חפש מאמרים:
שלום אורח
19.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתנפחים של עידנ'ס לעומת מתקנים מתנפחים אחרים – חלק 4

מאת: עידן מורהזמנות אירועים11/11/2012607 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתנפחים של עידנ'ס לעומת מתקנים מתנפחים אחרים – חלק 4


4. מתנפחים קשים לקיפול - מכיוון שהשמשונית היא חומר לא כ"כ גמיש (יחסית למתנפחים של Happy Hop) קשה מאוד לקפל אותה, כמובן שהמשקל גם כן לא מוסיף לתענוג וכך יוצא שאדם לא מיומן יכול בקלות להכפיל את מידת המתקן כשהוא מקופל ואז גם הטנדר לא מספיק וצריך משאית...

5. אורח חיים ארוך - נכון, למפעילי המתנפחים הגדולים זהו יתרון אדיר, מחזור חיים ארוך ממקסם את הרווחים אבל הדבר גורם לסיכויים גבוהים יותר שתקבלו מתקן מלוכלך עם כתמים שלא יורדים גם עם
כל מיני תרסיסים.

6. מתנפחים מרעישים, חיסרון א' – לחלקם יש מפוח מרעיש ולא ידידותי לסביבה שקטה, אם אתם עושים את האירוע בגינה הפרטית שלכם,תדאגו לחלק הזמנות לשכנים מסביב, אחרת תצטרכו לחלק עוגות לשוטרים שיבואו לסגור לכם את האירוע...

7. מתנפחים מרעישים, חיסרון ב' – לחלקם יש מפוח מרעיש ולא ידידותי לסביבה סגורה ולכן תהיה לכם בעיה להפעיל מתנפחים אלה במקומות סגורים כמו אולמות אירועים קטנים וחדרי אירועים קטנים מכיוון שהרעש בלתי נסבל.

8. השכרת מתנפחים גדולים – הגודל והגובה שלהם לעיתים בעוכריהם והם אינם נכנסים לכל גינה פרטית, לא נכנסים לכל אולם אירועים, לא נכנסים למקומות סגורים וקטנים (תשכחו מהם בחורף).

9. מתנפחים גדולים – הגודל שלהם לעיתים בעוכריהם ולעיתים מעמיסים עליהם מספר רב מידי של ילדים – דבר הגורם אוטומטי להתנגשויות רבות וחבלות!

10. מתנפחים מסוכנים, סיבה א' - בדר"כ מדובר במתקנים גבוהים שנפילה פשוטה מחלקם העליון יכולה לגרום, בקלות מעצבנת, לשברים.

11. מתנפחים מסוכנים, סיבה ב' - בדר"כ מדובר במתקנים שאינם מוגנים ברשתות בצדדים כך שהילדים יכולים "לעוף" מצידי המתקן.

12. מתנפחים מסוכנים, סיבה ג' - מכיוון שמדובר במתקנים גדולים קשה מאוד להגיע ולחלץ ילד שנפל בתוך המתקן.

13. מתנפחים מסוכנים, סיבה ד' – ככל שהמתקן יותר גבוה הוא מושך יותר רוח. ככל שהמתקן מושך יותר רוח הוא עלול ליפול על צידו ואף להתעופף השמימיה (הייתי שם בג'ימבורי , ראיתי דבר כזה קורה).

14. עובדות מהשטח:

הנה מספר אירועים לא נעימים שקרו עם מתנפחים גדולים (לא של Happy Hop, לא של עידנ'ס):

א. מתקן שעשועים קרס במודיעין עלית - http://www.mnews.co.il/article_focus.asp?article_id=8231

ב. ילד בן 11 נפל ממתקן מתנפח גדול והוא פצוע בינוני - http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/95734.html

ג. ילד מבאר שבע נפל מקיר טיפוס בגובה 4 מ' ושבר את המרפק -

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrintPreview/1,2506,L-3783867,00.html

ד. חו"ל:
שני הרוגים מקריסה של מתנפח ענק -

http://www.dailymail.co.uk/news/article-397242/Two-killed-giant-bouncy-castle-lifts-off.html

מקווים שנהנתם והחכמתם, אתם מוזמנים לעבור לחלק 5 במאמר מתנפחים של עידנ'ס לעומת מתקנים מתנפחים אחרים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה, עידן מור
idan's - אטרקציות לאירועים

בר ממתקים
מפלי שוקולד
בר אקטיבי לילדים
מתנפחים
שולחנות משחק
ג'ימבורי ועוד!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן מור

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12528 צפיות
נספח מספר 3 - בדיקה שגרתית מספר הנושא הנבדק הערות 1. בדיקה כי המקום מתאים להתקנת המתקן 2. כל העגינות בטוחות ומחוברות לקרקע כנדרש 3. ציוד משני כמו מזרוני הגנה קיים ומונח במקום 4. אין חורים או קרעים משמעותיים באריג ובתפרים 5. נעשה שימוש במפוח המתאים 6. לחץ האוויר הכולל מספיק כדי להעניק בסיס יציב וקשיח במתקנים מתנפחים (לא קשור לג'ימבורי להשכרה) 7. אין חלקים אלקטרוניים חשופים והכבלים אינם שחוקים וגלויים. 8. אין נזק לפלגים, שקעים ומתגים. 9. צינור הקישור והמפוח מחוברים בחוזקה זה לזה. 10. המפוח ממוקם

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12548 צפיות
נוהל הפעלת מתנפחים - מרץ 2008 - משרד החינוך, התרבות והספורט - חלק 10 האגף הבכיר לביטחון, בטיחות ושע"ח יא. אופן ההתקנה 1. השטח המינימלי הנדרש - אורך 15 מטר ורוחב 6 מטר. 2. מספר יתדות עגינה - 6 3. מזרוני מגן - להניח 3 מזרונים באיזור עליה למתקן ו- 4 מזרונים באיזור הנחיתה. (כל מזרון באורך 2 מטר, ברוחב 1 מטר ובעובי 10 ס"מ.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12596 צפיות
חלונות א. שטח החלונות בגן הילדים יהיה לפי התקנות והתקנים המקובלים של המכון לפיתוח מבני חינוך ורווחה. ב. כאשר הסף התחתון של החלון נמצא בגובה מעל 2 מ' מפני הקרקע יהיו החלונות מובטחים מפני כל אפשרות של נפילה חופשית דרכם. החלונות יוגנו מפני נפילה על ידי מניעת הפתיחה של אגף מעל 100 מ"מ (ראה מתקן מגביל פתיחה אוניברסלי של חלונות כאחד מן הפתרונות נגד נפילה דרך חלונות). מפתח מגביל פתיחה יימצא בקופסת ניפוץ אדומה, בידי המורה/הגננת, בארון המפתחות ובידי המנקה של החלונות. כל המפתחות בגן הילדי

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12501 צפיות
יא. אופן ההתקנה 1. השטח המינימלי הנדרש - אורך 15 מטר ורוחב 6 מטר. 2. מספר יתדות עגינה - 6 3. מזרוני מגן - להניח 3 מזרונים באיזור עליה למתקן ו- 4 מזרונים באיזור הנחיתה. (כל מזרון באורך 2 מטר, ברוחב 1 מטר ובעובי 10 ס"מ.

מאת: עידן מורבידור ופנאי - כללי11/11/12911 צפיות
הניהול של מתקני משחקים באתרים ציבוריים בעיר הינו בתחום האחריות של אגף שפי"ר בעירייה. מתקני משחקים נמצאים בעיקר בגנים ציבוריים ובגני ילדים.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12546 צפיות
שלום לכולם, שמי עידן מור ואני מנהל את העסק המשפחתי "עידנ'ס" כבר מספר שנים (אבא שלי בחר את שם העסק... אין לי שיגעון גדלות או משהו...). בתחילת הדרך, בין השנים 2002 ל-2007 תפעלתי 3 משחקיות לילדים, אחת בפ"ת ושתיים בר"ג, אחת במרכז אלרם ברח' ביאליק והשניה ב"מרום סנטר", בשכונת מרום נווה.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12695 צפיות
חוגגים אירוע ומעוניינים לשדרג אותו משמעותית? השכרת מכונת פופקורן תעשה בשבילכם את העבודה! השכרת מכונות פופקורן דרכנו יכולה להתקיים בכל ימי השבוע ובהתראה קצרה. במידה ותבצעו השכרת מכונת פופקורן אנו מבטיחים לכם אירוע שלא תשכחו!

מאמרים נוספים בנושא הזמנות אירועים

מאת: yoni romהזמנות אירועים17/11/14888 צפיות
היום הגדול מגיע, יום החתונה שלנו. לצד האירגוני של החתונה יש משמעות מאוד גדולה וכמובן גם לצד היצירתי והעיצובי. אחד השלבים בתכנון ערב חתונה בלתי נשכח הוא כמובן פרויקט ההזמנות לחתונה.

מאת: גיא נעיםהזמנות אירועים22/09/14665 צפיות
כולנו כבר קיבלנו עשרות הזמנות לחתונה. ככל הנראה ראיתם הרבה סוגים, גוונים וגדלים. האם יש הזמנה אחת שזכורה לכם במיוחד? ככל הנראה- שלא.. האם כדאי להוציא סכומים מופרזים על הזמנות?

מאת: גיא דהןהזמנות אירועים21/08/14780 צפיות
אתם מתכננים את האירוע כבר חודשים ארוחכים אבל ההזמנה לחתונה היא המפגש הראשון של האורחים שלכם עם האירוע. מה חשוב לקחת בחשבון בהחלטה זו.

מאת: בקתה ביערהזמנות אירועים24/10/136162 צפיות
מועד החתונה הולך וקרב ועכשיו זה הזמן לדאוג לכל הפרטים הקטנים: לבחור אולם, לקנות שמלה, למצוא רב ועוד. אבל, רגע לפני שתתחילו בכל ההכנות, ישנו פרט חשוב שצריך להתייחס אליו. מי יוזמן לחתונה שלכם ומי לא. רשימת המוזמנים היא אחד הדברים שכדאי להתחיל ממנו ויש לכך סיבות רבות.

מאת: פזית ספירהזמנות אירועים30/06/13582 צפיות
אם אתם רוצים הפקות של אירועים נחמדים של אירוע יום הולדת אתם צריכים לקבל החלטה איכותית וטעימה כגון קייטרינג חלבי שיעניק לכם אירוע מצוין .

מאת: אביב יועציםהזמנות אירועים04/01/136170 צפיות
אם אתם עומדים להתחתן בקרוב ומתחילים לחשוב על עיצוב הזמנה לחתונה, אתם בוודאי מתלבטים: כמה להשקיע במעטפות של ההזמנות? האם כדאי להסתפק במעטפות שהאולם נתן לכם, או להשקיע ולהדפיס מעטפות משלכם?

מאת: מאיה זילברהזמנות אירועים13/12/125334 צפיות
חברות קייטרינג חלבי כיום יודעות לנהל את האירוע שלכם מהתחלה ועד הסוף זהו דבר שיש לקחת לכף זכות בהזמנת חברת קייטרינג חלבי .

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica