חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אבטחה אלימה - פינוי אלים במזרח ירושלים

לפני כשבוע פנה לחברתנו איש עסקים אמיד אשר בבעלותו נמצאים מספר מבנים לא מאוכלסים במזרח ירושלים, אליהם פלשו זה מכבר עבריינים אלימים ומסוכנים. מעבר לפלישה שלא כחוק, הכניסו העבריינים אל המבנים הלא מאוכלסים ציוד רב ואף את משפחותיהם, נשים וילדים, כאילו מדובר היה בביתם או במשרדם הפרטי.

בני טל - אבטחת מבנים

נוכח העובדה כי הפלישה אירעה רק שבוע ימים לפני המועד בו פנה אלינו הלקוח, הרי שהחוק אינו מחייב את הוצאתו של צו בית משפט לפינוי, כי אם מאפשר לבעל המבנה לפנות לחברה מנוסה ובעלת מוניטין בפינויים מסוג זה – בדיוק מהסיבה הזו הוא פנה אלינו, אל חברת בי.טי.אס סקיוריטי בניהולו של אל"מ (במיל') בני טל, המתמחה בפינוי מבנים שעליהם השתלטו פולשים לא חוקיים.

שלב הפינוי הראשון – תכנון ואיסוף מודיעין

בשלב הראשון של המבצע התחלנו לאסוף את כל המידע הרלוונטי על הפולשים וזאת לרבות כמות הפולשים, תמונותיהם והרגלי הפעילות שלהם. הבית כולו נמצא תחת מעקב 24 שעות ביממה וזאת לרבות תיעוד המלא של הנעשה מסביב. החלטנו כי הפינוי עצמו יבוצע בשעות הבוקר והצהריים וזאת משום שאלה היו השעות בהן מרבית הפולשים והילדים לא נמצאו במבנה.

השלב השני  – פיצול הכוחות ופינוי המבנה תוך חצי שעה

לאחר שיום הפינוי ושעות הפינוי נקבעו והפכו לעובדה מוגמרת, התכנס הכוח כ-500 מטרים מהמתחם ויצא לפינוי תוך שימת דגש על הוראה אחת: פינוי אלים ללא אלימות. 150 מאבטחים הגיעו ליעד והתפצלו ל-4 כוחות משנה: כוח אבטחה היקפי, כוח אבטחה קומה א', כוח אבטחה קומה ב' וכוח אבטחה קומה ג'.

כל אחד מהכוחות יצא לבצע את משימתו. תוך חצי שעה פונה המבנה לחלוטין וזאת אחרי שכל 40 האנשים שהיו במתחם בעת הפינוי התפנו מרצון ללא כל שימוש באלימות או בהתנגדות מיוחדת. במקרה הזה בא היתרון של המאבטחים המנוסים לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר משום שהפינוי התבצע במהרה והסתיים ללא בעיות של ממש. מיותר לציין כי תוך זמן קצר הגיעו הפולשים הכבדים אל המתחם אך נתקלו במאבטחים שעמם לא היה להם כל רצון (ובצדק) להתעמת.

השלב השלישי והרביעי – בניית גדר היקפית ואבטחה מלאה במשך כמה שבועות

לאחר שהפולשים פונו מהמקום, התחלנו באופן מיידי בבנייתה של גדר היקפית עם שערים ומנעולים, וזאת לצד ההחלטה להציב אבטחה קבועה של 24 שעות ביממה סביב המתחם מחשש לפלישה מחודשת. אחרי שהמתחם אוייש על ידי שוכרים שאושרו על ידי הבעלים, הם אובטחו על ידי צוות המאבטחים של בי.טי.אס סקיוריטי במשך שבועיים עד שהחיים חזרו למסלולם.

למרבה הצער, הפולשים מצאו לעצמם ככל הנראה קורבן אחר שנכסיו הפכו ליעד החדש. הניסיון מלמד כי עבור העבריינים והפושעים הללו, ההשתלטות על הנכסים שקולה למקצוע משום שהם מנצלים את החשש של בעלי המבנים אשר הופכים למושא הסחיטה והאיומים שלהם.


B.T.S היא חברה לאבטחה בניהולו של אל"מ בני טל, החברה מתמחה ב- אבטחה אלימה, שומרי ראש, אבטחה לפוליטיקאים, מאבק בדמי חסות, מאבטחים להוצאה לפועל, מבצעי אבטחה מסוכנים ועוד... ניסיון של 33 שנים!
התקשרו עכשיו: 03-5272874/9

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/139073 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131378 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/132032 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/132258 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131915 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131228 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131978 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221478 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211595 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181454 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171726 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152504 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152027 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152521 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica