חפש מאמרים:
שלום אורח
19.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהי אנרגיה וכיצד היא משפיעה על ההצלחה ועל ההגשמה שלנו?

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/20141843 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

כי אם אשאל אתכם מהו הדבר החשוב ביותר בחיים על מנת שנוכל לתפקד, לחיות ולהינות מהחיים? הבריאות שלנו. וכאשר אני אומרת בריאות - הכוונה לבריאות פיזית, נפשית, רוחנית, רגשית, חברתית , מחשבתית. לזה הכוונה בריאות. ולא משנה כמה עשירים נהיה, לא משנה כמה דברים גדולים נרצה להשיג, אם איננו נמצאים מבצב בריאותי תקין שזה אומר מבחינה פיזית, רגשית ונפשית, הכסף הזה לא יתן לנו את האושר האמיתי, החיים שלנו איפשהו יהיו ריקים.

ומה זה בריאות? בריאות זאת אנרגיה, בריאות זה חיוניות, זה ויטאליות, זה לקום בבוקר עם האנרגיה הנכונה ולהיות מוכנים להתחיל את היום, זה לשדר לעצמנו מחשבות שעוזרות לנו לשמור על המצב האנרגטי הגבוה. ומה קורה בפועל בעולם המודרני שלנו? בדיוק ההיפך. אחת הבעיות הגדולות היום בעידן של המאה ה-21 זה עייפות שהמוני אנשים מרגישים וחווים על בסיס יומי. עייפות הפכה להיות ה"מחלה" הנפוצה של העידן המודרני. מעטים אנשים שמתחילים את היום שלהם עם אנרגיה, מעטים אלו שנמצאים במצב אנרגטי מאוזן ומעטים אלו שיודעים מה המשמעות של אנרגיה ולמה היא חשובה כדי שנוכל לתפקד בצורה אפקטיבית בחיי היום יום שלנו מבחינה פיזית, רגשית ונפשית.

אנחנו צריכים אנרגיה על מנת שנוכל לממש את עצמנו בכל המובנים, על מנת ליהנות מכל דבר שאנחנו עושים בחיים, על מנת לשאוף להיות יותר, להשיג יותר ולתת יותר. אם אתם חסרי אנרגיה ומרגישים עייפים כל הזמן, האם יש לכם בכלל כוח לחשוב על דברים גדולים? להציב מטרות משמעותיות? לתת אהבה אמיתית לאנשים? ברור שלא! אם אין לכם אנרגיה, אין לכם גם חשק לדברים אלו, אין לכם את המוטיבציה וכל מה  שאתם חושבים זה רק לנוח, לישון ושיעזבו אתכם בשקט. ותחשבו על המטרות הגדולות שהצבתם לעצמכם, איך בכלל תגיעו לשם אם אינכם נמצאים במצב האנרגטי הנכון? התשובה היא שלא נוכל!

השאלה שנשאלת היא - מה גורם לכך שאין לנו אנרגיה? כביכול העולם רץ ומתקדם קדימה אבל ככל שהוא מתקדם ומשתכלל אנחנו מרגישים יותר ויותר עייפים. יש יותר ויותר מכשירים שאמורים להקל עלינו מבחינה המטבח, הכביסה, הכל נמצא לידינו - בין אם זה מכולות, רשתות מזון, אינטרנט שמאפשר לנו לעשות הכל מבלי לצאת מהבית - הכל נהיה יותר קל שכביכול אמור לעשות את הדברים יותר קלים עבורנו. אבל התוצאות הן הפוכות לגמרי. וזה נכון. לקדמה יש השפעה לא קטנה על האנרגיה שלנו או יותר נכון איך שאנחנו מיישמים את מה שהקדמה מביאה איתה בחיים שלנו. זאת אומרת, זאת לא הבעיה של הקדמה אלא איך שאנחנו מתחילים לפתח הרגלים לא מקדמים, תלות שרק משאירה אותנו באותו המקום, פוגעת בבריאות שלנו, בצמיחה והתפתחות אישית, רוחנית, חברתית שלנו.

היום רוב האנשים בקושי זזים, ילדים משחקים באייפונים ובמשחקים במחשב במקום לשחק ברחובות, אנשים נוסעים ברכב גם אם מדובר בנסיעה של 5 דקות, רוב הדברים נמצאים זמינים ומוכנים, יש שפע של אוכל שאינו תורם כלל לגוף, הרוב מקבלים תרופות על כל דבר קטן שכואב להם, הרוב מנהל אורח חיים מתוח ולחוץ שגוזל המון אנרגיה, הרוב נמצאים במרדף אחרי חשבונות ותשלומים, לסגור את החודש - ללא מטרות מצמיחות ומעצימות, הרוב עוסקים במקצוע שאינם אוהבים ומבזבזים את השנים הטובות של החיים, הרוב צופים בתכניות טלוויזיה שמזינים את התודעה "בג'אנק פוד" למוח - מחשבות שליליות ואירועים שליליים, הרוב מתחרים אחד בשני במקום להפגין פרגון ואהבה ועוד ועוד

אחרי כל הדוגמאות הללו שנתתי, האם זה פלא שאנשים עייפים, אין להם אנרגיה ומוטיבציה לקום בבוקר, לחיות את החיים? איך הם יכולים לייצר אנרגיה עם אורח חיים שכזה? ברור שזה בלתי אפשרי!!! עם אורח חיים שכזה לא פלא שיש מחלות רבות, לאוו דווקרא מחלות פיזיות אלא "מחלות" כמו השמנת יתר, עייפות יתר, דיכאון, סוכרת, ועוד. מחלות אלו לא היו קיימות כמעט בכלל לפני 200-300 שנה והן תוצאה מניהול אורח חיים הלא תקין, מעצם היותם באנרגיה נמוכה ועוד לעשות פעולות שרק מורידות את האנרגיה אפילו יותר. אנרגיה זהו הדבר החיוני על מנת שנוכל לחיות חיים מלאים בתשוקה והתלהבות אבל אם איננו מזינים את הגוף, את התודעה ואת הרוח שלנו בחומר הנכון, לא נוכל לחיות בהתלהבות ובתשוקה וגם האנרגיה שנייצר תהיה לא נכונה בהתאם.

אז מה עושים? כיצד אנחנו יכולים לתרום לאנרגיה שלנו? להעלות אותה? לשפר ולאזן את המצב הבריאותי?

בדיוק בנושא זה החלטתי לקיים סדנה ייחודית שקראתי לה - ליצור חיי בריאות, כושר ואושר, סדנה חד פעמית בת שני מפגשים שבה תקבלו מענה על שאלות אלו ושאלות אחרות ותוכלו לקבל כלים מעשיים בתחום הבריאותי בכל המישורים שתקפיץ את רמת האנרגיה שלכם, תעזור לכם לקום בבוקר עם תשוקה, חיוך, עוצמה ומוטיבציה.

כל הפרטים לגבי הסדנה ניתן לקבל כאן בקישור:

http://www.dianafunfitness.com/landing/health-workshop

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית, מורה לריקוד וכושר

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151461 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151392 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151759 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151510 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151429 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/143072 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאת: דיאנה בן צביאימון עסקי30/09/141204 צפיות
אם תסתכלו על החיים של כל האנשים המצליחים, אנשים שמגשימים את עצמם, מקימים עסקים גדולים, מובילים חיי תשוקה, מימוש, עושים את מה שהם אוהבים ומנהלים חיים שלהם כאשר הם אחראיים עליהם, ניתן לזהות 7 מפתחות שהם קיימים אצל כל אחד ואחד מהם. אם אתם רוצים להגיע לתוצאות זהות ולייצר הצלחה מבחינה אישית ועסקית אז קחו 7 מפתחות אלו ותהפכו אתם לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם.

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/196585 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/196941 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/183526 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182760 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/181740 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181556 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181460 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica