כיוון שלא ניתן לערוך מחקר ללא הסתמכות על הספרות. ניתן להבין זאת אם חושבים על כך שבעת יצירת רעיון חדש – בדרך כלל מתבססים על רעיונות קודמים

מאת: tiloniייעוץ משפטי11/06/19706 צפיות
ישנם מקרים רבים בהם נגרמים לאנשים תמימים נזקי רכוש עקב רשלנות או אשמת צד שלישי. אלו נזקים שביכולתם להיגרם לדירה, לרכב, לעסק ולרכוש אחר, בדרכים שונות. אלו נזקים שעשויים להתרחש עקב אירועי שריפה, שיטפון, נזילות, שריפה, פריצה, אסונות טבע, ליקוי בניה ואחרים.

מאת: tiloniטיולים משפחתיים20/05/192414 צפיות
Israel is a Middle Eastern country on the Mediterranean Sea, which is recognized by Jews, Christians and Muslims as a sacred land. It has long been known to hold many sites with religious and spiritual significance.

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191159 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: יעל במרכזהריון ולידה25/09/20695 צפיות
יציבה בתקופת ההריון בגלל העומס ההולך וגובר על גופה, נתקלת האישה בהריון בקשיים שלא הכירה בעבר. מצבי יום-יום כגון עמידה (ממושכת), ישיבה, שכיבה, או הרמת חפץ מקשים עליה יותר מתמיד ומחייבים התייחסות מיוחדת מצדה. ההצעות המובאות כאן נועדו להקל עליה לתפקד במצבים אלו.

מאת: אלעד אוחנההריון ולידה23/11/191195 צפיות
צילומי ניו בורן נערכים על-מנת ליצור עבורכם זיכרונות בלתי נשכחים מהימים בהם הרך הנולד היה עדיין רך, עדין וחמוד. על מנת שרגעים אלו באמת ייזכרו כצבעוניים ויפים, כדאי להתכונן מבעוד מועד.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181821 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181051 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/181064 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171767 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

מאת: רונןהריון ולידה20/06/172710 צפיות
נשים רבות סובלות מתופעה של בחילות בשליש הראשון של ההריון. יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להפחית את התופעה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica