חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דפוס: האם כדאי להשקיע במעטפות יוקרה לחתונה?

אם אתם עומדים להתחתן בקרוב ומתחילים לחשוב על עיצוב הזמנה לחתונה, אתם בוודאי מתלבטים: כמה להשקיע במעטפות של ההזמנות? האם כדאי להסתפק במעטפות שהאולם נתן לכם, או להשקיע ולהדפיס מעטפות משלכם, מרשימות וייחודיות ש"יעלפו" את האורחים? הרי אין ספק שמעטפה יפהפייה מעוצבת אישית, מנייר איכותי, עטופה בסרט סאטן, כששמותיכם חרוטים עליה בזהב או בכסף, הרבה יותר מרשימה ממעטפה סטנדרטית ומשעממת מטעם אולם האירועים. מצד שני, יש יתרונות גם למעטפות שקיבלתם מהאולם.

באילו מקרים כן כדאי להשקיע בהדפסת מעטפות יוקרתיות?
כשאתם רוצים לשדר יוקרה - כשאתם לא חוסכים בהוצאות על דבר בחתונה ורוצים שכל פרט ופרט ולו הקטן ביותר יהיה מרשים. אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה "ה-חתונה" של השנה. אתם מודעים היטב לעובדה ,שהמעטפה חשובה לא פחות מההזמנה. אחרי הכל, מה שווה כל ההשקעה בהזמנה, אם היא תגיע לאורחים בתוך מעטפה סתמית? מעטפות שוות השקעה!

כשאתם רוצים לרמוז לאורחים להביא צ'קים יפים - אתם רוצים לוודא שהאורחים יקבלו את המסר בבירור: "החתונה שלנו סופר-מושקעת וסופר-אקסקלוסיבית. הכינו צ'קים נפוחים בהתאם."

כשפשוט אין ברירה - כשהמעטפות שקיבלתם מהאולם הן כעורות בצורה בלתי רגילה. למשל, מודפסות מנייר זול ודק.

כשאין התאמה - כשיש חוסר התאמה מוחלט, מבחינה עיצובית, בין ההזמנות שלכם לבין המעטפות שקיבלתם מהאולם.

כשאתם רוצים אחידות - אתם רוצים ליצור התאמה עיצובית מושלמת בין המעטפה להזמנה עצמה. אתם רוצים שהן ידברו באותה שפה עיצובית.

מתי כדאי להסתפק במעטפות, שקיבלתם מהאולם?

כשאין תקציב - אם אתם גם כך חנוקים בהוצאות החתונה ובקושי עומדים בהן, חבל להיסחף לעלויות נוספות עבור מעטפות. כדאי להסתפק במעטפות החינמיות במקרה כזה.

כשאין זמן - אם נזכרתם בדקה ה-90 לעצב הזמנות והחתונה כבר בעוד שבועיים, יתכן שעדיף לוותר על עיצוב והדפסת מעטפות, שרק יצריכו מכם עוד זמן.  

כשאין על מה להתלונן - כשמהמעטפות שקיבלתם מהאולם הן מרשימות, תוכלו בהחלט להסתפק בהן. כן, ישנם אולמות וגני אירועים, שמציעים מעטפות יפות ומעוצבות.

כשהחתונה עצמה קלאסית ומאופקת - כשהקונספט של החתונה שלכם הוא קלאסי, מעודן ומאופק יחסית, אפשר בהחלט להסתפק במעטפות החינמיות והפשוטות.

כשאתם סולדים מהמראה ה"מפונפן" - אינכם אוהבים את כל הקשקושים של מעטפה מפונפנת ומתחנחנת. כבר קיבלתם בעבר הזמנות מצועצעות ומבחילות.

כשאתם חושבים שחבל על הכסף - אתם חושבים כי ממילא האורחים ישליכו את המעטפה וההזמנה לזבל, אחרי שהם יעיינו בהן.

מוגש בחסות דפוס גוליר הפקות בע"מ - כל צרכי הדפוס, השילוט והעיצוב שלך באתר אחד!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161119 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161413 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161268 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16989 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16939 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16831 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16840 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא הזמנות אירועים

מאת: yoni romהזמנות אירועים17/11/141004 צפיות
היום הגדול מגיע, יום החתונה שלנו. לצד האירגוני של החתונה יש משמעות מאוד גדולה וכמובן גם לצד היצירתי והעיצובי. אחד השלבים בתכנון ערב חתונה בלתי נשכח הוא כמובן פרויקט ההזמנות לחתונה.

מאת: גיא נעיםהזמנות אירועים22/09/14758 צפיות
כולנו כבר קיבלנו עשרות הזמנות לחתונה. ככל הנראה ראיתם הרבה סוגים, גוונים וגדלים. האם יש הזמנה אחת שזכורה לכם במיוחד? ככל הנראה- שלא.. האם כדאי להוציא סכומים מופרזים על הזמנות?

מאת: גיא דהןהזמנות אירועים21/08/14885 צפיות
אתם מתכננים את האירוע כבר חודשים ארוחכים אבל ההזמנה לחתונה היא המפגש הראשון של האורחים שלכם עם האירוע. מה חשוב לקחת בחשבון בהחלטה זו.

מאת: בקתה ביערהזמנות אירועים24/10/136262 צפיות
מועד החתונה הולך וקרב ועכשיו זה הזמן לדאוג לכל הפרטים הקטנים: לבחור אולם, לקנות שמלה, למצוא רב ועוד. אבל, רגע לפני שתתחילו בכל ההכנות, ישנו פרט חשוב שצריך להתייחס אליו. מי יוזמן לחתונה שלכם ומי לא. רשימת המוזמנים היא אחד הדברים שכדאי להתחיל ממנו ויש לכך סיבות רבות.

מאת: פזית ספירהזמנות אירועים30/06/13681 צפיות
אם אתם רוצים הפקות של אירועים נחמדים של אירוע יום הולדת אתם צריכים לקבל החלטה איכותית וטעימה כגון קייטרינג חלבי שיעניק לכם אירוע מצוין .

מאת: מאיה זילברהזמנות אירועים13/12/125432 צפיות
חברות קייטרינג חלבי כיום יודעות לנהל את האירוע שלכם מהתחלה ועד הסוף זהו דבר שיש לקחת לכף זכות בהזמנת חברת קייטרינג חלבי .

מאת: אבי לויןהזמנות אירועים13/12/125203 צפיות
חנות פרחים ברשת שושן צחור מספקת משלוחים 24 שעות לכל יעד בארץ באיכות מקסימלית יש מגוון של זרי פרחים לבחירה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica