חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רישיון יצרן ממשרד הבריאות

מאת: אסף שמעוןייעוץ עסקי16/12/20125195 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פתיחת עסק חדש אינה עניין של מה בכך. התהליך הצפוי הינו מורכב ודורש הרבה מאד כישורים כמו יכולת ראייה למרחוק, יכולות לוגיסטיות, כישורי ארגון וסדר, ראייה כלכלית, יכולת התמקדות, שאפתנות, אמביציה גבוהה ובעיקר אמונה גדולה ביכולתו של העסק לפרוח ולהצליח.

מי שחסר את התכונות האלו יגלה במהירות רבה כי הוא אינו בנוי מהחומרים הנכונים הדרושים לעמידה ממושכת בניסיון ארוך וקשה בחיים. רק מי שיודע לשלב יחד עוצמה, אנרגיה ואמונה בדרך יוכל לצלוח את התהליך.

חלק בלתי נפרד מהדרך הארוכה המתוארת כאן הוא הפן הבירוקרטי הניצב לנגד עיניו של כל בעל עסק חדש. הצורך להנפיק רשיון עסק גוזל שינה מעיניהם של רבים מפני שהוא אכן דורש השקעה גדולה מאד של אנרגיה.

רשיון עסק – מאיפה מתחילים

אם אתם מעוניינים להתחיל את התהליך בצעו לפני הכל צעד ראשוני וחשוב והוא פגישת התייעצות עם נציגי הרשות המקומית הנמצאת בבית העירייה או המועצה המקומית שלכם. נציגי מחלקת רישוי עסקים יידעו היטב כיצד לנווט אתכם נכון אל כל הפרמטרים הדרושים לכם בהליך רשיון העסק.

לאחר שהבנתם את האמור והצטיידתם בכל הטפסים הדרושים עליכם ליצור קשר עם כל הגופים הרלוונטיים, ביניהם עירייה, מכבי אש, משטרה, רשויות המס וכן משרד הבריאות במקרה של עסק בעל פן יצרני של מזון הזקוק גם לרישיון יצרן משרד הבריאות.

התרוצצות בין כל הגופים האלו תעניק לכם את יתר הטפסים והניירת לה אתם זקוקים, אספו אותם ועבר סעיף סעיף בבקשת רשיון העסק, בדקו האם יש בידיכם את כולם והאם ישנם חוסרים כלשהם או אי התאמות. ככל שתדייקו יותר כך תימנעו מדחיית הבקשה.

בשלב זה מוטב להצטייד גם בתוכניות המתאר והבנייה של מתחם העסק, בתרשימי הביוב, המים והחשמל. וכמו כן בתרשימי הגז והקונסטורוקציה בכלל (בעיקר במקרה של טפסי רשיון יצרן משרד הבריאות).

חושך בקצה המנהרה

מה קורה כאשר ההתרוצצות שלכם אינה מניבה את הפירות המתאימים ואתם נתקלים שוב ושוב בחומותיה של הבירוקרטיה? התשובה היא לרוב ייאוש מוחלט ותחושה שהאור בקצה המנהרה רחוק ובלתי מושג. ובכן, אל ייאוש. כמו בכל הליך בירוקרטי אחר, יש צורך בסבלנות וכפי שציינו בתחילת המאמר גם בעמידות ובהתמסרות למטרה.

בחנו היטב מה הם החוסרים שלכם והתמקדו בהם, בשלב זה מוטב שתתייעצו עם חברה מקצועית המבצעת תהליכי רשיון עסק ורישיון יצרן משרד הבריאות, היא בהחלט תוכל לסייע לכם לצאת מהבוץ ולפתור למענכם את הקשיים המורכבים במיוחד. חברה שכזו תוכלו בהחלט למצוא בכל אחד מאתרי האינטרנט בנושא.

קבעו פגישת ייעוץ, הגיעו עם כל החומרים שברשותכם ונציגי החברה הבקיאים בצורה מושלמת בהליכים בירוקרטיים ישמחו לעמוד לרשותכם. אין ספק שמובר בהשקעה נוספת אך זכרו כי היא עשויה להיות המפתח שלכם להצלחת העסק, כבר בשלב המוקדם הזה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף שמעון

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/131293 צפיות
חיי מין מלאים לא אמורים להפוך לחלום אלא לעניין בר קיימא שניתן להשיגו ורצוי מאד לפעול על מנת להגיע לשיא של תפקוד מיני ולשיפור קיצוני של איכות החיים.

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/131193 צפיות
כמוסות גברא MAX מכילות אך ורק רכיבים טבעיים, כל אחד מהם מפרק בגופנו חומר פעיל המביא לשיפור משמעותי בתפקוד המיני.

מאת: אסף שמעוןייעוץ עסקי17/01/131253 צפיות
תפקידו הראשי של הליך הנפקת רשיון יצרן משרד הבריאות הינו דאגה לכל אזרחי המדינה, לבריאותם ולבטיחותם

מאת: אסף שמעוןמכירות01/01/131162 צפיות
מתקני תצוגה לחנויות מהווים חלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית של המקום, ומערכות מידוף לחנויות מיועדות לעובדים בלבד כגון מערכות להצבה במחסן האחורי של החנות.

מאת: אסף שמעוןשיפוצים01/01/13910 צפיות
על מנת לייצר מקום משפחתי וחם, נפרד מן החוץ, יש להתאים את השערים לגינה, את הגדרות ואת הפרגולה לסטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד

מאת: אסף שמעוןאירועים וחתונות – כללי30/12/12926 צפיות
השכרת ציוד לאירועים היא פתרון נהדר בעבור אירועים ואירוח ביתי של קבוצות גדולות בהם מבקשת המשפחה להימנע מלעסוק בהובלה ושינוע רהיטים או בטיפול בכלים, הגשה לאורחים או בכל הקשור לניקיון.

מאת: אסף שמעוןעיצוב אירועים30/12/1210503 צפיות
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: ישראל רף ייעוץ עסקי02/01/22495 צפיות
עוד מעט יחול חג האילנות. בעלי עסקים תנו ללקוחות, לעובדים ולקולגות העסקיים מתנה פופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט. עציצים ממותגים ומארזי שי בשילוב עציץ ממותג מזכרת לשנים רבות נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי03/08/21853 צפיות
חריגות בניה והדרך להכשרתם- בנימין קלינגר יועץ מונציפאלי בכיר מרבית מחריגות בנייה הינן, למעשה, תוספות ושינויים לבניינים הנעשים ללא קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית חלקם עם שינויים בקונסטרוקציה והגדלה מעבר לרווי הבניין ולפעמים גם מקווי המגרש ,או שימוש בניגוד להיתר שניתן לנכס. במקרים רבים חריגות הבנייה נעשות בידיעה, לעיתים תוך כדי בנייה או בזמן שנראה שהגיע להתאים את הנכס לדרישות הבעלים

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי22/04/21561 צפיות
עיכוב וביטול צו הריסה מנהלי חשוב לדעת כי צו הריסה מנהלי שהוצא למבנה מסוים איננו בגדר חוק פסוק. במקרים אלו יש לפעול במהירות רבה, ובתוך שלושה ימים לכל היותר, להגיש בקשת עיכוב צו הריסה מנהלי אשר יכולה להביא בסופו של יום גם לביטולו.

מאת: מיכה קורייעוץ עסקי15/02/21635 צפיות
כולם מכירים את האמרה "ידע הוא כח" וכל בעל עסק ניצב בפני שאלה מה נכון יותר לעשות למכור ידע או לחלק אותו בחינם.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20936 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20796 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20587 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica