חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סיטואציות שונות בהן ישנו צורך בשימוש בחברת אבטחה

אבטחה היא לא עניין שניתן לזלזל בו – כאשר אנו מפקידים את חיינו בידי גורם מסוים, עלינו לעשות את העבודה הטובה ביותר בטרם נתחיל לעבוד עם הגורם ולוודא שאנו מקבלים שירות אמין ויתרה מכל – בטוח באמת. חברות אבטחה שונות קיימות בארץ בשפע כיוון שהצורך בהן הוא ממשי ביותר. אם במדינות זרות הצורך באבטחה הוא בעיקר לצורך מניעת אלימות ואי סדר, הרי שבארץ ישנו גם הגורם הביטחוני הקשור לאינתיפאדה בה אנו נמצאים כבר למעלה מעשור.

ניתן אם כן להבין שחברות האבטחה בארץ גם מנוסות יותר והאנשים המועסקים בתחום בעלי ניסיון צבאי, יתרון שקיים בחברות אצלנו בארץ על פני כאלה בחו"ל. אין זה אומר שכל חברת אבטחה היא כזו המספקת את השירותים האיכותיים ביותר, על כן חשוב לדעת כמה פרטים בדרך ובמידה ואתם מנסים להפעיל אירוע מסוים – הרי שעליכם לבדוק אותם עוד בטרם תפנו לחברת אבטחה מסוימת לצורך שיתוף פעולה.

סיטואציות שונות בהן ישנו צורך בשימוש בחברת אבטחה
כאשר מדברים על שימוש בחברת אבטחה, בדרך כלל מדברים על אירועים המקהילים כמות גדולה של אנשים סביב מקום אחד, אז ישנה סכנה מסוימת למקרים של אי סדר, אלימות ואף פגיעה ממשית מצד אויב חיצוני. בין האירועים ניתן להתייחס כמובן לשמחות דוגמת חתונות גדולות, אירועי בר מצווה ובת מצווה, בריתות וכד'. במקרים כאלה, בדרך כלל הצורך בשימוש בחברת האבטחה הוא מצד העניין של שמירה על הסדר ודאגה שאנשים השוהים במקום הם אנשים שאמורים להיות בו.

מעבר לכך, ניתן להתייחס גם לאירועים דוגמת הפקות כלשהן – אירועים טלוויזיוניים, אירועי ספורט, אטרקציות, מופעי זמר וריקוד, הרצאות ועוד שלל סיטואציות. לצד כל אלה, ישנו גם הצורך בשימוש בחברת אבטחה לצורך הגנה על בן אדם מסוים. במידה ומגיעה אישיות חשובה לארץ או שברצונכם לספק הגנה לעצמכם או מישהו אחר – הרי שתוכלו לפנות לחברת האבטחה שתספק לכם מאבטחים פרטיים בעלי ניסיון רב בתפעול נשק וקרב גופני.

מדוע להשתמש בחברת אבטחה ולא פשוט לפנות למשטרה?
משטרת ישראל הינה גוף מנוסה ומצוין בכל הקשור לאבטחה, על כך אין עוררין, אם כן, עולה השאלה – למה לא לפנות פשוט למשטרה ולחסוך לעצמנו הוצאות רבות? התשובה לכך פשוטה: המשטרה מתעסקת באין ספור מקרים שונים ופנייה אליה בדרך לא תביא את התוצאות הטובות ביותר. כאשר העין פוזלת ופרוסה על מדינה שלמה – היכולת להפיק את התועלת מהמשטרה נמוכה ביותר. מעבר לכך, השירותים שחברות אבטחה מציעות הן הרבה יותר נרחבים ומגוונים וברוב המקרים המשטרה בכלל לא תוכל לסייע בהם.

המשטרה היא גוף שמומלץ לפנות אליו בדיעבד, ולא לכתחילה. לכן, אם אתם באמת רוצים לאבטח מקום, אירוע או אדם מסוים – הרי שהכי משתלם וחכם יהיה עבורכם לפנות לחברת אבטחה מוצלחת ומנוסה בתחום. אל תתפשרו על ביטחון והקדישו מעט זמן למצוא את החברה המוצלחת ביותר שיכולה להציע עבורכם את שירותי האבטחה שלה.

B.T.S היא חברה לאבטחה בניהולו של אל"מ בני טל, החברה מתמחה ב- אבטחה אלימה, שומרי ראש, אבטחה לפוליטיקאים, מאבק בדמי חסות, מאבטחים להוצאה לפועל, מבצעי אבטחה מסוכנים ועוד... ניסיון של 33 שנים!
התקשרו : 03-5272874/9

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/139073 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131378 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/132032 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/132258 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131915 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131228 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131978 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221478 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211595 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181454 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171726 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152504 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152027 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152521 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica