חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סקירת מכשירים כלליים 23-27/11/09

מאת: רון בורנשטייןהשקעות25/11/2009698 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מדד דאו-ג'ונס

ההמלצה מהסקירה הקודמת שוב הוכיחה את עצמה. אבל ברקע המדד ממשיך "להתעקש" שלא להוכיח ירידות שערים יותר משמעותיות כפי ש"מצפים" ממנו. עדיין גם בשלב זה המגמה ממשיכה להיות עולה, בעוד שהיא נתמכת על קו המגמה השוורי. כמו-כן, עדיין, כמו כבר במשך תקופה ארוכה, אנו מוצאים שגל העליות מאבד מעוצמתו. האינדיקאטורים ממשיכים להצביע על סטייה ונפח המסחר ממשיך לדעוך. אבל כמו בשבוע המסחר החולף כך גם לקראת שבוע המסחר הקרוב, בכל זאת הירידות של סוף השבוע – שסוף כל סוף הגיעו – עדיין נתמכות על מגמה "בריאה". הן מגיעות עד לקו המגמה העולה, כמו גם עד לקו ההתנגדות שנפרץ והפך לקו תמיכה. אבל גם כעת, כפי שנמסר גם שבוע שעבר, ניראה כנכון שלא להסתמך על המשך עליות, שכן משבוע לשבוע הסימנים המצביעים יותר ויותר על מהלך אפשרי של תיקונים, שימשיך להיות מאופיין על ידי ירידות, רק מתחזקים והולכים. עדיין חשוב להדגיש ולזכור, שבאשר לעסקאות שורט, יש עדיין להביא בחשבון שברקע בכל זאת המגמה עולה, בעוד שבמבט קרוב אנו אפילו יכולים להיווכח שהאפשרות לעליות שערים בתחילת שבוע המסחר הקרוב אינה בגדר בלתי סבירה. היא סבירה בהחלט ! לעומת זאת, את עסקאות השורט היותר "בטוחות" יש לקחת לאחר שבירת קו התמיכה, כמו גם שבירת קו המגמה העולה.

נאסדק

הסימנים שהעידו על ירידות שערים, כפי שהובא בסקירה הקודמת, אכן באו לידי ביטוי במהלך שבוע המסחר החולף. אמנם הנר הדובי שסיים את יום המסחר האחרון של השבוע שלפני זה האחרון שהיה אותת שפריצתו תהווה אישור לכניסה לפוזיציות השורט "המיוחלות", אלא שהוא לא נפרץ בתחילת שבוע המסחר החולף, בו ראינו דווקא ניסיונות חוזרים ונשנים להמשך עליות ושבירת שיאי שער חדשים. ניסיות שבהמשך נוכחנו לדעת, כפי שהיה צפוי, שנכשלו. הכישלון בא לידי ביטוי גם בניסיונות לפרוץ כלפי מעלה שוב את קו המגמה העולה. כאמור – ללא הצלחה. ימי מסחר אלה, שנמשכו למעשה שלושה ימים, יצרו תבנית של "טריפל-טופ", בעוד יום המסחר האחרון ביניהם אף יצר נר היפוך לעסקאות שורט. כשנר זה נשבר ביום המסחר שלאחר מכן הוא שבר יחד איתו את קו ההתנגדות שהיה אמור לשמש לאחר שנפרץ כקו תמיכה, אך לא עמד במשימה. בכך ניתן האות למהלך שורט רציני – כפי שאכן ניתן ללמוד שקרה בפועל באותו ירידות מירידות השערים החדשות של המדד. היעד הראשון כבר הושלם והושג ונשאלת השאלה מה לגבי ההמשך. השער נבלם ביום המסחר האחרון של שבוע המסחר החולף על קו התמיכה הבא בתור, בעוד שבמבט פנימי יותר ניתן להבחין ששעות המסחר האחרונות של שבוע המסחר החולף יצרו עליות שערים ותיקונים במבנה מחירים עולה דווקא, אם כי ספק רב באם מדובר בחזרה למגמת עליות, שכן לעת עתה הסימנים אינם בהכרח מעידים על כך. את זה נוכל ללמוד במהלך ותוך כדי המסחר של השבוע הקרוב, לאחר מה שניראה כרגע גל מימושים קרב למהלך הירידות האחרונות, או כאשר ייפרץ קו התמיכה הבא, שיילמד על אפשרות נאותה להמשך ירידות של המדד.

מדדים עולמיים וניתוח פנדומנטלי מבית פורקס פרוז, פורטל מסחר במט"ח

הכותב, רן טוביה, ran.matah@gmail.com , מנכ"ל חברת "מעוף פיננסי" www.maoffinance.co.il , נושא הכשרה של דירקטור. עוסק בהשקעות בשוק ההון בכלל, וסוחר ותיק בעל ניסיון עשיר ומומחיות רבה בתחום מסחר בפורקס בפרט. כותב מאמרים בתחום ומעלה סקירות. מדריך סוחרי מט"ח מתחילים ומתקדמים במסגרת קורסים. מלווה סוחרים במפגשים של "אחד על אחד" באופן שמעצים הישגיהם ומסייע בידם להשיג מטרות ויעדים שהציבו לעצמם בתחום, תוך בקרה על פעילותם וגיבוש אסטרטגיות התואמות צרכיהם האינדיווידואליים ומייעלות ביצועיהם.
אזהרה: אין במובא משום המלצה לרכוש מכשיר השקעה פיננסי כלשהו או לסחור בהם. כמו-כן, אין במובא משום ערובה להצלחה. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד. חשוב להדגיש שמסחר בשוק ההון נושא פוטנציאל רווח

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורקס פרוז, פורטל מסחר במט"ח

http://www.forexpros.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רון בורנשטיין

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון14/12/09738 צפיות
מדד דאו-ג'ונס - אין למעשה הרבה חדש לגבי מדד זה מכפי שהובא בסקירה הקודמת. עדיין ניכר מאבק עיקש בין הקונים והמוכרים, בעוד הדבר מקבל את ביטויו בגרף מדשדש לאורך זמן רב יחסית. כמו-כן, אנו עדיין מוצאים שגל העליות נחלש, המומנטום גם הוא "מדשדש" ועם הפנים לכוח הולך ודועך, ובנוסף, גם האינדיקאטורים האחרים מצביעים על סיפור דומה.

מאת: רון בורנשטייןמט"ח14/12/09872 צפיות
דולר שקל: כמעט ואין שינוי מהסקירה משבוע שעבר. כפי שנמסר, קשה היה לומר שגל הירידות שפקד את המטבע האמריקאי הגיע לסיומו, ואכן גילינו במהלך שבוע המסחר החולף, שלאחר פתיחת מסחר בעליות, שאף חצו את המחיר 3.8000 ושאיפשר להיכנס לעסקת לונג צנועה, שהניבה רווח עד לקו ההתנגדות, מצאנו לאחר מכן שוב ירידות שערים שלוו בהתחזקותו של המטבע הישראלי דווקא.

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון08/12/09664 צפיות
מדד דאו-ג'ונס - אכן האפשרות להמשך עליות, כפי שהובא בסקירה הקודמת, בא לידי ביטוי בשבוע המסחר החולף. יחד עם זאת, גם כן כפי שנמסר בסקירה הקודמת, גל העליות הולך ונחלש. הדבר משתקף ביתר שאת לקראת שבוע המסחר הקרוב.

מאת: רון בורנשטייןמט"ח08/12/09700 צפיות
דולר שקל: כפי שהובא בסקירה הקודמת – הצפי לירידות בשבוע המסחר החולף אכן לא אכזב. כמו-כן הומלץ לסוחרים שלא "ללכת שולל" אחר המגמה הדובית המסתמנת היות שעדיין ניכר הכוח אצל הרוכשים. גם תסריט זה אכן התממש – ביום המסחר האחרון של השבוע החולף הגיעו עליות משמעותיות באופן יחסי לאחר שבוע של ירידות שערים של הדולר מול עמיתו הישראלי.

מאת: רון בורנשטייןשוק ההון30/11/09650 צפיות
סקירה שבועית של הנאסדק והדאו ג'ונס מבית פורקס פרוז, הפורטל למסחר במט"ח

מאת: רון בורנשטייןמט"ח30/11/09735 צפיות
סקירת צמדי מטבעות נחברים מבית פורקס פרוז, הפורטל מסחר במט"ח

מאת: רון בורנשטייןמט"ח25/11/09671 צפיות
ניתוח טכני ושערים מצטלבים מבית פורקס פרוז, פורטל מסחר במט"ח הכותב, רן טוביה, ran.matah@gmail.com , מנכ"ל חברת "מעוף פיננסי" www.maoffinance.co.il , נושא הכשרה של דירקטור. עוסק בהשקעות בשוק ההון בכלל, וסוחר ותיק בעל ניסיון עשיר ומומחיות רבה בתחום מסחר בפורקס בפרט. כותב מאמרים בתחום ומעלה סקירות. מדריך סוחרי מט"ח מתחילים ומתקדמים במסגרת קורסים. מלווה סוחרים במפגשים של "אחד על אחד" באופן שמעצים הישגיהם ומסייע בידם להשיג מטרות ויעדים שהציבו לעצמם בתחום

מאמרים נוספים בנושא השקעות

מאת: SEOMANהשקעות21/01/18724 צפיות
המדריך להשקעה חברתית מניבה הוא גם זה שיעזור לכם להבין איך להשקיע נכון במיזם סטארט-אפ חדש עם פוטנציאל לרווחיות גבוהה. אין ספק כי זהו גיוס המונים שווה זהב, במידה ותדעו מהו גובה פוטנציאל ההצלחה של כל אחד מהמיזמים והפרויקטים המגייסים כעת סכום גבוה להשקעה בכדי לפרוץ לשוק המקומי והבינלאומי.

מאת: רוני הכהןהשקעות28/03/172224 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשים לב כי התחרות בין ספקים שונים של שירות בהחלט עלתה מדרגה, והדבר כולל גם את ענף הבנקאות אשר מנגיש אל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים איכות גבוהה יותר של שירות בכל היבט אפשרי. שכחו מהימים שבהם קיבלתם עט מהאדם שמנהל לכם את החשבון.

מאת: amirdadon90השקעות25/01/17929 צפיות
יוסי הרצוג הוא אחת הדמויות המוכרות והבולטות בשוק ההון מזה שנים רבות רבות. במקביל לניסיון הרב שצבר בתחומים רבים הרלוונטיים לשוק זה, מקפיד הרצוג על התעדכנות מתמדת - שכן לתפישתו, ולא רק לתפישתו כמובן, הטכנולוגיה מכתיבה שינויים דרמטיים בשוק ההון ובעולם הבנקאות באופן כללי.

מאת: גיא חזןהשקעות17/01/171049 צפיות
גם אם מדובר בקרן השקעות נדל"ן המשוייכת ומנוהלת ע"י גוף השקעות גדול ומוכר – זה עדיין לא ערובה להצלחה או ביטחון כלכלי. ברגע שהכסף יוצא מחשבון הבנק שלך – אינך שולט בו יותר והסיכון שנטלת – גבוה ביותר.

מאת: גיא חזןהשקעות26/12/161036 צפיות
בשנות ה – 80 האינפלציה בישראל הגיע לרמה של 400% בשנה. ובכלל, מדינת ישראל חיה והתקיימה בתוך כלכלה אינפלציונית מאז הקמתה. תושבי ישראל התרגלו כי האינפלציה היא תושבת קבע וכספם נשחק בכל שנה ושנה.

מאת: שלום כהןהשקעות22/11/16788 צפיות
קופות גמל הן מכשיר חיסכון פנסיוני אשר מאפייניו קבועים בחוק. חיסכון בקופות גמל אפשרי לכל אזרח בישראל אם כאפיק חיסכון פנסיוני מרכזי ואם...

מאת: גיא חזןהשקעות13/04/16770 צפיות
הלקוחות של ענבל אור כנראה ולכאורה הפסידו את כל כספם. כל שקל שעבר לענבל אור לא ישוב עוד לעולם והמשקיעים, קוני הדירות, איבדו כך את כספם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica