חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סקירה שבועית של הנאסדק והדאו ג'ונס 16-20/11/2009

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון16/11/2009663 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מדדים

מדד דאו-ג'ונס


ההמלצה מהסקירה הקודמת הייתה בהחלט במקומה. יחד עם זאת, אנו לא למדים על דברים חדשים במיוחד מכפי שכבר נמסר באותה סקירה. המגמה ממשיכה להיות עולה, בעוד שהיא נתמכת על קו המגמה השוורי. כמו-כן, במשך תקופה ארוכה אנו מוצאים שגל העליות מאבד מעוצמתו. האינדיקאטורים מצביעים על סטייה, נפח המסחר הולך ודועך, חרף עליות השערים, ובמיוחד למול הסוחרים הרוכשים. אבל בכל זאת קורה דבר מעניין, שכן מהלך של העליות שאירעו השבוע מצביעות על מגמה שהופכת להיות בכל זאת "בריאה", כמו על כך שהכוח חזר לידי הרוכשים. אולם ניראה כנכון שלא להסתמך על כך לעת עתה, שכן בסופו של דבר, כשמדובר בטווח הקרוב, בכל זאת הסימנים מצביעים יותר על מהלך אפשרי של תיקונים, שיאופיין על ידי גל ירידות, הגם שהדבר עדיין לא ניכר בצורה משמעותית על הגרף. חשוב להדגיש ולזכור, שבאשר לעסקאות שורט, יש עדיין להביא בחשבון שברקע עדיין המגמה עולה.

נאסדק


במדד הנאסדק התמונה קצת יותר ברורה. מספר ה"נגיעות" מהעבר בהן צפינו על הגרף, שאופיינו על ידי ניסיונות להשיג שיא חדש ולשבור את קו ההתנגדות – נכשלו. לאחריהן צפינו בירידות שערים שאף פרצו את קו המגמה העולה בדרך לירידות שערים נוספות, וזאת עד לקו התמיכה הראשון של המדד. משם נעשה ניסיון נוסף, שאופיין השבוע בגל עליות, לחצות שוב את השיא ולשבור את קו ההתנגדות, אולם גם במקרה זה – ללא הצלחה. אלא שהפעם אנו גם מבחינים, מעבר לניסיון הכושל לפרוץ מעלה, גם בהיתקלות עם נקודות הבלימה – הן קו ההתנגדות, כמו גם בהמשכו של קו המגמה העולה, וזאת מבלי יכולת לפרוץ אותו כלפי מעלה. כל המהלך מסתיים ביום חמישי של שבוע המסחר החולף בירידה חדה, המאופיינת על ידי נר היפוך דובי. הסימנים, שיותר ויותר מצביעים על המשך המגמה היורדת, יוצאים מחוזקים נוכח סטיות הולמות באינדיקאטורים השונים, לרבות ירידה ניכרת בנפח המסחר, תוך כדי ובמהלכו של גל העליות שנצפה בשבוע המסחר החולף. ניתן לראות בפריצתו של נר ההיפוך הדובי האמור איתות לכניסה לעסקת שורט עם יעד שיכול להקנות רווח נאה וברמת סיכון נמוכה באופן יחסי.

מדדים עולמיים וניתוח פנדומנטלי מבית פורקס פרוז, פורטל מסחר במט"ח

הכותב, רן טוביה, ran.matah@gmail.com , מנכ"ל חברת "מעוף פיננסי" www.maoffinance.co.il , נושא הכשרה של דירקטור. עוסק בהשקעות בשוק ההון בכלל, וסוחר ותיק בעל ניסיון עשיר ומומחיות רבה בתחום מסחר בפורקס בפרט. כותב מאמרים בתחום ומעלה סקירות. מדריך סוחרי מט"ח מתחילים ומתקדמים במסגרת קורסים. מלווה סוחרים במפגשים של "אחד על אחד" באופן שמעצים הישגיהם ומסייע בידם להשיג מטרות ויעדים שהציבו לעצמם בתחום, תוך בקרה על פעילותם וגיבוש אסטרטגיות התואמות צרכיהם האינדיווידואליים ומייעלות ביצועיהם.
אזהרה: אין במובא משום המלצה לרכוש מכשיר השקעה פיננסי כלשהו או לסחור בהם. כמו-כן, אין במובא משום ערובה להצלחה. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד. חשוב להדגיש שמסחר בשוק ההון נושא פוטנציאל רווח גבוה, אך גם טומן בחובו סיכון רב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורקס פרוז, פורטל מסחר במט"ח

http://www.forexpros.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רון בורנשטיין

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון14/12/09817 צפיות
מדד דאו-ג'ונס - אין למעשה הרבה חדש לגבי מדד זה מכפי שהובא בסקירה הקודמת. עדיין ניכר מאבק עיקש בין הקונים והמוכרים, בעוד הדבר מקבל את ביטויו בגרף מדשדש לאורך זמן רב יחסית. כמו-כן, אנו עדיין מוצאים שגל העליות נחלש, המומנטום גם הוא "מדשדש" ועם הפנים לכוח הולך ודועך, ובנוסף, גם האינדיקאטורים האחרים מצביעים על סיפור דומה.

מאת: רון בורנשטייןמט"ח14/12/09982 צפיות
דולר שקל: כמעט ואין שינוי מהסקירה משבוע שעבר. כפי שנמסר, קשה היה לומר שגל הירידות שפקד את המטבע האמריקאי הגיע לסיומו, ואכן גילינו במהלך שבוע המסחר החולף, שלאחר פתיחת מסחר בעליות, שאף חצו את המחיר 3.8000 ושאיפשר להיכנס לעסקת לונג צנועה, שהניבה רווח עד לקו ההתנגדות, מצאנו לאחר מכן שוב ירידות שערים שלוו בהתחזקותו של המטבע הישראלי דווקא.

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון08/12/09742 צפיות
מדד דאו-ג'ונס - אכן האפשרות להמשך עליות, כפי שהובא בסקירה הקודמת, בא לידי ביטוי בשבוע המסחר החולף. יחד עם זאת, גם כן כפי שנמסר בסקירה הקודמת, גל העליות הולך ונחלש. הדבר משתקף ביתר שאת לקראת שבוע המסחר הקרוב.

מאת: רון בורנשטייןמט"ח08/12/09787 צפיות
דולר שקל: כפי שהובא בסקירה הקודמת – הצפי לירידות בשבוע המסחר החולף אכן לא אכזב. כמו-כן הומלץ לסוחרים שלא "ללכת שולל" אחר המגמה הדובית המסתמנת היות שעדיין ניכר הכוח אצל הרוכשים. גם תסריט זה אכן התממש – ביום המסחר האחרון של השבוע החולף הגיעו עליות משמעותיות באופן יחסי לאחר שבוע של ירידות שערים של הדולר מול עמיתו הישראלי.

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון30/11/09736 צפיות
סקירה שבועית של הנאסדק והדאו ג'ונס מבית פורקס פרוז, הפורטל למסחר במט"ח

מאת: רון בורנשטייןמט"ח30/11/09817 צפיות
סקירת צמדי מטבעות נחברים מבית פורקס פרוז, הפורטל מסחר במט"ח

מאת: רון בורנשטייןהשקעות25/11/09793 צפיות
מדדים עולמיים וניתוח פנדומנטלי מבית פורקס פרוז, פורטל מסחר במט"ח הכותב, רן טוביה, ran.matah@gmail.com , מנכ"ל חברת "מעוף פיננסי" www.maoffinance.co.il , נושא הכשרה של דירקטור. עוסק בהשקעות בשוק ההון בכלל, וסוחר ותיק בעל ניסיון עשיר ומומחיות רבה בתחום מסחר בפורקס בפרט. כותב מאמרים בתחום ומעלה סקירות. מדריך סוחרי מט"ח מתחילים ומתקדמים במסגרת קורסים. מלווה סוחרים במפגשים של "אחד על אחד" באופן שמעצים הישגיהם ומסייע בידם להשיג מטרות ויעדים שהציבו לעצמם בתחום

מאמרים נוספים בנושא שוק ההון

מאת: גיא חזןשוק ההון25/11/191534 צפיות
יתכן מחיר מניה של 1 דולר שישקף לחברה שווי שוק של 3 מיליארד דולר לעומת מחיר של מניה אחרת עם מחיר של 20 דולר שישקף לחברה שווי שוק של חצי מיליארד דולר.

מאת: גיא חזןשוק ההון28/04/192254 צפיות
תארו לכם שהיה לכם מקור שמדווח בכל דרך שתבחרו – שיחת טלפון, מייל, סמס, פקס, יונה, מורס – "זה הזמן לקנות מניות".

מאת: גיא חזןשוק ההון24/02/195424 צפיות
אז מי צודק? כולם צודקים וכולם טועים. תארו לכם מה קורה לחזאי שצפה לפני שבוע שבחודש מרץ השוק נופל – וזה קורה. תארו לכם..

מאת: רוני הכהןשוק ההון06/01/192403 צפיות
בוחרים להשקיע עם בית השקעות שמכיר את שוק ההון ויודע ליצור את ההשקעה הכי טובה ללקוחותיו.

מאת: רוני הכהןשוק ההון08/07/182227 צפיות
צריכים לפתוח תיק השקעות ולהבין מה עושים איתו.

מאת: רוני הכהןשוק ההון27/05/181156 צפיות
זה רק הגיוני כי גם הצורה שבה מבצעים ניהול תיקי השקעות תעבור את אותו הזעזוע, עם שלל של יתרונות חדשים שרק מגבירים את התחרות ויוצרים את השירות הכי מתקדם עבור כל לקוח.

מאת: גיא חזןשוק ההון06/05/18817 צפיות
לאורך השנים הוא הצליח פעם אחר פעם להראות ולהיות למשקיעי העולם כמו אש לפני המחנה. באדם הזה מתקיימים כל התנאים על מנת להיות משקיע מוצלח. גם צניעותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica