חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אם אימון או טיפול מדבר אליכם, מאמר זה בשבילכם!

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/20151106 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאמר זה החלטתי לכתוב במיוחד עבור האנשים שאימון או טיפול מדבר אליהם, מעניין אותם כמקצוע וכדרך חיים, אלו שבחרו בתחום זה ורוצים לעסוק בו אך אינם  עושים זאת כתוצאה מאתגרים ופחדים כאלו או אחרים:

?      איך בדיוק מתחילים?

?      איך בונים את הדרך הנכונה?

?      מה עושים, איך עושים, ומה יקרה ם זה לא יעבוד?

?      הרי יש כל כך הרבה מאמנים ומטפלים בארץ, למה שירצו לבוא דווקא אלי?

?      ומה הסיכוי לעמוד ולהצליח בכל התחרות הזאת?

?      ומה יקרה אם החלום ישאר רק חלום בגלל פחדים או מחסומים פנימיים?

 

האמת זה מאוד מוכר לי כי לפני 6 שנים בערך מצאתי את עצמי באותה בעיה בדיוק. היתה לי עבודה מסודרת עם כל התנאים אבל תמיד אהבתי לעבוד עם אנשים וידעתי שאני רוצה להיות מאמנת ומטפלת אבל פחדתי לעשות את הצעד – מה אם אכשל, מה יחשבו האחרים, ואיך מתחילים בכלל? האם אני באמת בנויה לזה?

שאלות אלו ואחרות הסתובבו בראש ובצדק. עד שמצאתי מנטור והצטרפתי לקבוצה של 5 צעירים שהיה להם חלום דומה – הם רצו להשפיע על העולם, לעשות שינוי אצל האנשים, לתרום ולהעביר ערך, להעצים אנשים אחרים. הייתי חלק מהקבוצה הזו למעלה משנה - הם הפכו להיות המשפחה שלי, הסביבה התומכת שלי

בזכות התהליך יחד עם הקבוצה הקמתי שני עסקים – אחד בתחום הריקוד והכושר והשני בתחום אימון ומנטורינג. היום אני מובילה עשרות אנשים להצלחה והגשמה, מעבירה מהערך שלי, מנחה בסדנאות והרצאות, עושה וובינרים, כותבת ספרים, עובדת עם בעלי עסק רבים, משתפת איתם פעולה ועוד.

כולנו גדלנו על פי תכנות מסוימת שצריך ללמוד, למצוא עבודה מסודרת אבל אף אחד לא באמת לימד אותנו להקשיב ללב וללכת אחרי החלומות. כתוצאה אצל כל אחד מאיתנו מצטברים מחסומים פנימיים, אמונות מעכבות שמונועות מאיתנו להיות המעיזים, השאפתנים, האמיצים, המנהיגים וללכת אחרי החלום.

אני יודעת כמה זה מתסכל לחפש עבודה חדשה כל כמה זמן ולדעת בלב שזה אינו הדבר שנועדנו לעשות, כמה זה מתסכל לחוות ריקנות וחוסר מימוש עמוק בפנים כי אינכם נמצאים במקום הנכון!כבר הייתי שם! מאז שסיימתי את הלימודים באוניברסיטה בגיל 21, במהלך 5 שנים החלפתי עשרות מקומות עבודה ובאף מקום לא מצאתי את עצמי. ידעתי שאני יכולה להיות הרבה יותר ולעשות הרבה יותר, ידעתי שעלי להגשים את עצמי!

ומה יקרה אם תמשיכו כך?

איך ייראו החיים שלכם אם תוותרו על החלום ותיכנעו לפחד?

איך תרגישו בעוד שנה? שנתיים? 3, 5 שנים?

הרי למדנו אימון, בחרנו תחום זה כדרך חיים, כמקצוע ולא סתם – אנחנו מבינים את המשמעות של אימון וטיפול, את החשיבות של אימון  וטיפול בחיים של כל אדם ואדם, כי אנחנו בעצמנו חווינו זאת על עצמנו, אבל במקום לאפשר לאנשים רבים שמחכים וזקוקים להכוונה והדרכה שלנו לקבל אותם,אנחנו נותנים לפחדים להציף ולעצור אותנו, למנוע מאיתנו ומאנשים רבים ליהנות מהמתנה הענקית שהתברכנו בה.

זאת הסיבה שהחלטתי להקים קבוצת ליווי אישי להצחה והגשמה עבור אנשים שחולמים להפוך אימון וטיפול לדרך חיים, לחשוף להם את כל הטכניקות וכל השיטות שלמדתי לאורך 6 שנים האחרונות כיצד לממש את עצמכם כמאמנים ומטפלים. מדובר בקבוצת ליווי ייחודית במיחד שמיועדת ל-5 אנשים בלבד!

מה מיודח בתכנית? מה היא כטללת? מי הם האנשים מתאימים לתכנית? מי לא מתאים לתכנית באופן חד משמעי? מה לומדים בתכנית? במה היא שונה לעומת תכניות אחרות שקיימות? מה היא ההקשעה? על כל השאלות הללו ואחרות תןוכלו לךקבל מענה כאן בקישור:

http://www.dianabenzvi.com/mastermind

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

 

 

 

 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151045 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151043 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151384 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151065 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141308 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142289 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאת: דיאנה בן צביאימון עסקי30/09/14795 צפיות
אם תסתכלו על החיים של כל האנשים המצליחים, אנשים שמגשימים את עצמם, מקימים עסקים גדולים, מובילים חיי תשוקה, מימוש, עושים את מה שהם אוהבים ומנהלים חיים שלהם כאשר הם אחראיים עליהם, ניתן לזהות 7 מפתחות שהם קיימים אצל כל אחד ואחד מהם. אם אתם רוצים להגיע לתוצאות זהות ולייצר הצלחה מבחינה אישית ועסקית אז קחו 7 מפתחות אלו ותהפכו אתם לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם.

מאמרים נוספים בנושא אימון מנהלים

מאת: יובל בן בסטאימון מנהלים23/07/20271 צפיות
סדנאות גיבוש וסדנאות לחץ ושחיקה לעובדים הן כלי מעולה לקבלת כלים להתמודדות, לגבש ובכך לעזור ולהיעזר בעובדים בכדי לצאת לדרך חדשה.

מאת: דרור אטריאימון מנהלים01/01/192010 צפיות
עומדים לפני משכנתא וניגשתם לבנק שלכם לבקש משכנתא? הבנק סירב? לא נורא, יש דרך לקחת משכנתא בנקאית, אפילו שהבנק סירב כבר למשכנתא. שמי מרטין בוקסדורף ואני יועץ מומחה להשגת משכנתאות לאחר סירוב בבנק. אני אנסה במאמר הזה להסביר איך ניגשים למשכנתא לאחר סירוב בבנק.

מאת: הדסהאימון מנהלים28/08/181986 צפיות
מנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים שונים, דוגמת מוסדות בריאות או חינוך וכן חברות בתחומים שונים במשק, יכולים להפיק רבות מלימודי פיתוח מנהיגות. כיום מרכזים שונים מציעים סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא, אשר מקנים טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות. מומלץ לבחור בלימודים אשר הינם בעלי אופי חווייתי התנסותי ולא רק תיאורטי, ואשר מקנים כלים מעשיים בהם המשתתפים יכולים להתנסות עוד במהלך הלימודים.

מאת: רוני הכהןאימון מנהלים24/12/172026 צפיות
יש משפט נדוש שאומר shit Happens או בעברית תקלות קורות ואין מה לעשות, מדוע הוא נדוש? מכיוון שנוח ליחס אותו לטעויות שלנו או של אחרים. נוח לציין ולהמשיך לעבוד כרגיל גם שמשהו משתבש.

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/172007 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

למכור מוצר יקר, מרגיש רע למכור, מוצר יקר ללקוח, טיפים לאנשי מכירות, לא רוצה לרמות את הלקוח, צמחונות, מטפל רוחני, תמיכה נפשית: עכשיו יש סיטואציה לצורך העניין שבן אדם הולך למכור מוצר, אוקי וקשה לו למכור את המוצר והסיבה שקשה לו למכור את המוצר זה כי הוא חושב שהמוצר יקר מדי, המוכר חושב שהמוצר יקר מדי אז תגיד לו אז תוזיל את המחיר, אוקי ועכשיו יכול להיות שתי תשובות אפשריות תשובה אחת "אני לא יכול להוזיל את המחיר כי..." תשובה שניה הוא בכלל שכיר, בוא נסיים את הראשונה הוא לא יכול להוזיל ...

קבלת החלטות, ארגון זמן, לחשוב בצורה מסודרת, סדר עדיפויות, ניהול זמן, גישור, מנטורינג: תמשיכי. ש: "וכאשר האדם מקונן על הרצון עצמו הוא מבין שבעצם גם הרצון עצמו הוא ישות מורכבת". אליעד: הבנתם כי אינסטינקטיבית מה זה אומר שמה עכשיו צריך לעשות? לפרק את הרצון עצמו. ש: כן. אליעד: והתהליך הזה בן אדם צריך לעשות אותו בכל דבר ודבר בחיים שלו, כל תהליך ותהליך בעבודה בפה ושם "רגע מה אני חייב לעשות ומה אני רק יכול או לעשות או לא" קודם כל תתחיל מהדברים שאתה חייב לעשות, משימות כאילו ביומיום קודם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica