חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האתם אוהבים את העבודה שלכם?

מהו העיסוק שלכם? האם אתם אוהבים את המקצוע או את העבודה שבה אתם עוסקים היום? האם כל יום זה יום חדש, מרגש, כיפי עבורכם, אתם מחכים לו בשביל לצאת לדרך, או שכל יום זה שגרה, שעמום, מונוטוניות – עוד יום ללכת לעבודה, להעביר את השעות שאתם צריכים להיות שם ולחזור הביתה?

כמה אנשים אתם מכירים שעוסקים במה שהם אוהבים? מעטים מאוד, אך יש כאלה. עדיין, הרוב בוחרים מקצוע או עוסקים בעבודה שהם לא אוהבים, הם יודעים שלא טוב להם, אבל עדיין ממשיכים באותו מקום.

רוב האנשים בוחרים מקצוע מסוים לא כי הם אוהבים אותו אלא הם פשוט מתחילים עם כמה שאלות שגויות: האם זה יביא לי כסף? כמה כסף והאם אני יכול לעשות את זה? זה הכל עניין של זמן, עד שהמקצוע הלא מתאים שהם בוחרים מתחיל להימאס עליהם. מופיעה תחושת מיצוי שלא ניתן למנוע.

אז נשאלת שאלה – למה אנשים אלו ממשיכים בעיסוק שלהם?

הרי אף אחד לא מכריח אותם להישאר במקום עבודה הנוכחי. אז מה עוצר אותם? מה מונע מהם לצאת לדרך ולעשות את מה שהם באמת היו רוצים לעשות בחיים, מה שהם אוהבים ופשוט לעשות את זה?

כמה דברים:

דבר ראשון - כי כך הם תוכנתו – ללמוד כדי להביא משכורת. הם לא שואלים אם הם באמת אוהבים את אותו המקצוע שהחליטו לבחור, הם פשוט לומדים מה שיביא להם הכי הרבה כסף לפי דעתם. באותו הרגע הם מוותרים על ההגשמה האישית שלהם!

דבר שני – הפחד. הם מפחדים לעשות שינוי בחיים. שנובע ג כן מאותה התכנות המוקדמת.

האמת גם אני פחדתי לעשות שינוי. אבל עוד יותר פחדתי להמשיך לחיות את החיים שלי בחוסר הגשמה, חיים ריקים וחסרי משמעות, חיים של שעמום ומונוטוניות. רק המחשבה על איך ייראו החיים שלי בעוד 5, 10 שנים אם לא אעשה את מה שאני באמת אוהבת לעשות ואמשיך לעשות את מה שאני לא אוהבת גרמו להרגיש פחד לא נורמאלי.

הפחד סה"כ בא לומר לנו שמשהו הולך לקרות. במקום להתמקד במסר, אנחנו מתמקדים ברגש של פחד עצמו, שמשתק אותנו, שגורם לנו להישאר באותו מקום או ללכת כמה צעדים קדימה ואז לחזור אחורה את כל אותם הצעדים שעשינו קדימה. אבל אם אנחנו מתמקדים במסר עצמו,הפחד הופך להיות הדחף שדוחף אותנו קדימה לעבור ההצלחה האישית והגשמה העצמית שלנו.

כל אחד מאיתנו בא לעולם הזה כדי להגשים את עצמו לעשות משהו שהוא באמת אוהב לעשות. הרי יש הבדל גדול בין – אני אוהב את מה שאני עושה לבין אני עושה את מה שאני באמת אוהב לעשות.

אז אם אתם מרגישים חוסר סיפוק בעבודה, חוסר מימוש עצמי בעיסוק הנוכחי שלכם, זה אומר שאינכם מגשימים את עצמכם ומוותרים על המתנה הכי גדוה שקיבלתם – על החיים, לחיות אותם בלואם, באושר ובהנאה, במימוש והגשמה.

באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

אז למה לשקר לעצמנו שטוב לנו במקום העבודה הנוכחי? למה לחיות עם השקר הזה? למה לא לחיות עם אושר פנימי, לעשות משהו עם תשוקה אמיתית, רצון ומוטיבציה, לחכות ליום חדש בהתרגשות בשביל לקום ולעשות שוב את מה שאנחנו אוהבים לעשות?

אין זמן אחר מלבד עכשיו! חיים רק פעם אחת אז תחיו אות חייכם בקול רם!!!

זו הסיבה שאנ רוצה להזמין אתכם לבוקר מיוחד שכולו קשור להגשמה אישית – בוקר שבו תגלו מהו סוד ההגשמה האישית. כל הפרטים תוכלו לקבל כאן:

http://www.dianabenzvi.com/self-fulfillment-morning

 

דיאנה בן צבח

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151043 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151384 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151107 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151065 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141308 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142289 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאת: דיאנה בן צביאימון עסקי30/09/14795 צפיות
אם תסתכלו על החיים של כל האנשים המצליחים, אנשים שמגשימים את עצמם, מקימים עסקים גדולים, מובילים חיי תשוקה, מימוש, עושים את מה שהם אוהבים ומנהלים חיים שלהם כאשר הם אחראיים עליהם, ניתן לזהות 7 מפתחות שהם קיימים אצל כל אחד ואחד מהם. אם אתם רוצים להגיע לתוצאות זהות ולייצר הצלחה מבחינה אישית ועסקית אז קחו 7 מפתחות אלו ותהפכו אתם לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם.

מאמרים נוספים בנושא אימון לאיכות חיים

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/192210 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים16/02/172641 צפיות
אחת הקושיות הגדולות בתורה ובדת היהודית היא שצריך להודות לשם, על כל דבר שקורה לך בין אם זה טוב או רע. כלומר הכול מגיע לאדם מהקדוש ברוך הוא וצריך להודות על זה בכל מקרה. אז המצב הזה הוא משהו שצריך להוסיף עליו שאם יש דברים מטופשים שאתה הכנסת את עצמך אליהם, אז אף אחד לא אשם לך אלא רק אתה אשם ואף אחד לא גרם לך.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161759 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161714 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: ברסלב מאיראימון לאיכות חיים16/02/162669 צפיות
אמרו חכמינו (שם) כל שהקב"ה חפץ בו, מדכאו ביסורין ! נשמע הזוי ? אם אוהבים אותי למה מכאיבים ומייסרים אותי ? פה צריך אמונה שכל זה להמתיק מעלי דינים ולהבין שזה כדי שאני יחפש דרכים חדשות ויפשפש במעשי וכדי שאני ישתנה לטובה, וכדי שאני יבוא נקי מעוון לחיי עולם הבא - הרי שילמתי עליהם כפרת עוונות בייסורים שסבלתי פה בעולם הזה תמשיכו לקרוא תראו מאמרי חז"ל נפלאים ומחזקים לקבל את הייסורים באהבה לחחים טובים ומאושרים).

קשה להצליח, קל להצליח, להצליח להיכשל, מה רע בלהצליח, להצליח בקושי, מה טוב בלא להצליח, מאמן אישי, קואצינג מומלץ: עכשיו אני רוצה לשאול את השאלה הבאה מה רע יכול לצאת לבן אדם מזה שהוא מצליח במשהו אז אני או מציג איזו מטרה, אז אני מניח שהתשובה הקלאסית תהיה שאם זה עושה לו טוב אז הוא תלוי בזה נכון? ש: יש גם את זה. אליעד: יפה אז איזה עוד היבט נגיד יש? ש: שהוא איבד את העניין. אליעד: איבד את העניין ואיזה עוד היבט יש? אז אני רוצה לתת היבט ספציפי אוקי, כשבן אדם מצליח במשהו או נגיד שיש משהו ...

איך למכור ללקוחות, דימויים של הלקוח, באיזה מילים למכור, איך לשכנע לקוחות, שיקוף של הלקוח, טעויות של אנשי מכירות, ייעוץ אישי, קואצ'ר מומלץ: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בנושא של מכירות ללקוחות ושכנוע אנשים וההיבט הוא שימוש במילים של הלקוח, בתהליך המכירה כאשר באים למכור ללקוח את המוצר את השירות את מה שלא רוצים בעצם להשתמש במילים של הלקוח ואני אסביר גם למה זה טוב וגם למה זה לא טוב ומתי לא להשתמש דווקא במילים של הלקוח. אז קודם כל בגדול צריך לזכור שתהליך של מכירה בעצם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica