חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם ניתן לבצע יישום פריוריטי בעסק בעלויות נמוכות ?

מאת: רועי טלמיחשוב ארגוני06/11/20091168 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תוכנת פריוריטי של אשבל הינה תוכנת ERP /CRM . כמעט ולא קיים ארגון גדול או עסק בינוני בארץ אשר אינו משתמש בפתרון של ERP /CRM לייעול ושיפור כל תחומי העבודה בארגון – והתוצאות מדברות בעד עצמן.

השאלה הנידונה במאמר זה היא: כאשר אנו מטמיעים תוכנה כזו בארגון איך נוכל להתאים את מערכות המידע הקיימות בארגון לקליטת התוכנה? במילים אחרות – איך מיישמים את הפתרון במינימום הוצאות נוספות על מחשוב חדש, שרתים, מסופים, רשיונות תוכנה ועוד?

התשובה טמונה בסיפור של אחד מלקוחות חברת Greenware :

חברת אינפובייס, אשר עוסקת בהטמעה ויישום פתרונות ERP של חברת אשבל  (פריוריטי וזום לעסקים) בעסקים וחברות, נעזרת באופן שוטף בתוכנת WinConnect Server של חברת Greenware .

אנשי השטח שלה מתחברים למחשבים שנמצאים במשרדי החברה, מדריכים את הלקוחות שלה על פריוריטי וזום לעסקים, וכל זאת ע"י עבודה  בתצורה של "שולחן עבודה מרוחק" (RDP ) לטרמינל סרבר (Terminal Server ) שהותקן על מחשב XP .

כלומר, כל עובד בארגון יכול להשתמש במשאבי המערכת בלי קשר לריחוקו הגיאוגרפי מהמשרד ולעבוד כאילו הוא עובד על המחשב במשרד והחיסכון העיקרי הוא, שאין צורך לרכוש רשיונות לשרת Windows Server 2003 כי WinConnect Server עובד על בסיס מערכות ההפעלה XP/Vista/Windows 7/Server 2003/2008 SMB .

איך זה עובד?

תוכנת WinConnect Server מאפשרת להפוך כל מחשבXP/Vista/Windows 7/Server 2003/2008 SMB לשרת טרמינל (Terminal Server ) – ל-21 משתמשים. הווה אומר,  21 עמדות עבודה מתחברות בחיבור "שולחן עבודה מרוחק" (RDP ) למחשב מרכזי ומקבלות את שולחן העבודה ממנו.

הדבר מאפשר לכל עמדה לעבוד על כל התוכנות במקביל, לשתף את אותם משאבים ומידע – מכל מקום שנרצה ועל כל עמדה שנרצה. החיסכון הוא אדיר, בעיקר כי אין צורך לרכוש רשיונות לשרת Windows Server 2003 .

הבה נבחן את העניין עם דוגמא:

מפעל מחליט ליישם תוכנת פריוריטי אצלו. לצורך העניין הפריסה של העמדות צריכה להיות באופן הבא:

  1. 5 עמדות בקו הייצור.
  2. 3 עמדות בהנה"ח.
  3. 4 עמדות במשרדי ההנהלה השונים.
  4. 2 עמדות במחלקת בקרת האיכות.
  5. 2 עמדות במחסנים.
  6. 5 אנשי שטח המסתובבים ומוכרים ללקוחות.

בואו נבחן כיצד תוכנת WinConnect Server תסייע לנו בתהליך ותחסוך לנו כסף בדרך:

ראשית,  מהו מספר המשתמשים בתוכנה? חישוב קצר יראה כי אנו צריכים להקצות משאבים ל-21 משתמשים.

שנית, היכן נמצאים המשתמשים? המשתמשים פזורים ברחבי המפעל ויותר מכך – אנשי המכירות פזורים ברחבי הארץ ואולי אף ברחבי העולם!

שלישית, מהם הצרכים הנוספים של המשתמשים? האם הם צריכים לעבוד עם יישומי office במקביל? תוכנות להנה"ח? לפי חלוקת המקצועות השונים נראה כי יש צורך במספר יישומים שונים במקביל.

רביעית, מהו סידור מערכות המידע במפעל היום? האם למפעל יש שרת מרכזי? האם יש מנהל מערכות מידע וטכנאי שרתים באופן שוטף? לצורך הדוגמה נניח כי במפעל ישנו מנהל מערכות מידע המתפקד כטכנאי. במפעל לא מותקן שרת כרגע.

אם כך מהו הפתרון האידיאלי?  התשובה: תוכנת WinConnect Server .

מדוע? נעבור סעיף סעיף לבדוק:

  1. מספר המשתמשים – תוכנת WinConnect Server מאפשרת ל-21 משתמשים לעבוד בו זמנית על שרת טרמינל   (Terminal Server )  מרכזי.
  2. פיזור המשתמשים – לתוכנת אין מגבלת מרחק – כאמור בתחילת המאמר, אנשי השטח של חברת אינפובייס נוסעים ברחבי הארץ ועובדים על היישומים השונים בלי בעיה.WinConnect Server
  3. צרכים נוספים – ע"י ריכוז משאבי הארגון בשרת טרמינל (Terminal Server ) מרכזי אנו חוסכים הון תועפות ברכישת רישיונות לכל עמדה וניהול מידע. כל מחלקת תקבל שולחן עבודה (Desktop ) משלה – בהתאם לצרכיהם.
  4. סידור מערכות המידע – בעזרת תוכנת WinConnect Server ניתן לסדר ולארגן את המשתמשים, להקצות גישה או לשלול אותה, לרכז את משאבי הארגון במקום מרכזי ומאובטח.

לסיכום

הטמעת מערכת כמו פריוריטי או זום לעסקים הינה תהליך חשוב וחיוני בהתפתחותו של עסק. בעזרת תוכנת ניתן לפשט ולייעל את התהליך בלי הוצאות מיותרות. WinConnect Server

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת Greenware Technologies משווקת פתרונות תוכנה ייחודיים המאפשרים התייעלות וחיסכון בתחום תשתיות המחשבים.

BeTwin - פיצול מחשב אישי למספר תחנות עבודה עצמאיות לחלוטין. מאפשר חיסכון אדיר בעלויות מחשבים.

 WinConnect - הופך כל מחשב אישי לשרת טרמינל רב עוצמה המאפשר חיבור מרחוק  של 21 משתמשים ( RDP).

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רועי טל

מאת: רועי טלמחשבים וטכנולגיה - כללי21/07/13832 צפיות
- זו שיטת עבודה, לפיה המשתמש במחשב בארגון עובד על מכונה וירטואלית שמופעלת משרת מרכזי ולא מהמחשב לידו הוא יושב. למעשה בשיטה זו, מגדירים מכונות וירטואליות רבות על השרת, וכל משתמש שמדליק את העמדה שלו מקבל תחנת עבודה שנמצאת בפועל על השרת ולא במחשב הפיזי שנמצא לידו. שיטת עבודה זו נקראת וירטואליזציה של שולחן העבודה או וירטואליזציה של משתמשים.

מאת: רועי טלטכנולוגיות חדשות02/01/121107 צפיות
דוגמאות לשימושים במערכת להצגת מידע על מסכי תצוגה: בבתי חולים ומרפאות, קווי יצור במפעלים, בנמלי תעופה ועוד Monitors AnyWhere הינו הפתרון האידאלי למקומות אלו ומאפשר חיסכון והתייעלות בתחום זה.

מאת: רועי טלטכנולוגיות חדשות02/01/12844 צפיות
האם אתם מחפשים פתרון להצגת מידע על גבי מסכים בארגון ? עד היום הכרתם פתרונות מסורבלים ויקרים להקרנת מידע על גבי מסכים. חיבור מחשב רגיל או רזה (Thin Client) למסכים גדולים. חיבור כרטיס מסך נוסף למחשב שנמצא בקירבת מקום למסך עליו מעוניינים להציג מידע, והקמת תשתית של כבל VGA מהמחשב עד למסך. שימוש במכשירי VGA Extender והקמת תשתית כבלי רשת CAT-5 בין המשדר למסך. Monitors Anywhere מציגה פתרון חדשני ומהפכני להצגת מידע על מסכים

מאת: רועי טלתוכנה24/08/111372 צפיות
בזמן האחרון אנו עדים לתופעה מצד חברות המשווקות פתרונות תוכנה לשליטה על כיתה, אשר יוצרות מצג שווא לגבי יכולות המוצר שלהן ומורידים מערכן של התוכנות המתחרות. ברור לנו שמצדכם אין לכם את היכולת לבדוק מי צודק ומי טועה, למי המוצר האיכותי יותר ולמי היכולות העשירות יותר ובסופו של דבר, אתם מסתמכים על השורה התחתונה שהיא – המחיר. אנחנו, בחברת Greenware Technologies, מבינים את עמדתכם ומעוניינים לעזור לכם להבין מדוע תוכנות שליטה לכיתה זה לא כמו בקבוק מים, אלא יותר כמו רכישת רכב (רק הרבה יותר זול...).

מאת: רועי טלחינוך ולימודים - כללי22/01/111533 צפיות
מערכת החינוך עומדת בפני קושי רב עם הגעתנו לעשור השני של המאה ה21. מצד אחד ישנו רצון עז לשמור על המסגרת החינוכית של פעם, על עקרונות הלמידה הישנים והטובים. מצד שני, התפתחות הטכנולוגיה המואצת, הכלים החדשים הנכנסים לתוך חיינו מדי יום ביומו והשימוש היומיומי בהם מחייבים את סגלי ההוראה למצוא דרך לשלב אותם בתוכנית הלימוד, אם ככלים ואם כשיעורים בפני עצמם. בכל מוסד חינוכי קיימת היום לפחות כיתת מחשבים אחת, השאלה הנשאלת במאמר זה היא: האם אנו מפיקים את הפוטנציאל הגלום בשעות הלימוד בכיתות המחשבים ?

מאת: רועי טלמיחשוב ארגוני11/12/101219 צפיות
מנהלי מחלקות IT בישראל (מנמ"רים) מחפשים כיום את המערכת האיכותית ביותר, שתאפשר שליטה על נכסי המחשוב של הארגון בהיבט התמיכה (HelpDesk), וקבלת התמונה המלאה אודות נכסים אלו והשימוש השוטף בהם.

מאת: רועי טלתוכנה30/09/101376 צפיות
אם אתם מחפשים טרמינל סרבר לסביבת העבודה של מקינטוש, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה יוסבר בקצרה אודות הפתרון החדשני - AQUA CONNECT שמאפשר להפוך כל מחשב מקינטוש לטרמינל סרבר. חסכון אדיר ברכישת מחשבי מק יקרים !

מאמרים נוספים בנושא מיחשוב ארגוני

מאת: צח סחרמיחשוב ארגוני26/04/172621 צפיות
מרכזיית IP וירטואלית לעסקים בענן - התקדמו לעולם התקשורת החדש ללא צורך ברכישת תשתיות התקדמו למרכזיית טלפונים חכמה בענן, תהנו מכל היתרונות (שרידות, תכונות מתקדמות ועוד) ועדיין תחסכו ממון רב (הקמה מיידית, ללא צורך ברכישת תשתיות יקרות, ברכישת חומרה, הזמנת קווים, עלויות תחזוקה והוצאות מיותרות נוספות

מאת: שלום כהןמיחשוב ארגוני06/11/162687 צפיות
בישראל של היום נפתחים מאות עסקים חדשים מידי שנה ושנה, עסקים בתחומים שונים שמוכרים מוצרים שונים או מספקים שירותים שונים, אך לצערנו חלק לא מבוטל מאותם עסקים לא מצליח לשרוד את השנה הראשונה ואלו שכן מצליחים לשרוד עד חמש שנים ואז נופלים. יש מספר קטן של עסקים שמצליחים ואפילו מצליחים בגדול וזאת בגלל כמה דברים שהם נותנים עליהם את הדעת. אחד הדברים הללו הוא ניהול נכון של העסק ולאו דווקא ברמה האישית...

מאת: yuval ozמיחשוב ארגוני12/04/151076 צפיות
מאמר שיעזור לכם להבין קצת יותר לעומק מהו שרת וירטואלי ומה הקשר שלו אלינו, למה משתמשים בו ומי משתמש בו

מאת: אלי זהבמיחשוב ארגוני16/03/15946 צפיות
מערכות פריוריטי וזום לעסקים שניהם מבית אשבל טכנולוגיות ולמעט הכותרת בראש מסכי התוכנה לא ניתן להבדיל בין במערכות, אם כך נשאלת מה ההבדלים המרכזיים בין התוכנות למעט ההפרשים במחיר. במאמר זה נענה על השאלה מעמוד על ההבדלים המרכזיים.

מאת: יוסי ויזלמיחשוב ארגוני15/02/151096 צפיות
לא תמיד פרויקט ERP הוא כשלון, אבל הרבה פעמים הוא מסתיים בהרגשת "חמיצות". מדוע ?

מאת: MyBusinessמיחשוב ארגוני25/11/141204 צפיות
חשיבות השימוש בתוכנה מקצועית ואיכותית לניהול העסק שלכם והיתרונות הטמונים בכך.

מאת: יונימיחשוב ארגוני03/03/147313 צפיות
מכשיר fax משולב הוא מכשיר המאגד בתוכו את האפשרות לפקסס, האפשרות לצלם, האשרות להדפיס והאפשרות לסרוק. ישנם יתרונות רבים במכשיר כזה כשהראשון שבהם הוא חיסכון בכסף – יותר זול לקנות את הכול במכשיר אחד מאשר לשלם על כל מכשיר ומכשיר בפני עצמו

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica