חפש מאמרים:
שלום אורח
03.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוגי השתלת שיער נפוצים

מאת: שירה לוישיער11/04/2013769 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ישנם מספר גורמים שעשויים להוביל לנשירת שיער, בינהם נוכל למצוא את גורם התזונה הלקויה. בעולמנו המתועש מזונות רבים שאנו צורכים עוברים הליכים תעשייתיים בלמניהם הפוגמים באיכויות הויטמינים, המינרלים, החלבונים ושאר מרכיביהם החיוניים לגופנו. אי שמירה על צריכת מזון בריא עשויה להוביל לחוסרים בגופנו ובהתאמה להוביל לנשירת שיער. עוד גורם לנשירת שיער הוא לחלץ נפשי, למי שלא שומר על בריאות נפשו שהיא חשובה לא פחות מבריאות גוף פיזית. כמובן שבנוסף לאלו קיים גם גורם התורשה, כאשר גבר שאביו, סבו ואבי סבו סבלו מהתקרחות בגיל צעיר, סביר להניח שגם הוא יסבל מאותה התופעה. בשני הגורמים הראשונים האדם יכול לטפל ולהפחית את הסיכוי לנשירת שיער, אך במקרה השלישי אין כל כך מה לעשות חוץ מלהתמודד עם הסמפטומים של התופעה ולעיתים טיפול תרופתי יעכב את קצב התפתחות הקרחת.

בכל מקרה, גם אם מדובר בהתקרחות תורשתית וגם עם מדובר בהתקרחות על רקע תזונה לקויה או מצב נפשי לקוי, אפילו במקרים של טראומה או תאונה שגרמו לצלקת בעור ובעקבות כך לקחרת קטנה, ניתן לטפל על ידי השתלת שיער בשיטות שונות אשר מפורטות להלן. יש לציין כי כל השיטות להשתלת שיער הן פרוצדורה כירורגית לכל דבר ועניין ולכן מבוצעות על ידי רופא אשר הוסמך לבצען.

השתלת שיער בשיטת הרצועה:

על פי שיטה זו נלקחת רצועת עור, או מספר רצועות עור, תלוי בגודל איזור ההשתלה, ממקום בו צפיפות השיער גבוה ולאחר התאמתה לאיזור המושתל היא מושתלת על ידי הרופא באיזור הרצוי. שיטה זו היא בין הותיקות בתחום ולכן פחות מתקדמת וחסרונותיה רבים. לדוגמה, ניתן להבחין בצלקות ברורות לאחר ההחלמה מההליך הזה של השתלת שיער במידה ושיער ראשו של המטופל קצוץ. עם זאת, היתרון הבולט בשיטה זו הוא עלותה הפחותה בהתייחס לשאר השיטות.

השתלת שיער בשיטת מיצוי יחידת זקיק

על פי שיטה זו מוציאים כל זקיק שערה באופן יחידני וכך גם הוא מושתל באיזור הסובל מדלילות או מחוסר שיער. שיטה זו של השתלת שיער יעילה יותר מקודמתה שכן הסיכוי של השיערה המושתלת להיקלט באיזור המושתל גבוה יותר מאשר בשיטת הרצועה. בנוסף אורך ההחלמה קצר יותר שכן אין מדובר באיחוי של עור המועבר ממקום למקום, כמו בשיטת הרצועה, אלא בקליטת שיערות בודדות. עם זאת, אורך הטיפול עצמו ארוך יותר שכן מצריך התעסקות מסויימת מצד הרופא, אך מצד שני קטן הצורך לחזור על הפרוצדורה מספר רב של פעמים שכן סיכויי ההצלחה של הקלטות השערה גבוהים יותר.

 תגיות המאמר: השתלת שיער


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה לוי

מאת: שירה לויטכנולוגיות חדשות13/03/13856 צפיות
עם העליה באיכות החיים והתפשטות תרבות הצריכה אנו מוצאים עצמנו רוכשים עוד ועוד ללא הכרה. כך גם בתחום הסמרטפונים. אנו רוכשים מכשיר אייפון לדוגמה, ולפני שהספקנו להגיד ג'ק רובינזון, יוצא דגם חדש לשוק ואנו רצים לקנות אותו. למה? ומה נעשה בכל המכשירים התקינים ששוכבים אצלנו במגרה כאבן שאין לה הופכין? ובכן - נמצא פיתרון מצויין לכל המכשירים התקינים וגם המקולקלים שתופסים לנו מקום במגירה! נראה כי תיקון אייפון מקולקל עשוי להיות משתלם לעיתים על פני רכישת חדש. אך לא פחות מכך משתלמת קניית אייפון משומש.

מאת: שירה לויתחבורה ורכב - כללי11/03/13775 צפיות
תהפוכות ושינויים עברו על ייצרני הקלנועיות בארץ ובעולם על מנת להתאימן לצרכיהם המשתנים של הלקוחות. אם בתחילת הדרך נראו דגמים בודדים של קלנועיות הרי שכיום ניתן לראות מגוון עצום של קלנועיות עם מאפיינים ייחודיים לכל דגם ודגם. על כך במאמר שלפניכם.

מאת: שירה לויהפסקת עישון 14/01/138224 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד על ההבדלים בין עישון סיגריה רגילה לבין עישון סיגריה אלקטרונית ולגלות את יתרונותיה הבולטים של הסיגריה האלקטרונית. הסיגריה האלקטרונית מהווה תחליף בריא יותר לסגריה הרגילה ובכך מפחיתה את הצורך בעישון אצל האדם.

מאת: שירה לויעיצוב14/01/13951 צפיות
תאורת בית הינה מבין הגורמים בעיצוב פנים אשר ניתן לרכוש בכל עת, גם לאחר סיום בניית הבית. לכן איננו צריכים לייחס חשיבות רבה לבחירת תאורה בטרם בניית בית, או שיפוצו. אלא ניתן להשקיע בכך את מירב תשומת הלב בכל שלבי הבנייה או השיפוץ.

מאמרים נוספים בנושא שיער

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192434 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171211 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171184 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: רוני הכהןשיער28/12/162466 צפיות
תוספות שיער אשר אותן אפשר להוסיף בצורה מתוחכמת אל השיער האמיתי, כלל לא מבחינים שזו תוספת וכלל לא יודעים כי טרם לכם היה מצב של שיער דליל. בשל כך תוספת שיער למכירה נעשתה מצרך מבוקש, ומה שנותר הוא רק לשלם את המחיר עבורה.

מאת: רוני הכהןשיער28/11/161085 צפיות
נשים טורחות המון על מנת לרכוש את הבגדים הנכונים, להדגיש את תווי הפנים עם איפור ולטפל בשיער על ידי מפגשים קבועים עם הספר, אז למה לא לחשוב על שדרוג המראה בצורה שהיא לא עוד תספורת וצבע בצורה שדי חוזרת על עצמה? כמעט בכל מספרה יש תוספות שיער נהדרות שאיתן אפשר לשדרג את המראה ליפה בדיוק כפי שנשים רבות רוצות, וזה הזמן להכיר את העניין מקרוב.

מאת: מגניב שיער19/09/16998 צפיות
התקרחות גברית היא בעיה שכיחה ונפוצה מאוד בארצנו, אך בעוד שישנם גברים רבים אשר משלימים עם התופעה, אחרים רואים בה כבעיה. אם אתם נמנים על אותם הגברים אשר מתקשים לקבל את תופעת ההתקרחות, חשוב שתהיו מודעים לעובדה כי ישנם צעדים בהם תוכלו לנקוט על מנת לטפל בנושא ההתקרחות. בין הפתרונות אותם כל גבר אשר מתקרח צריך להכיר, ניתן לציין את התכשירים המיועדים לריסוס או מריחה מקומית, כדורים, תרופות סבתא למיניהן וטיפולי השתלות השיער.

מאת: ניב אבןשיער28/06/161221 צפיות
אם אתם מבצעים סקר שווקים ראשוני בתחום תוכלו לראות כי עבור תוספות שיער מחירים מגוונים למדי ודבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות. קראו הלאה על מנת להכירן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica