חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כל סוגי החבילות לאחסון אתרים

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים14/11/2012630 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כיום, יש מגוון רחב של חבילות אחסון שונות, ומגוון עוד יותר רחב של ספקיות אחסון אשר מציעות שרותי אחסון. על מנת שאתם תוכלו לבחור בחבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכים של האתרים שלכם, עליכם להכיר את ההבדלים בין סוגי חבילות האחסון השונות והמגוונות הקיימות כיום.

החלוקה הבסיסית של חבילות האחסון

נתחיל עם ההבדלים הבסיסיים בין סוגי חבילות האחסון השונות. ניתן לחלק את חבילות אחסון האתרים לשלוש רמות בסיסיות: חבילות אחסון בסיסיות, חבילות אחסון מתקדמות, חבילות אחסון מתקדמות מאוד.

חבילות האחסון הבסיסיות

אלה הן חבילות האחסון הפשוטות ביותר, אך הן גם חבילות האחסון הנפוצות ביותר, אשר לרוב מתאימות לרוב בעלי האתרים מבחינת מענה לצרכי האחסון, ובמחירים הנמוכים ביותר, ובדיוק עקב סיבה זאת חבילות אלה נמצאות בשימוש הנפוץ ביותר. בחבילות אחסון אלה נכללות חבילות האחסון ללא תשלום (זהירות!) , וחבילות האחסון בשרתים שיתופיים.

חבילות האחסון המתקדמות

אלה  הן חבילות אחסון אשר מתאימות לחברות או עסקים אשר זקוקים למאפייני אחסון מתקדמים יותר מאשר אחסון בשרתים שיתופיים הן מבחינת ביצועי, יכולות, ואפשרויות מגוונות יותר.
בעלי אתרי מסחר אלקטרוניים בעלי נפח תנועה גבוה, או חברות אשר זקוקות להתאמה של חבילות אחסון לצרכים ייחודיים, יבחרו בדרך כלל בחבילות האחסון המתקדמות. סוג חבילות אחסון אתרים אלה כולל שירותי אחסון בשרתים וירטואליים, ולעתים יכללו גם שירותי אחסון בשרים ייעודיים.

חבילות האחסון המתקדמות ביותר

חבילות אלה מתאימות לבעלי אתרים או עסקים אשר זקוקים למאפיינים הטובים ביותר של אחסון אתרים: הביצועים הטובים ביותר, היכולות המתקדמות ביותר, ומאפיינים כמו שירותי אבטחה מתקדמים. הייחודיות של חבילות אלה, הן התאמה בלאה של שרת ייעודי לצרכים של הלקוח. לעתים, מדובר אף בהתאמה של רשת שלמה של שרתים עבור צורכי חברה אחת בתצורה של וירטואליזציה או מחשוב ענן.

חבילות אחסון האתרים

כעת כבר צריך להיות לכם כיוון והבנה איזו מחבילות האחסון יכולה להתאים לצרכים של האתר או העסק שלכם. ריכזתי עבורכם את הסוגים של חבילות האחסון השונות, על מנת שתוכלו ללמוד על ההבדלים והמאפיינים הייחודיים של כל חבילת אחסון:

חבילות אחסון "חינמיות" - חבילות האחסון ללא תשלום

הדבר החשבון ביותר שיש לדעת על חבילות אחסון ללא תשלום, הוא שיש סיבה לכך!
באינטרנט כמו בעולם הלא מקוון, אין דברים בחינם. חברות וספקיות אחסון אשר מציעות חבילות אחסון ללא תשלום חייבות להחזיר עלויות ולהרוויח על חשבון הלקוחות שלהם. לכן, אחסון חינמי בדרך כלל יהיה מלווה בהתאמות של דפי האתרים שלכם, או בהוספה של באנרים ופרסומות לאתר שלכם – באנרים, חלונות קופצים, שורות טקסט ועוד מגוון רחב מאוד של כלי פרסום שיעצבנו מאוד את הגולשים, ויפגעו בצורה ניכרת באיכות האתר שלכם.

שרת שיתופי

חבילת האחסון בשרת שיתופי היא חבילת האחסון הנבחרת על ידי רוב בעלי האתרים, ועל כן אני קורא לה חבילת האחסון "ברירת מחדל". חבילת האחסון בשרת שיתופי היא הנפוצה ביותר. רוב האתרים באינטרנט הם אתרים שזקוקים למאפיינים בסיסיים של אחסון אתרים, ומכיוון שאחסון על גבי שרת שיתופי עונה באופן מלא על הצרכים הללו, והוא הזול ביותר, הוא גם הבחירה של רוב בעלי האתרים.
באחסון זה, מספר אתרים מאוחסנים על גבי אותו שרת ומנצלים את אותם משאבי שרת: מעבד, זיכרון, וכו'...

VPS - אחסון בשרת וירטואלי

אחסון אתרים בשרת וירטואלי מתאים למעוניינים לקבל שירותי אחסון איכותיים יותר, ובעלי מאפיינים מתקדמים יותר מאשר בשרת שיתופי, אך לא בעלויות של שרתים ייעודיים. שרת מיני ייעודי, או וירטואלי הוא שרת שמחולק באמצעות תוכנה למספר שרתים וירטואליים, כאשר כל שרת וירטואלי מתפקד באופן בלתי תלוי בשאר השרתים. לכן, ברמת העיקרון כל לקוח מקבל שרת ייעודי, בעל מעבד, זיכרון ומערכת הפעלה משלו במחיר נמוך הרבה יותר מאשר מחירו של שרת ייעודי.

Dedicated Server - אחסון בשרת ייעודי

לקוח שבוחר באחסון אתרים בשרת ייעודי, כל לקוח אחסון שרת ייעודי מקבל שרת אחסון בהתאמה מלאה לצרכים של האתר או האתרים שלו, וכמובן, השרת וכלל המשאבים של השרת מוקצים אך ורק ללקוח. חבילת האחסון בשרת ייעודי היא החבילה בעלת המאפיינים המתקדמים ביותר, אבטחה מידע, גיבויים, עדכוני מערכות, התאמה מלאה של מערכות הפעלה, תמיכה טכנית מקצועית ועוד מגוון כלים איכותיים שיאפשרו לכם להביא את האתרים שלכם למקומות שתמיד רציתם.

Clustering - וירטואליזציה

אחסון במספר רב של שרתים, אשר מתפקדים כיחידה אחת, ובאמצעות רשת משותפת יוצרים שיתוף פעולה ושיתוף משאבים על מנת לספק את שירותי האחסון המתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר.


אתם יכולים לבחור ממגוון רחב של חבילות אחסון, את חבילת האחסון שהכי מתאימה לכם, ואם לא תמצאו כזאת, ספק האחסון יבנה חבילת אחסון במיוחד בשבילכם!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

xhost - אחסון אתרים שיתופי, ריסלרים,VPS, ושרתים ייעודיים

כתובת: http://www.xhost.co.il
דוא"ל:   info@xhost.co.il
טלפון: 072-250-9393
נייד: 050-5999333
פקס: 072-250-9394

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום בורלא

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים21/01/13422 צפיות
העסק שלכם מתקדם בכיוון הנכון ואתם זקוקים לשדרוג ביכולות של השרת שלכם? בחירה של שרת אחסון ייעודי טוב במחיר הנכון יכולה להיות משימה לא קלה בכלל שתדרוש זמן השקעה רב. היכנסו, ותוכלו לקבל את הטיפים הנכונים שיעזרו לכם לבחרו שרת אחסון ייעודי מתאים!

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים21/01/13432 צפיות
אם חבילת האחסון בשרת השיתופי כבר לא מספקת את המשאבים שהעסק שלכם זקוק להם, שרת אחסון וירטואלי הוא חבילת האחסון הבאה שאתם צריכים לשקול עבור העסק שלכם.

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים21/11/12475 צפיות
קודם כל, חשוב להבין כי אחסון אתרים הוא שירות שמספקות חברות אינטרנט, ספקיות אחסון או חברות אחסון. שירותי האחסון כוללים אחסון, או אירוח, של תוכן אלקטרוני. תוכן זה יכול לכלול דפי אינטרנט , בתצורה של קוד, וקבצים שונים: תמונות, מידע, וידיאו, מוזיקה, מדיה שונה או כל תוכן אחר. כל תוכן כזה שמאוחסן על גבי שרתים של ספק האחסון צריך להיות נגיש למשתמשים המורשים של אותו השרת. ברוב המקרים, מדובר על שירות אחסון במטרה לאפשר למשתמשים מרחבי העולם להיחשף לתוכן שלכם ברשת האינטרנט.

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים21/11/12469 צפיות
את שירותי האחסון מספקות חברות אינטרנט, ספקיות אחסון או חברות אחסון. שירותי האחסון כוללים אירוח של תכנים אלקטרוניים. תוכן זה כולל מגוון רחב של סוגי תכנים: דפי אינטרנט , בתצורה של קוד, וקבצים שונים: תמונות, מידע, וידיאו, מוזיקה, מדיה שונה או כל תוכן אחר שהלקוח רוצה לאחסן. כל תוכן שמאוחסן על גבי שרתים של ספק האחסון צריך להיות נגיש למשתמשים המורשים של אותו השרת. שירותי אחסון אתרים הם שירותי אחסון ואירוח אתרים עבור בעלי אתרים, חברות, או כל לקוח בעל צורך להעלות תוכן לרשת פרטית או לרשת האינטרנט.

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים14/11/12599 צפיות
אתחיל דווקא מהמסקנה :חברת האחסון הטובה ביותר היא לאו דווקא חברת האחסון שמציעה את חבילות האחסון במחירים הנמוכים ביותר!

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים16/02/11812 צפיות
המאמר שלפניכם יתן לכם קרע בסיסי בנושא שרותי האחסון וסוגי השרתים הקיימים כיום: שרת וירטואלי, שרת אחסון ייעודי, שירותי אחסון מנוהלים עבור שרתים ייעודיים ו Colocation hosting service ועוד...

מאת: שלום בורלאאחסון אתרים16/02/11685 צפיות
המאמר שלפניכם יתן לכם קרע בסיסי בנושא שרותי האחסון וסוגי אחסון הקיימים כיום. שירותי אחסון חינמיים, שירותי אחסון משותפים , ושירותי אחסון מסוג ריסיילר ועוד...

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172570 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175107 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162191 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152109 צפיות
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151720 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151719 צפיות
שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151515 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica