חפש מאמרים:
שלום אורח
17.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפול בגזים אצל תינוקות – כיצד מתמודדים עם הבעיה בצורה נכונה

מאת: moraleהריון ולידה16/11/20171443 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא, שזה חלק בלתי נפרד מהתפתחות התינוק, יש תהליך מסוים וכל עוד הוא לא מושלם לגמרי, התינוק עלול להתמודד עם מצבים ובעיות שונות, אחת מהן, היא גזים.

מה שכן, ברור היום מה צריך לעשות בשביל לטפל בבעיה זו, מה מותר ומה אסור לעשות. כל הורה מקבל הדרכה מפורטת איך לטפל בגזים אצל התינוק; תחילה כיצד ניתן לאבחן זאת ולאחר מכן כיצד יש לטפל בבעיה. בין האמצעים שיכולים לעזור, הרי שאפשר להשתמש בשמיכה בשביל לעטוף את התינוק, לחמם אותו, וכך ניתן לטפל בבעיית הגזים.

אומנם חימום באמצעות שמיכה לא יוביל לידי כך שהבעיה תיעלם לגמרי, אך היא בהחלט יכולה להגיב ולהקל על הבעיה באופן כזה שיהיה ניתן להתמודד איתה בצורה נאותה. זו הסיבה שהורים רבים רוכשים שמיכת עיטוף לתינוקות שלהם. מדובר בשמיכה ייחודית שמאפשרת לתינוק להיות קרוב אל גוף אימו, באופן כזה שהוא ירגיש תחושת ביטחון ובכלל תחושה של שלווה.

צריך לומר השימוש בשמיכת עיטוף תינוקות למניעת גזים היא לא המצאה חדשה ולמען האמת, זו לא המצאה מערבית, יש לא מעט נשים באפריקה ובמקומות אחרים אשר משתמשות בשמיכות ובדים שונים בשביל לחמם את התינוק ובכך הן מטפלות בגזים. שם עושים זאת בהיעדר אלמנטים ואמצעים אחרים, אצלנו עושים את זה, כי זה פשוט האלמנט הטוב ביותר להתמודדות עם הבעיה.

כיצד ניתן לטפל בגזים באמצעות שמיכת עיטוף

ראשית, עוטפים את התינוק בשמיכה וכך מחממים אותו. החימום הזה מונע מהתינוק ליצור את הגז אשר בסופו של דבר משפיע על ההתנהלות שלו. כמו שציינו, השמיכה איננה מעלימה את הבעיה אך היא בהחלט עוזרת להקל בהתמודדות עם הבעיה.

צריך לומר שהבעיה כשלעצמה קשה ואין לה השפעות על התפתחות התינוק, אך היא בהחלט יכולה להוות מטרד, הן על התינוק שמיילל בבכי כל הזמן והן על ההורים שנדרשים להתמודד עם הבכי של התינוק שלהם מצד אחד, ומצד שני, הבכי שלו יכול להשפיע ברמות שונות על שגרת יומם.

לפני סיום חשוב לומר, בשביל לרכוש שמיכת עיטוף להקלה בגזים, יש לבדוק כמה דברים, את גודל השמיכה, כיצד משתמשים בה, לאילו גילאים היא מתאימה, האם היא באמת עוזרת לטיפול בגזים וכמובן כיצד מנקים אותו. מאחר והילד אמור להיות עטוף זמן רב בשמיכה, תמיד קיים סיכון וחשש שהיא תתלכלך, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים עבור ההורים, עבור התינוק עצמו וכמובן שמדובר בבעיה שנוגעת להיגיינה של השמיכה ושל התינוק כאחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/19508 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181605 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181163 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18742 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: moraleעיצוב פנים07/08/18699 צפיות
אחת הבעיות שעומדות לפנינו כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו היא, כיצד אנחנו מתחילים, כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית בצורה תכליתית ויפה, באופן כזה שגם ישרת אותנו נאמנה וגם הבית ייראה יפה כמו שאנחנו רוצים, מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18689 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18547 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181477 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/18718 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/18728 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: רונןהריון ולידה20/06/172372 צפיות
נשים רבות סובלות מתופעה של בחילות בשליש הראשון של ההריון. יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להפחית את התופעה

מאת: moraleהריון ולידה13/06/173292 צפיות
אחת הבחירות שעומדות בפני נשים אשר מעוניינות לעשות בוק הריון היא, האם לערוך צילומים בסטודיו של הצלמת או להעביר את הצילומים לטבע. לא מעט צלמות ממליצות על צילומי הריון בטבע, שכן יש לצילומים שכאלה יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה. במאמר זה נדון ביתרונות של צילום הריון בטבע.

מאת: amirdadon90הריון ולידה25/01/171346 צפיות
כאשר מגיע לו הרך הנולד, נשאלת השאלה היכן המקום המומלץ ביותר לקנות עבורו את המוצרים שהוא כה צריך.

מאת: amirdadon90הריון ולידה24/01/171093 צפיות
במידה והתינוק שלכם נמצא בשלבי התפתחות שדורשים מוצרים ספציפיים, אתם תוכלו פשוט לנסות ולחפש מוצרי תינוקות שיוכלו לעזור לו בהתפתחות על הצד הטוב ביותר, וזה ללא ספק משהו שעשוי להשביע את רצונכם בסופו של דבר ולראות את התינוק שלכם גדל בהתאם לציפיות שלכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica