חפש מאמרים:
שלום אורח
14.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

CRM: שבע משרות אטרקטיביות בתחום ההי-טק

מאת: אביב יועציםCRM18/03/2013540 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עולם הה-טק במדינת ישראל עד שנת 2000 היה מילה נרדפת למילה הצלחה. בשנת 2000 הבועה התפוצצה והותירה אחריה עובדים רבים המומים ובעיקר עם הפסדים כספיים גבוהים. אבל גם לאחר שהתפוצצה, עדין עובדים רבים חיפשו להמשיך לעבוד בתחום. משנת 2004, חלה התאוששות ולמעוניינים, בחרנו להציג לכם שבע משרות אטרקטיביות בתחום ההיטק:

ראש צוות CRM: מנהל האחראי על פעילות מערכת CRM בארגון הכוללת יישום התהליך, הדרכתו, הטמעתו ועוד. תפקיד המשלב עבודת פיתוח, ניהול צוות וניהול קשרי לקוחות. תפקיד זה מחויב בתואר ראשון לפחות בתחום מערכות מידע או הנדסת תעשיה וניהול. שכר ממוצע – 15,000 ש"ח.

מהנדס אפליקציות: מהנדס מלווה שני תחומים שונים לאורך התהליך -  את המוצר ואת הלקוחות שלו. הליווי מתבצע במספר אופנים, בין אם בפיתוח, בייצור, במגוון פעילויות של שיווק ומכירה ועד להצגת המוצר הסופי בפני הלקוח. בין המשרות האטרקטיביות בשוק המחויבות בתואר ראשון לפחות בתחום האלקטרוניקה, פיזיקה או הנדסת מכונות. שכר ממוצע – 15,000 ש"ח.

מהנדס חומרה: מהנדס העוסק בעיצוב, פיתוח ותכנון לרכיבי חומרה אלקטרונים כמו ציוד תקשורת, סלולר או מיחשוב. מהנדס אלקטרוניקה מחויב בתואר ראשון לפחות בתחום הנדסת אלקטרוניקה או חשמל.  שכר ממוצע – 15,000 ש"ח.

מהנדס מערכות: מהנדס מערכות עוסק בניתוח דרישות והגדרות טכניות ובפיתוח ומחקר של מערכת העונה לצרכים של הלקוח. תפקיד עם פן ניהולי רחב מאחר ועליו לשקול כל העת את היתרונות והחסרונות בייצור המערכת אותה הוא מפתח. תפקיד זה מחויב בתואר ראשון לפחות בתחום אלקטרוניקה, פיזיקה או מדעי המחשב. שכר ממוצע – 17,000 ש"ח.

מהנדס תוכנה: מהנדס תוכנה הוא זה העוסק בפיתוח מערכות המשלבות תוכנה, חומרה ותקשורת. תפקיד זה מחויב בתואר ראשון לפחות בתחום מדעי המחשב או הנדסת חשמל ואלקטרוניקה. שכר ממוצע – 11,000 ש"ח.

מהנדס וריפיקציה: מהנדס העוסק באימות של תוכנה וחומרה ובעל יכולות ללמידה ותכנון של מערכת בסביבת בדיקה. תפקיד זה מחויב בתואר ראשון לפחות בתחום מדעי המחשב . שכר ממוצע – 15,000 ש"ח.

יועץ מומחה בתחום ניהול מערכות מידע: תפקיד היועץ הוא ללוות באופן שוטף את לקוחות החברה השוקלים להכניס מערכת מידע כמו מערכת CRM אל הארגון שלהם, כמנהל ה IT החיצוני שלהם. יועץ זה מועסק בדרך כלל כפרילנסר ונדרש להציג הוכחות המעידות על הצלחות קודמות בתהליכים דומים וכמוכן עליו להציג יכולת בניאישית גבוהה לעבודה מול הדרג הבכיר בארגון לו הוא מייעץ.

לסיכום, קיימות מספר משרות אטרקטיביות ביותר בתחום ההי-טק, כאלה המשלבות הכנסה לא רעה, עם יכולת קידום ופיתוח אישי בארגון אליו נכנס העובד. על פי רוב עובד בעל יכולות גבוהות והוכחות לצידו, שיתחיל את תפקידו באחת מחברות ההי-טק הגדולות יוכל למצוא שם את עצמו עולה במעלה הסולם בצורה מהירה.

***

מוגש בחסות Reut One: החופש לבחור את הטוב והמתאים ביותר. Reut One הינה בית פתרונות בתחום מערכות CRM המתמחה ביישום, פיתוח והטמעת מערכות CRM.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/16959 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161256 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161111 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16877 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16802 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16723 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16713 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא CRM

מאת: אילןCRM08/10/131784 צפיות
אם אתם מנהלים עסק קטן או בינוני אתם וודאי מכירים את היקף העבודה והחשיבות הניתנת לכל ליד המגיע למערכת. עסקאות חדשות הן, כמו בכל עסק, המפתח להצלחה, להתפתחות ולצמיחה – מה שהופך את הליד למושג כמעט קדוש. ולמרות זאת, כעסק קטן, כמות המשאבים שאתם יכולים להפנות לטובת מקסום היעילות של אותם הלידים היא לרוב מוגבלת. לכן, בין אם אתם מודעים לכך או לא, אתם מאבדים לא מעט לידים.

מאת: אלעד אוחנהCRM20/05/131283 צפיות
בחירת מערכת ניהול לקוחות – CRM לחברה שלכם היא אחת ההחלטות המהותיות ביותר שתבצעו. בחירת המערכת הנכונה יכולה ליצור את ההבדל בין הצלחה של פרויקט מסוים לכישלון חרוץ, בין ניהול נכון של מערכת היחסים הרגישה עם הלקוחות שלכם.

מאת: דליה בן-דודCRM17/05/132798 צפיות
הערך של לקוחות מרוצים ברור לכולנו מאידך העלות לעסק נותן השירות של לקוחות לא מרוצים / משמיצים פחות ברורה ומדידה. ,תסמין הלקוח המשמיץ קריטית ועשויה לפגוע בתדמית ,מכירות ושיקום איטי מאוד של לקוחות חדשים לאורך זמן לכל עסק וחברה . מזמינה אתכם לקרוא על האתגרים העומדים בפני כל עסק נותן שירות, בהתמודדות מתמדת מול לקוחות משמיצים והדרך להפיכתם ללקוחות נאמנים ומפיצי בשורה והמלצה לחבריהם .

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131273 צפיות
לעבודה עם מערכת CRM בגני האירועים יש לא מעט יתרונות. בתחום בו הכל מצריך תיאום רב ומראש, יש יתרון בולט למערכת שעושה את כל התיאומים בפשטות ובקלות. הנה היתרונות המרכזיים בעבודה עם המערכת בגני האירועים:

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131213 צפיות
אין כיום כמעט מישהו שלא שמע את המושג "מערכת ענן" או "מיחשוב ענן" על כל הויריאציות השונות שלו. כדי שנבין למה מיחשוב ענן כל כך אטרקטיבי, נבין ראשית את ההבדלים בין מערכת המותקנת מקומית לבין מחשוב ענן.

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131493 צפיות
מאחר והתעורר הצורך בשינוי אצל חברות ההשמה וכח האדם, וחלק גדול מהן הבין כי יש כמעט רק יתרונות לכניסת מערכת CRM, דרשו חברות ההשמה להבין מהן היתרונות במערכת ואנו קיבצנו עבורכם מספר יתרונות מרכזיים

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131270 צפיות
כל מי שאי פעם השתתף בסדנה לשימור לקוחות יודע כי שימור לקוח הוא בין הפעולות הקשות ביותר אותן יש לעשות בארגון. איך אפשר לשמור על הלקוחות הקיימים בארגון?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica