חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התפתחות אישית ומשמעותה בחיים שלך

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף03/01/2013636 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאמר הקודם דיברנו על אמונות מגבילת לגבי הכסף ומה שיכול לחסום את זרימת הכסף אלינו. אמרנו שזה דבר חיוני לזהות אמונות מגבילות אלו. הצגתי לכם אמונות הכי נפוצות לגבי הכסף, יכול להיות שזיהיתם אחת האמונות אצלכם גם או גיליתם אולי אמונה אחרת. צעד ראשון זה לזהות אמונה, אבל צעד שני הוא להחליף את האמונה הקיימת באמונה אחרת, אמונה חדשה שמקדמת ותביא לנו כסף ושפע לחיים.

איך עושים זאת? איך משנים את האמונה?

הרי כל האמונות מאוחסנות אצלנו במוח, כל האמונות שיש לנו זה מה ששמענו, למדנו, חווינו מהסביבה הקרובה שלנו ואולי לא כל כך קרובה. אמונות אלו נמצאות בתת מודע שלנו ולפיהם אנחנו יוצרים את המציאות שלנו.

זאת אומרת, על מנת לשנות את האמונה צריך לתכנת את המוח שלנו בדרך אחרת, בדרך שונה, צריך לעצב את קו המחשבה כך שהיא תקדם ותעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצים להשיג. הכל מתחיל במוח שלנו.

המוח שלנו הוא האיבר דרכו כל הגוף שלנו מתפקד ושם אנו מקבלים את ההחלטות שמעצבות את חיינו. שליטה על המוח שלנו פירושה שליטה על היצירתיות שלנו ועל התוצאות שאנו מקבלים.
אנו איננו יכולים לשנות את האופן בו אנו בנויים, אבל אנו יכולים לשנות את ההתנהגות שלנו, את החשיבה שלנו.
איך עושים זאת? התהליך נקרא תהליך של התפחו שכלית, אישית ורוחנית.

בכמה משפטים - התפתחות אישית זהו תהליך לצמיחה והעצמה שעובר האדם בדרכו אל הגשמת הפוטנציאל שלו, להיות יותר ממה שהוא, וכך לעשות יותר ולהשיג יותר.

צמיחה התפתחות אישית מכוונים אותנו לגלות מהי הגישה, האמונות והתפיסות שמנהלות אותנו בחיים, האם הן מקדמות אותנו או להיפך, מעכבות. לכל אחד מאיתנו יש תפיסות ואמונות. חלקן מקדמות אותנו וחלקן מעכבות. בהרבה מן המקרים אנחנו אפילו לא מודעים לתפיסות ולמערכת האמונות האלו ועד כמה הן מנהלות את חיינו.

התפתחות אישית זה להבין את הפסיכולוגיה של ההצלחה, להגביר את המודעות ואת החיבור הרוחני של האדם, לפתח כלים, הרגלים, דפוסי חשיבה, אמונות מקדמות, תפיסות, כישורים ומיומנויות כדי להגיע למה שאנחנו רוצים להגיע.

זה אומר שעל מנת להעלות את המודעות שלנו להזדמנויות, לפשע הקיים, על מנת למשוך כסף לחיים שלנו עלינו לעבור תהליך של התפתחות אישית, שכלית, לצאת מגדר הגבולות של החשיבה שהורגלנו אליה בנוגע לכסף וליצור לעצמנו את מציאות חדשה ואחרת, מציאות של לקבל ולהשיג כל מה שאנחנו רוצים, ליהנות מהשפע הקיים, להיות יותר לקבל יותר ולהשיג יותר.

כיצד עושים זאת? כיצד מתחילים את התהליך?

ישנן כמה דרכים:

1. ספרים שנכתבו בכל הנושא של העצמה והתפתחות אישית, הגשמה עצמית, הצלחה ועוד. בסוף הדוח תמצא רשימה של ספרים מומלצים

2. תכניות אודיו ווידאו למיניהם שמדברים על נושאים הנ"ל

3. מורה דרך או מאמן אישי

לפעמים זה לא כל כך פשוט ללכת לבד בכל התהליך של התפתחות אישית. אני מודה שללא מורה דרך שלי, הספרים לבד לא היו מובילים  אותי להחלטה חד משמעית ומטרה ברורה לצאת מהקופסה ולהגשים את עצמי, לשנות הרגלי חשיבה לגבי הכסף ובכלל, לתכנת את המוח שלי מחדש, למרות שאני נמצאת בתהליך ההתפתחות והעצמה אישית כבר 5 שנים.

בחיים יש המון מכשולים ואתגרים, סיבות ונסיבות שעלולים להיות יותר חזקים מאיתנו בהתחלה. לכן, מורה רוחני שיוביל, יכוון, ידריך וייעץ מאוד יעזור לנו בדרך. התהליך יהיה הרבה יותר מהיר, עוצמתי ואפקטיבי. כמובן במקביל לקרוא ספרים ולשמוע אודיו.

במאמר הבא נדבר על מודעות וכיצד המודעות משפיעה על סכום הכסף שאתם מאמינים שאתם יכולים להרוויח, למה יש אנשים שמרוויחים 7000 ש"ח וזה נראה להם המון לעומת אנשים שמרוויחים 70,000 ש"ח וזה כלום עבורם.

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך.

שיהיה לך יום מקסים ושוב תודה!

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת סדרת טיפים מיוחדים - 10 סרטונים - בנוגע לכסף, שפע וניהול כלכלי, בחינם וישירות למייל, כנסו לקישור הבא וכבר הסרטון הראשון בדרך אליכם.

http://www.dianabenzvi.com/landing/special-tips-about-money-and-abundanc

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142236 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון לכסף

מאת: בנימין קלינגראימון לכסף03/04/20285 צפיות
קורונה- כלכלת העולם משתנת מענק לעצמאים חובה!

מאת: דרור אטריאימון לכסף19/10/181829 צפיות
הבנק סירב למשכנתא? מחפשים מה לעשות ואיך לצאת מהפלונטר? נעים מאוד, שמי מרטין ואני יועץ משכנתאות- אני מתמחה בהשגת משכנתאות במקרים הכי מורכבים, כאשר הבנק מסרב ואתם לא יודעים מה לעשות.

מאת: לילה בן הרוש אימון לכסף14/02/172378 צפיות
סביר להניח שכמו כולם, גם אתה עובד בשביל הכסף שלך. וגם אתה גדלת על מערכת אמונות שקשורות בכסף. כסף צריך לחסוך, כסף הוא לא הכל בחיים, כסף לא גדל על עצים וכו וכו. בעולם שבו אנחנו חיים "בעל המאה הוא בעל הדעה". לאנשים עם כסף מתייחסים אחרת מאשר לאנשים עניים.

מאת: איילתאימון לכסף20/01/162963 צפיות
טיפים - איך לצאת מהמינוס מאת עורך הדין רוני ברוש: לא קשה לחלום על זכיה בלוטו כפתרון של קסם ליציאה מהמינוס. עם זאת, כדאי הרבה יותר להשקיע בכמה צעדים אופרטיביים שיהיו יעילים

לשתול מחשבות, שכנוע סובייקטיבי, לזהות נקודת תורפה, שכנוע אובייקטיבי, איך לטפל בהתנגדות מכירה, התמודדות עם לקוח, טיפול אישי, מורה רוחני: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בעניין של שכנוע ומכירות ולהשפיע על אנשים וכו', והנושא הוא מתייחס לעניין של דיבור בצורה אובייקטיבית ודיבור בצורה סובייקטיבית, מה זה אומר אובייקטיבי ומה זה אומר סובייקטיבי? אובייקטיבי פירושו דבר שהוא נכון מצד עצמו סובייקטיבי פירושו דבר שהוא נכון מצד זה שמתבונן בדבר. לדוגמא נגיד שבן אדם אומר "היום הטמפרטורה ...

איך ללמוד NLP, טעויות של שכנוע, איך ללמוד לשכנע, ממי ללמוד NLP, איפה ללמוד שכנוע, איפה ללמוד NLP, מטפל רוחני, מומחה: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על אחת מהטעויות של אנשים שלומדים שכנוע לומדים NLP לומדים שכנוע, לומדים מכירות לומדים ניהול משא ומתן או בעיקרון לומדים כל תחום, כן אבל כרגע נתמקד כי מה שאני אגיד עכשיו זה נכון גם בכל תחום אבל כרגע נתמקד באנשים שלומדים את כל הנושא של שכנוע ומכירות ואחת הטעויות שלהם. ואחת הטעויות היא שאנשים שהם מנסים ללמוד שכנוע בעצם לומדים איך לשכנע ...

לא רוצה להתאמץ, עצלנות לעבוד קשה, לא מצליח לעשות כסף, רוצה כסף, לא מוכן להתאמץ, רוצה להיות עשיר, אימון אישי לחיים, מטפל רוחני: מה הסיבה שלך קשה לעשות כסף או שלבן אדם קשה לעשות כסף מה הסיבה? אחת מהסיבות הסיבה היא בגלל שאתה לא באמת רוצה כסף יש משהו שאתה רוצה יותר מכסף, בגלל שאתה רוצה אותו יותר מכסף לכן הוא דופק לך את הדרך להשיג כסף. עכשיו מה אתה רוצה יותר מכסף? חופש ובגלל שאתה רוצה חופש בגלל זה אתה לא מצליח להשיג כסף כי כל פעם כשאתה צריך לעבוד בצורה מסודרת בצורה מאורגנת אתה אומר ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica