חפש מאמרים:
שלום אורח
05.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניקיון למשרדים של חברות

מאת: רונן חזיניקיון30/01/2013455 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ניקיון למשרדים של חברות

ניקיון משרדים הוא חלק מהותי מההתנהלות היומיומית של כל משרד. משרד נקי משדר יוקרה ומקצועיות, דיוק בפרטים, פתיחות ועוד. משרד שאינו נקי, מרחיק ממנו את לקוחותיו, אשר חשים במקום שלא בנוח. ניקיון משרדים חשוב מאד גם לעובדים עצמם, אשר זקוקים לסביבה נקייה ומסודרת על מנת לעבוד ביעילות, וחשים גם הם שלא בנוח בסביבה שאינה נקייה. לכן, כל בעל משרד יודע שעליו לדאוג לשירותי ניקיון כלשהם למשרד, ובתדירות גבוהה – על פי הצורך במשרד, כלומר על פי גודל המשרד, מספר האנשים השוהים בו, כמות הפעילות שנעשית בו ועוד.

כל משרד צריך ניקיון באופן שוטף. מראה המשרד משקף את פעילותו, את ערכיו ואת מקצועיותו. הדבר נכון לגבי עיצוב המשרד וסגנונו, אך לא פחות מכך גם לגבי ניקיונו. משרד נקי ומסודר משדר יוקרה, מקצועיות, הקפדה על פרטים, אכפתיות ללקוח ועוד. לעומת זאת, אדם שנכנס למשרד מלוכלך או מוזנח יתרשם כי מדובר במשרד קטן, חסר אמצעים, לא מקצועי וכן הלאה. כדי לנקות משרד באופן טוב ובתדירות הרצויה, חשוב מאד לשכור את שירותיה של חברה לניקיון משרדים, אשר תבצע באופן קבוע את עבודות הניקיון הדרושות במשרד.

חברה לניקיון משרדים

חברה לניקיון משרדים היא הדרך היעילה ביותר לדאוג לניקיון משרד. חברה אשר מספקת ניקיון למשרדים מספקת עובדי ניקיון רבים ככל שנדרש למקום, ובתדירות המתאימה. חברה לניקיון משרדים מספקת לבעלי המשרד רוגע ושקט נפשי לגבי הניקיון, מפני שהחברה דואגת שעובדי הניקיון יגיעו בשעות המתאימות ויבצעו את עבודתם כראוי, וכמובן גם דואגת לעובדים מחליפים בעת הצורך. חשוב מאד לבחור בחברת ניקיון יעילה ומקצועית, ולכן מומלץ לקבל עליה המלצות ואף לראות משרדים אחרים שמעסיקים את החברה. כל זאת, כדי לוודא שבסופו של יום, המשרד אכן יהיה נקי, מסודר ונעים לעין.

חתימת החוזה

כאשר בוחרים חברה לניקיון משרדים, ומחליטים שהיא החברה המתאימה ביותר, יש לחתום על חוזה עם החברה. כאשר עושים זאת, חשוב מאד לשים לב לכל פרטי החוזה, על מנת לוודא שהחברה אכן תספק את השירותים הדרושים למשרד, וגם תעשה זאת ביעילות ובמקצועיות.

כאשר בוחרים חברה לניקיון משרדים, יש לבדוק היטב שהחברה אכן יעילה, שעובדיה מבצעים את עבודתם באופן מקצועי, וכן דברים נוספים, על פי הצרכים של המשרד. ראשית, יש לבדוק היטב מהם הצרכים של המשרד: באיזו תדירות יש צורך בניקיון? באילו שעות רצוי שיתבצע ניקיון למשרדים? מהו גודל המשרד, ובכמה זמן יש לנקות אותו, או במילים אחרות – כמה עובדי ניקיון נדרשים בכל פעם? האם יש צורך בעובדים בעלי הכשרה מסוימת או תנאים מסוימים? דבר זה יכול לקרות, לדוגמא, במשרדים שבהם ישנם חומרים חשאים, מה שמצריך עובדי ניקיון בעלי תעודת יושר ואמינות גבוהה. ואחרון חביב – מהו התקציב המוגדר לניקיון משרדים? לאחר שכל הדרישות ברורות, ניתן לבדוק בחברות הניקיון השונות, ולבחור בחברה שמציעה שירותים בדיוק כפי שנחוץ ובמחיר המשתלם ביותר.

חשוב לשים לב לפרטי החוזה, כדון מספר העובדים, תדירות העבודה, שעות העבודה, פירוט העבודות הנדרשות מהעובדים והתדירות שבה תתבצע כל עבודה, וכולי, וכן לפרטים מדויקים יותר, כמו מצבים שבהם יש להחליף עובד שאינו יכול להגיע, מצבים שבהם בעלי המשרד אינם מרוצים מעבודתו של עובד מסוים או מכולם, אפשרויות שונות של סיום החוזה במקרה הצורך, הסדרי תשלומים, וכן הלאה. תשומת לב לפרטים אלו בשעת חתימת החוזה תמנע בעיות רבות שעלולות להתעורר בעתיד, ותמנע גם עוגמת נפש מיותרת.

החוזה והשירותים

לאחר שנבחרה החברה המתאימה, יש לחתום איתה על חוזה עבודה מדויק. החוזה צריך לכלול פירוט מדויק של שירותי הניקיון שמציעה החברה למשרד, כולל התדירות של כל עבודה. כך, למשל, ניקיון משרדים בסיסי צריך לכלול שטיפת רצפה יומית, ריקון פחים, ניקיון בסיסי של המטבח, ניקיון יסודי של חדרי השירותים וכולי. בנוסף, צריכות להיכלל בחוזה עבודות ניקיון תקופתיות, כמו למשל ניקיון יסודי של המטבח פעם בחודש, ניקיון יסודי של כל עמדות העבודה בתדירות על פי הצורך, וכן הלאה, כל משרד על פי הצרכים שלו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14671 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142016 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14987 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14791 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14738 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14796 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14795 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאמרים נוספים בנושא ניקיון

מאת: yoni romניקיון14/11/19594 צפיות
מהי קרדית האבק ואיפה היא מופיעה? איך מנקים את קרדית האבק?

מאת: yoni romניקיון22/07/19750 צפיות
מחפשים שירות ניקוי ספות בכפר סבא? מומלץ לכם להכיר מעט יותר את עולם הטקסטיל. חשוב גם להכיר את סוגי הכתמים והריחות שנוצרים על הספות. כאשר תכירו את סוגי הבדים השונים, תדעו מה לצפות מצוות הניקיון.

מאת: yoni romניקיון11/07/18999 צפיות
נוחות, עיצוב, שלווה. מה עוד אפשר לבקש מהספה העומדת בסלון? פעמים רבות איננו מתייחסים לספה שלנו בהגינות. בעוד היא מאפשרת לנו להתרפק עליה בסיומו של עוד יום עבודה עמוס, הרי שאנחנו נוטים לזלזל מעט בניקיונה

מאת: yoni romניקיון25/06/18639 צפיות
ניקוי הבית נחשב לאחד המשימות המורכבות ביותר המצריכות שימוש בשואב אבק איכותי. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי אשר חל במוצרים לניקיון הבית .

מאת: רוני הכהןניקיון02/05/18448 צפיות
בכל בית ומקום עבודה יש שלל של מוצרי ניקיון חשובים, אבל איך בוחרים את הנכונים? קראו את אלה הדברים.

מאת: רוני הכהןניקיון08/04/18438 צפיות
במה תלוי העיצוב של גינה במרפסת של דירה שנמצאת אפילו בגובה של 50 מטר ומעלה

מאת: דודישניקיון16/03/181190 צפיות
כמו רבים אחרים גם אני שונאת לנקות. בכל יום אמרתי לעצמי הנה היום זה היום שאני הולכת לנקות את הבית, אבל דוחה את זה למחר. ואם זה אומר שאני לא יכולה לקבל אורחים, מפאת הלכלוך, אז שלא יבואו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica