חפש מאמרים:
שלום אורח
09.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מערכת CRM: שש סיבות להיותה אפליקציה מבוקשת

מאת: אביב יועציםCRM28/03/20131377 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בימינו, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר, כך כל האינפורמציה מסוגלת להיכנס אל תוך טלפונים ניידים וטאבלטים, ועדין, מתאפשר לתת ללקוח את השירות טוב ביותר שיש בלי לפגוע באיכות העבודה. מחקרים חדשים מראים כי ארגונים רבים מבקשים לראות את מערכתCRMבתוך סמארטפונים או בטאבלטים ומנהלים רבים זיהו את האפליקציה הזאת כמבוקשת מאד.

עם זאת נשאלת השאלה, למה דווקא מערכת CRM היא אפליקציה כה מבוקשת? הרי בעידן בו המערכת מותקנת על ענן מחשוב, ונגישה מכל מקום, האם יש בכך צורך?

מצאנו אם כן שש סיבות טובות לרצונם של מנהלים לראות מערכת CRM כאפליקציה:

· שיפור פרודוקטיביות איש מכירות שטח: כל מי שמכיר אנשי מכירות יודע שהם לא יכולים להיות כבולים לכיסא או למשרד. הם אנשי שטח וככאלה הם צריכים את הכל נייד, נגיש וקטן כמה שיותר כדי שיוכל להכנס לכיס. לכן, פיתוח המערכת כאפליקציה מאפשר להם לעבוד על המערכת דרך הטלפונים הניידים שלהם, דבר שיכול להגדיל את האפקטיביות והפרודקטיביות שלהם.

· פיקוח: חלק מיכולות האפליקציה הם אפשרות לשליחת מיקום. משמע, ראש הצוות של איש המכירות יכול לראות בכל זמן נתון היכן איש המכירות שלו נמצא בשטח, דבר זה מאפשר לעקוב באופן הדוק יותר אחר הפעילות המכירתית בצוות.

· קידמה: אין מה לעשות, העולם מתקדם ובקצב מהיר. באפשרות הארגון להתקדם יחד איתו, ללמוד את השינוים ולהנות מהפיתוחים, או להישאר מאחור.

· קלות בעבודה: התמונה המצטיירת לכולנו בראש כשאנו שומעים את המושג איש מכירות היא אדם עם עניבה ולבוש מחויט המחזיק על כתפו את תיק הצד ובו המחשב הנייד שלו. היום, כבר אפשר לוותר על המחשב הנייד עם תיק הצד. אין צורך לדאוג שהמחשב לא יעלה או שלא יהיה מקום להטעין אותו, יש לארגון אפשרות לחסוך בתקציבים על מחשבים ניידים ופשוט לספק לעובדים סמארטפונים (מה שגם ככה קורה בדרך כלל) שעליהם מותקנת האפליקציה.

· סגירת מכירות: אחת מהבעיות הידועות בתהליכי המכירה היא שאיש המכירות נמצא בשטח, סוגר את העסקה בלי לדעת מה מצב המלאי הקיים. חלק מעסקאות אלה מתבטלות לאחר שמתברר כי המוצר אותו רצה הלקוח לא נמצא במלאי. יתרון מוהבק לאפליקציה היא כי איש המכירות יכול לבדוק את מצב המלאי בכל מצב נתון ובכך לצמצם משמעותית את ביטולי העסקה.

· שירות טוב ויעיל: לא אחת קורה כי איש מכירות נמצר בשטח עם לקוח קיים, הלקוח מדבר איתו על תקלה או בעיה שהיתה לו ואיש המכירות לא יודע על כך דבר וגם אינו יכול לברר. יתרון רב באפליקצית מערכת CRM היא שאיש המכירות יכול במצבים כאלה לברר את הנושא באותו רגע ואינו זקוק עוד לחסדי שירות הלקוחות הטלפוני של הארגון בו הוא עובד.

לסיכום, העולם מזנק קדימה. הארגונים שרוצים להישאר בעשיריה הפותחת מוטב להם לו ישכילו לזנק ביחד איתו. שינוים הם לא דבר של מה בכך, אבל לעיתים הם נדרשים.

***

מוגש בחסות זברה CRM - מערכת הזברה הינה מערכת CRM המסופקת על גבי תשתית האינטרנט ומאפשרת למשתמשיה גישה ועבודה מכל עמדה המחוברת לרשת האינטרנט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161119 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161410 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161265 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16986 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16935 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16828 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16837 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא CRM

מאת: אילןCRM08/10/131898 צפיות
אם אתם מנהלים עסק קטן או בינוני אתם וודאי מכירים את היקף העבודה והחשיבות הניתנת לכל ליד המגיע למערכת. עסקאות חדשות הן, כמו בכל עסק, המפתח להצלחה, להתפתחות ולצמיחה – מה שהופך את הליד למושג כמעט קדוש. ולמרות זאת, כעסק קטן, כמות המשאבים שאתם יכולים להפנות לטובת מקסום היעילות של אותם הלידים היא לרוב מוגבלת. לכן, בין אם אתם מודעים לכך או לא, אתם מאבדים לא מעט לידים.

מאת: אלעד אוחנהCRM20/05/131415 צפיות
בחירת מערכת ניהול לקוחות – CRM לחברה שלכם היא אחת ההחלטות המהותיות ביותר שתבצעו. בחירת המערכת הנכונה יכולה ליצור את ההבדל בין הצלחה של פרויקט מסוים לכישלון חרוץ, בין ניהול נכון של מערכת היחסים הרגישה עם הלקוחות שלכם.

מאת: דליה בן-דודCRM17/05/134003 צפיות
הערך של לקוחות מרוצים ברור לכולנו מאידך העלות לעסק נותן השירות של לקוחות לא מרוצים / משמיצים פחות ברורה ומדידה. ,תסמין הלקוח המשמיץ קריטית ועשויה לפגוע בתדמית ,מכירות ושיקום איטי מאוד של לקוחות חדשים לאורך זמן לכל עסק וחברה . מזמינה אתכם לקרוא על האתגרים העומדים בפני כל עסק נותן שירות, בהתמודדות מתמדת מול לקוחות משמיצים והדרך להפיכתם ללקוחות נאמנים ומפיצי בשורה והמלצה לחבריהם .

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131402 צפיות
לעבודה עם מערכת CRM בגני האירועים יש לא מעט יתרונות. בתחום בו הכל מצריך תיאום רב ומראש, יש יתרון בולט למערכת שעושה את כל התיאומים בפשטות ובקלות. הנה היתרונות המרכזיים בעבודה עם המערכת בגני האירועים:

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131347 צפיות
אין כיום כמעט מישהו שלא שמע את המושג "מערכת ענן" או "מיחשוב ענן" על כל הויריאציות השונות שלו. כדי שנבין למה מיחשוב ענן כל כך אטרקטיבי, נבין ראשית את ההבדלים בין מערכת המותקנת מקומית לבין מחשוב ענן.

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131618 צפיות
מאחר והתעורר הצורך בשינוי אצל חברות ההשמה וכח האדם, וחלק גדול מהן הבין כי יש כמעט רק יתרונות לכניסת מערכת CRM, דרשו חברות ההשמה להבין מהן היתרונות במערכת ואנו קיבצנו עבורכם מספר יתרונות מרכזיים

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131405 צפיות
כל מי שאי פעם השתתף בסדנה לשימור לקוחות יודע כי שימור לקוח הוא בין הפעולות הקשות ביותר אותן יש לעשות בארגון. איך אפשר לשמור על הלקוחות הקיימים בארגון?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica