חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כמה כסף אתה מסוגל להרוויח?

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף12/01/2013769 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו במאמר רביעי בסדרת המאמרים בנוגע לכסף. במאמר הקודם דיברנו על המשמעות של התפתחות אישית בחיים שלנו וכיצד היא משפיעה על פיתוח דפוסי החשיבה ומערכת האמונות שתקדם אותנו לעבר השגת מטרות שאנחנו רוצים לקבל גם מבחינה כלכלית וגם מבחינות אחרות.

במאמר הזכרתי כמה פעמים את המילה - מודעות, במיוחד מודעות בנוגע לשפע הקיים בעולם, לסכום הכסף שאנחנו מסוגלים או לא מסוגלים להרוויח, מודעות להזמנויות הרבות הקיימות מפנינו ועוד. במאמר זה אני רוצה להרחיב בנושא זה ולגעת בו יותר לעומק.

בואו נגדיר קודם כל מה זה מודעות. מודעות היא ידע - זה ידע הנוצר מתוך תהליך התבוננות פנימי על עצמנו. את הידע הזה אפשר לרכוש אך ורק  מההתבוננות שלנו על עצמנו, התבוננות על דרך ההתנהלות והתגובות שלנו, התבוננות על התוצאות שהשגנו בחיים, התבוננות שקיבלנו על החיים, על החברה, על הסביבה.

מודעות זו ההבנה העמוקה שרק אנחנו אחראים על החיים שלנו, וזה לא עניין של מזל או הורים נכונים, מודעות זו ההבנה העמוקה שרק אנחנו יכולים לשנות את המציאות של החיים שלנו וליצור לעצמנו את החיים שאנחנו רוצים.

מודעות זה לקחת את הפחדים ואת האמונות המגבילות שיש לנו ולשאוף להחליף אותם באמונות שיקדמו אותנו בחיים, שיעזרו להשיג את מה שאנחנו רוצים. זה אומר שאם עד כה דיברנו על המשמעות שאמונות מגבילות שיש לנו בנוגע לכסף, כל התהליך של התפתחות אישית הולך לעזור לנו לפתח את המודעות הזו של זיהוי ושינוי אמונות שאינן תורמות בחיים.

כל העניין של מודעות כמובן תקף גם לגבי הכסף. במאמר בו דיברנו על אמונות מגבילות אמרנו שמזל זה אומר להיות במקום הזנכון, בזמן הנכון ולהיות מודעים להזדמנויות הקיימות מסביבנו - הזדמנויות כלכליות - ולתפוס אותן.

אנחנו חיים בעולם שהוא כולו שפע, עם אינספור הזדמנויות שמאפשרות לנו להתעשר ולצבור הון, במיוחד בעידן שבו אנחנו חיים - עידן האינטרנט. אבל אנחנו לא מודעים לשפע הזה ולשפע ההזדמנויות הקיימות, המודעות שלנו לא מופתחת מספיק כדי שנוכל לראות אותן לקחת אותן בידיים.

ישנם אנשים שמאמינים שאם הם מרוויחים 7000 ש"ח בחודש, יש להם משכורת מצוינת בחודש. אני חושבת שזה גרושים ולא ניתן לחיות חיים מלאים של שפע, צמיחה והתפתחות עם הסכום הזה.

לעומת זאת, ישנם אנשים שמרווחים 70,000 ש"ח בחודש והם שואפים עוד להגדיל סכום זה כי המודעות שלהם כל הזמן מתפתחת, האמונות שלהם הן אלו שמקדמות אותם להשיג יותר ולקבל יותר, אנשים אלו פתוחים בראש, הם מאמינים שהעולם מלא בשפע ושואפים להיות יותר, לקבל יותר, להשיג יותר, הם מודעים להזמנויות כלכליות שקיימות ותופסים אותן.

אז אם אני אשאל אתכם שאלה - כמה כסף אתם מסוגלים להרוויח? כל אחד יעלה בראש סכום מסוים שהוא מסוגל להכניס בחודש וזה לפי רמת המודעות שלו בנוגע לכסף ובנוגע ליכולת שלו להגיע לסכום מסוים. כמובן  שהמעצור היחיד כאן הוא האמונות שיש לכל אחד ואחד מאיתנו בנוגע לכסף וכמה כסף אנחנו מסוגלים להרוויח.

חשוב להבין שמודעות זה לא סגולה של אנשים מסוימים, אל כל אחד יכול לפתח אותה. הצעד הרשאון זה כבר להיות מודעים לכך שהדרך שאתם מכירים ולמדתם אולי מההרים או מהחברה היא אינה הדרך היחידה, להיות פתוחים בראש, לשאוף לעבור תהליך של צמיחה התתפחות אישית ורוחנית על מנת ליצור חיים טובים יותר.

כל אדם צריך לשאוף לחיים מודעים אם ברצונו לשנות במשהו את המציאות בה הוא חי. לחיות חיים מודעים זה אומר לקחת את גורל שלנו בידיים שלנו להבין שאנחנו אלו שיוצרים את המציאות בה אנחנו חיים.  כל אחד יכול לעשות זאת!

אז אם אתם כרגע מרוויחים 7000 ש"ח ורוצים להרוויח 20,000 ש"ח בחודש, עם המודעות שיש לכם כרגע בטוח לא תגיעו לשם. צריך לזהות אמונות שחוסמות, צריך לעבור תהליך שהעצמה והתפתחות, לעבוד על המוח, על דפוסי החשיבה, ליצור מערכת אמונות מקדמת וזה מה שיוביל אתכם לסכום הרצוי.

השאיפה צריכה להיות כל הזמן להגדיל את המודעות, כל הזמן ללמוד , למצוח ולהתפתח, כל הזמן לשאוף להיות יותר, להשיג יותר ולקבל יותר ולהעביר ת זה הלאה גם לאנשים שחושבים לכם, לדור הבא שלכם, למשפחה, חברים, לחברה וקהילה..

במאמר הבא נדבר על דרכים להרוויח כסף מלבד הדרך המוכרת לכולם - דרך העבודה (לדבר כאן על פיתוח הערך של עצמנו, עידן האינטרנט, ונושא הבא השכלה פיננסית)

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת סדרת טיפים מיוחדים - 10 סרטונים - בנוגע לכסף, שפע וניהול כלכלי, בחינם וישירות למייל, כנסו לקישור הבא וכבר הסרטון הראשון בדרך אליכם.

http://www.dianabenzvi.com/landing/special-tips-about-money-and-abundanc

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15989 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151001 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151343 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151052 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151020 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141251 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142226 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון לכסף

מאת: בנימין קלינגראימון לכסף03/04/20250 צפיות
קורונה- כלכלת העולם משתנת מענק לעצמאים חובה!

מאת: דרור אטריאימון לכסף19/10/181820 צפיות
הבנק סירב למשכנתא? מחפשים מה לעשות ואיך לצאת מהפלונטר? נעים מאוד, שמי מרטין ואני יועץ משכנתאות- אני מתמחה בהשגת משכנתאות במקרים הכי מורכבים, כאשר הבנק מסרב ואתם לא יודעים מה לעשות.

מאת: לילה בן הרוש אימון לכסף14/02/172368 צפיות
סביר להניח שכמו כולם, גם אתה עובד בשביל הכסף שלך. וגם אתה גדלת על מערכת אמונות שקשורות בכסף. כסף צריך לחסוך, כסף הוא לא הכל בחיים, כסף לא גדל על עצים וכו וכו. בעולם שבו אנחנו חיים "בעל המאה הוא בעל הדעה". לאנשים עם כסף מתייחסים אחרת מאשר לאנשים עניים.

מאת: איילתאימון לכסף20/01/162953 צפיות
טיפים - איך לצאת מהמינוס מאת עורך הדין רוני ברוש: לא קשה לחלום על זכיה בלוטו כפתרון של קסם ליציאה מהמינוס. עם זאת, כדאי הרבה יותר להשקיע בכמה צעדים אופרטיביים שיהיו יעילים

לשתול מחשבות, שכנוע סובייקטיבי, לזהות נקודת תורפה, שכנוע אובייקטיבי, איך לטפל בהתנגדות מכירה, התמודדות עם לקוח, טיפול אישי, מורה רוחני: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בעניין של שכנוע ומכירות ולהשפיע על אנשים וכו', והנושא הוא מתייחס לעניין של דיבור בצורה אובייקטיבית ודיבור בצורה סובייקטיבית, מה זה אומר אובייקטיבי ומה זה אומר סובייקטיבי? אובייקטיבי פירושו דבר שהוא נכון מצד עצמו סובייקטיבי פירושו דבר שהוא נכון מצד זה שמתבונן בדבר. לדוגמא נגיד שבן אדם אומר "היום הטמפרטורה ...

איך ללמוד NLP, טעויות של שכנוע, איך ללמוד לשכנע, ממי ללמוד NLP, איפה ללמוד שכנוע, איפה ללמוד NLP, מטפל רוחני, מומחה: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על אחת מהטעויות של אנשים שלומדים שכנוע לומדים NLP לומדים שכנוע, לומדים מכירות לומדים ניהול משא ומתן או בעיקרון לומדים כל תחום, כן אבל כרגע נתמקד כי מה שאני אגיד עכשיו זה נכון גם בכל תחום אבל כרגע נתמקד באנשים שלומדים את כל הנושא של שכנוע ומכירות ואחת הטעויות שלהם. ואחת הטעויות היא שאנשים שהם מנסים ללמוד שכנוע בעצם לומדים איך לשכנע ...

לא רוצה להתאמץ, עצלנות לעבוד קשה, לא מצליח לעשות כסף, רוצה כסף, לא מוכן להתאמץ, רוצה להיות עשיר, אימון אישי לחיים, מטפל רוחני: מה הסיבה שלך קשה לעשות כסף או שלבן אדם קשה לעשות כסף מה הסיבה? אחת מהסיבות הסיבה היא בגלל שאתה לא באמת רוצה כסף יש משהו שאתה רוצה יותר מכסף, בגלל שאתה רוצה אותו יותר מכסף לכן הוא דופק לך את הדרך להשיג כסף. עכשיו מה אתה רוצה יותר מכסף? חופש ובגלל שאתה רוצה חופש בגלל זה אתה לא מצליח להשיג כסף כי כל פעם כשאתה צריך לעבוד בצורה מסודרת בצורה מאורגנת אתה אומר ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica