חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה צריך עגלת יוקרה לתינוק?

מאת: שירה טהריון ולידה06/03/2013506 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למה צריך עגלת יוקרה לתינוק?
מי שמסתכל מסביב יכול לראות שבשנים האחרונות עגלות תינוק עברו מהפך. הורים רבים בוחרים לרכוש עגלת יוקרה לתינוק שנראית מושקעת ומעוצבת עד אחרון הפרטים, משל היה מדובר בכרכרה מלכותית. למעשה עגלות פשוטות כבר כמעט ונעלמו מהנוף ואת מקומן תפסו מותגים שונים, חלקם בעלי שם עולמי שעד כה יכולתם לפגוש רק אם קניתם כרטיס טיסה הרחק מכאן. למתבונן מהצד נדמה שכיום עגלת יוקרה לתינוק היא חלק בלתי נפרד מהציוד ההכרחי שלפני הלידה. מוצר שאי אפשר לוותר עליו ושנגזר עליכם לקנות ברגע שגיליתם שאתם בהריון. על אף הציניות והאמרות הנדושות סביב הנושא, עגלת יוקרה לתינוק היא בהחלט מוצר מומלץ, והנה כמה סיבות טובות לכך:

הטוב ביותר עבור התינוק ועבורכם
פעם הסתפקו בעגלות פשוטות ולא היה צריך יותר מזה, אבל למה לא ליהנות מהקדמה? עגלת יוקרה לתינוק בהחלט משדרת שהעתיד כבר כאן, וזה הזמן לחיות אותו עם כל התענוג המשתמע מכך. בהקשר זה מדובר בהנאה גם לכם וגם לתינוק שלכם: הוא ייהנה ממושב מרופד, מתנועה חלקה, ממצבי שכיבה שניתנים להתאמה, וממגוון אביזרים כמו שולחן אוכל שמתחבר לעגלה וכיסוי נגד הגשם, ואתם תיהנו מעגלה קלה שלא שוברת לכם את הגב, מעגלה קומפקטית שנכנסת בקלות לתא המטען, מתא אחסון גדול ושימושי, מעיצוב שעושה טוב על הלב ועוד.

שימוש לאורך זמן
יגידו מה שיגידו בדבר עגלת יוקרה לתינוק, על דבר אחד אי אפשר להתווכח: מדובר במוצר איכותי שישמש אתכם לאורך זמן. כיום הורים קונים עגלה במטרה שתשמש אותם גם בהמשך ובלידות הבאות, ועם עגלה יוקרתית המשאלה הזו אכן מתגשמת. בדרך כלל מדובר במוצר חזק העשוי מהחומרים הטובים ביותר. אם חלילה בכל זאת נתקלתם בבעיה, בדרך כלל תקבלו עם הקנייה גם תעודת אחריות. שירות תיקונים מקצועי וחלקי חילוף מקוריים יחכו עבורכם כך שתוכלו להמשיך וליהנות מהעגלה עוד ועוד.

התאמה אישית מנצחת
ישנם עוד יתרונות רבים, אך היתרון הבולט האחרון שנמנה כאן הוא ההתאמה האישית. עגלת יוקרה לתינוק מאפשרת לכם לשלב את החלקים הרלוונטיים לשלב ההתפתחותי של תינוקכם. כך למשל בחודשים הראשונים תוכלו להרכיב על העגלה שלכם אמבטיה בעלת זווית שכיבה המתאימה לתינוקות רכים. בהמשך תוכלו להרכיב טיולון שמתאים לפעוטות. ובמילים אחרות, אין ספק שלא רק המראה מנצח אלא מדובר גם בעגלות הרבה יותר נוחות ופונקציונאליות.


 תגיות המאמר: עגלת יוקרה לתינוק


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שירה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה ט

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131624 צפיות
לא אחת קיים בלבול בקרב האוכלוסייה בין עולם הפסיכולוגיה לתחום הפסיכיאטריה, וזאת ככל הנראה משום ששני המקצועות נוגעים לנבכי הנפש. אולם, למען האמת מדובר בשני מקצועות שונים לחלוטין, שלכל אחד מהם מסלול לימודים משלו והכשרה מקצועית אחרת. אז מהם בדיוק ההבדלים בין השניים ואיך יודעים למי לפנות כשיש בעיה הדורשת טיפול?

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131594 צפיות
פסיכולוג הוא מטפל בעל הכשרה מקצועית, ויש בידיו את הניסיון והכלים לעזור בבעיות נפשיות שונות ומגוונות. הפסיכולוגים משתמשים בגישות טיפוליות שונות, אך המשותף לכולם היא המטרה לעזור לפתור בעיה של המטופל או למנוע אותה מראש. בבואכם לבחור אישיות טיפולית מקצועית רצוי לפנות אל פסיכולוג מומלץ שנבחר בקפידה. הנה כמה סיבות טובות לכך:

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131585 צפיות
לא פשוט למצוא פסיכולוג מתאים, בעיקר אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים איש מקצוע בתחום זה. קיימים מבחר פסיכולוגים מומלצים, אבל איך בעצם יודעים שהם מתאימים לכם ואיך בוחרים? כדי לעזור ערכנו עבורכם מספר המלצות בדרך אל הטיפול, הכוללים דברים שכדאי לעשות או לחלופין שעדיף להימנע מהם.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131545 צפיות
כאשר ילד צריך טיפול פסיכולוגי, הדבר עלול להרתיע ולהבהיל את ההורים, במיוחד אם עד כה מעולם לא היו זקוקים לשירות של פסיכולוג ואינם נתקלו בילדים שזקוקים לטיפול כזה בסביבתם הקרובה. אולם, טיפול פסיכולוגי בילדים הוא שכיח ונפוץ, ויכול לסייע רבות לילד, כך שכלל אין צורך להירתע ורצוי שלא לדחות את הפנייה. ניתן לטפל בילדים כבר בגיל הרך, וכן לטפל בילדים גדולים יותר בגילאי בית ספר וילדים בשלב גיל ההתבגרות, כאשר סוג הטיפול מותאם כמובן ספציפית לגיל ולמקרה.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131569 צפיות
נפש האדם היא סבוכה ומורכבת, וכאשר קיימת בעיה כלשהי, ניתן לפנות אל פסיכולוג, מטפל מקצועי שבידיו ארגז כלים להתמודדות עם מגוון קשיים נפשיים. במקרים רבים טיפול פסיכולוגי נוחל הצלחה, גם אם לעיתים לוקח זמן ארוך עד שהן המטופל והן הסביבה מרגישים בשינוי חיובי. אולם, גם לטיפולים אצל הפסיכולוג אין מאה אחוזי סיכויי הצלחה, כאשר לאי הצלחה יכולות להיות סיבות רבות.

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131480 צפיות
הורות זה דבר טבעי, מאז ומעולם הולידו בני האדם צאצאים ולא נדרשו ללימוד מיוחד על מנת למלא את התפקיד נאמנה. מצד שני הדרכות הורים הפכו לנפוצים מאוד ומבוקשים על ידי הורים רבים בכל רחבי הארץ. אז מדוע בעצם ללכת אל הדרכה כזו? הנה כמה סיבות טובות:

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131505 צפיות
טיפול משפחתי הוא טיפול פסיכולוגי שנועד לפתור בעיות שונות ומגוונות בתוך הגרעין המשפחתי. הנחת היסוד של טיפול כזה היא שהיחיד או הפרט הוא לא אטום בודד, אלא חלק ממערכת גדולה יותר, ושבכוחה של אותה מערכת משפחתית להשפיע על הפרטים המרכיבים אותה. הטיפול שם דגש הן על הפרט והן על מערכות היחסים בין הפרטים בתוך המשפחה, ולפיכך כולם יחד שותפים לתהליך. הדגש יכול להיות על מערכת היחסים שבין ההורים, על מערכת היחסים שבין ההורים לילדים, על מערכת היחסים בין הילדים, או שילוב של מערכות היחסים השונות.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: אלעד אוחנההריון ולידה23/11/19706 צפיות
צילומי ניו בורן נערכים על-מנת ליצור עבורכם זיכרונות בלתי נשכחים מהימים בהם הרך הנולד היה עדיין רך, עדין וחמוד. על מנת שרגעים אלו באמת ייזכרו כצבעוניים ויפים, כדאי להתכונן מבעוד מועד.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181603 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/18836 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/18844 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171550 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

מאת: רונןהריון ולידה20/06/172484 צפיות
נשים רבות סובלות מתופעה של בחילות בשליש הראשון של ההריון. יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להפחית את התופעה

מאת: moraleהריון ולידה13/06/173411 צפיות
אחת הבחירות שעומדות בפני נשים אשר מעוניינות לעשות בוק הריון היא, האם לערוך צילומים בסטודיו של הצלמת או להעביר את הצילומים לטבע. לא מעט צלמות ממליצות על צילומי הריון בטבע, שכן יש לצילומים שכאלה יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה. במאמר זה נדון ביתרונות של צילום הריון בטבע.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica