חפש מאמרים:
שלום אורח
20.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צילום בוק הריון בטבע עם המשפחה

מאת: moraleהריון ולידה08/04/2018734 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

על פי רוב, צילום הריון מתבצע אצל צלמות מקצועיות, בין אם זה בסטודיו שלהן ובין אם זה בחוץ, בטבע הצבעוני. צילום הריון מתבצע בין השבועות 30 ל-35, כאשר מצד אחד כבר מתחילים לראות בטן ומצד שני, לא חשים אי נוחות לעמוד מול המצלמה ולהצטלם (לא רק מבחינה מנטאלית אלא גם מבחינה פיזית). לרוב ימי הצילום נעשים אחת על אחת מול הצלמת, אך לא פעם משדרגות ההריוניות את צילומי ההריון לצילומים משותפים עם המשפחה, כלומר עם בן הזוג, ואם יש, אז גם עם הילדים.

צילום בוק הריון נועד להעניק לאישה בוק מרשים ומיוחד, בו היא מתועדת בתקופה חשובה בחייה, ברגעים אותם היא לא תרצה לשכוח, כשהמראה שלה זוהר ומבריק. אומנם, יש לא מעט נשים אשר מתעדות את עצמן גם בעזרת תמונות סלפי או תמונות דרך מכשיר הסלולר, בין אם זה כשבן הזוג מצלם ובין אם זה כשהחברות מצלמות, אך אין הדבר דומה לצילום מקצועי שנעשה אצל צלמת ולחוויית הצילום עצמה, בסטודיו או בטבע.

לפני שנסביר על משמעות הצילום המקצועי והחוויה, חשוב להסביר, כל התמונות האיכותיות שמתבצעות במסגרת צילום הריון, נכנסות לבוק הריון בכריכה מרשימה אשר האישה מקבלת בסוף הצילומים. היא תוכל להציג בוק זה בפני בן זוגה, בני משפחתה וחברותיה, וכמובן לעלעל בו באופן אישי בכל פעם כשתרצה.

יהיה זה תיעוד הרבה יותר משמעותי מאשר צילום שמתבצע בטלפון הנייד או בכל דרך אחרת. אגב בתוך הבוק, ניתן להוסיף ולעצב טקסטים שונים ואישיים מצד האישה, דבר שמוסיף לרעיון ולחוויה.

משמעות החוויה של צילום הריון

כאשר אישה בהריון עומדת מול מצלמה שמאחוריה עומדת אישה אחרת, יש כאן רגע אינטימי ייחודי, אשר בסופו של דבר בא לידי ביטוי בתמונות עצמן. צלמת מקצועית וטובה בסטודיו לצילומי הריון, יודעת כיצד להוציא מהרגע הזה תמונות מיוחדות, היא יודעת כיצד להפוך את הרגע בו שתיהן נמצאות לבד, בין אם הן מדברות ובין אם לא, בין אם היא מנחה אותה כיצד לעמוד ואיפה ובין אם לא, לתמונה מושלמת אשר תסמל במובנים רבים את מה שהאישה חשה באותו רגע, את חווית ההיריון עצמה.

צילום בוק הריון הוא לא דבר פשוט, מעצם זה שהוא דורש עבודה של כמה שעות, אך מצד שני, הוא הרבה יותר מרשים ומיוחד, כאשר הפיקוד עליו ניתן בידי צלמת מקצועית אשר יש לה גם מצלמות מקצועיות אך מעבר לכך, יש לה הכשרה וגישה לצילום ברמה גבוהה, והיא יודעת כיצד לתפוס את הרגע ולצלם את האישה שעומדת מולה, בצורה נכונה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/19706 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181650 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181175 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18756 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: moraleעיצוב פנים07/08/18716 צפיות
אחת הבעיות שעומדות לפנינו כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו היא, כיצד אנחנו מתחילים, כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית בצורה תכליתית ויפה, באופן כזה שגם ישרת אותנו נאמנה וגם הבית ייראה יפה כמו שאנחנו רוצים, מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18701 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18561 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181493 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/18741 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171457 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

מאת: רונןהריון ולידה20/06/172391 צפיות
נשים רבות סובלות מתופעה של בחילות בשליש הראשון של ההריון. יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להפחית את התופעה

מאת: moraleהריון ולידה13/06/173308 צפיות
אחת הבחירות שעומדות בפני נשים אשר מעוניינות לעשות בוק הריון היא, האם לערוך צילומים בסטודיו של הצלמת או להעביר את הצילומים לטבע. לא מעט צלמות ממליצות על צילומי הריון בטבע, שכן יש לצילומים שכאלה יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה. במאמר זה נדון ביתרונות של צילום הריון בטבע.

מאת: amirdadon90הריון ולידה25/01/171356 צפיות
כאשר מגיע לו הרך הנולד, נשאלת השאלה היכן המקום המומלץ ביותר לקנות עבורו את המוצרים שהוא כה צריך.

מאת: amirdadon90הריון ולידה24/01/171109 צפיות
במידה והתינוק שלכם נמצא בשלבי התפתחות שדורשים מוצרים ספציפיים, אתם תוכלו פשוט לנסות ולחפש מוצרי תינוקות שיוכלו לעזור לו בהתפתחות על הצד הטוב ביותר, וזה ללא ספק משהו שעשוי להשביע את רצונכם בסופו של דבר ולראות את התינוק שלכם גדל בהתאם לציפיות שלכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica