חפש מאמרים:
שלום אורח
30.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השקעות נדלן בגרמניה ופיזור הסיכונים הכלכליים

מאת: מיכאל רומנסקינדל"ן16/05/2013755 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מדינת ישראל מצויה בעיצומה של תקופה כלכלית סוערת, מה שאומר ששלושת אפיקי ההשקעה הפוטנציאליים מגלמים בתוכם סיכון גבוה יחסית. שוק המניות הישראלי מצוי מזה תקופה לא קצרה במצב של דשדוש מתמיד. המצב הזה הוא תוצאה של גורמים רבים, כאשר אחד הגורמים היותר משמעותיים למצב הוא יציאתם של המשקיעים הזרים מהבורסה הישראלית והמעבר שלהם לבורסות אחרות.

האפיק הנוסף האפשרי להשקעה הוא שוק הנדל"ן בישראל. ואולם דומה שהשוק הזה הופך בעייתי יותר ככל שחולף הזמן. ביוצר מהזדמנות אחת הזהיר נגיד בנק ישראל מפני יצירת בועת נדל"ן בישראל והולכות ומתרבות האינדיקציות לכך שמחירי הנדל"ן בישראל מגיעים לסף הרוויה. ככל שעולה הסיכון, האטרקטיביות של השוק הזה פוחתת והולכת.

העברת השקעות לחו"ל והגדלת התשואה

הצעד המתבקש, אם כן, הוא מציאת אפיקי השקעה חדשים וביצוע השקעות בחו"ל. השקעות כאלה צריכות להתבצע בתבונה תוך הסתייעות בגורמים מקצועיים, אמינים ומביני דבר. עם זאת, השקעה נבונה יכולה להביא איתה תשואה גבוהה ולהיות רווחיות מאד, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

ההשקעה הטובה ביותר שאפשר להעלות על הדעת, גם בחו"ל, היא השקעה בנדל"ן. מאז ומעולם היו נכסי דלא ניידי אפיקי ההשקעה המועדפים ולאורך זמן נשאו רווחים נאים.

היכן להשקיע ומדוע

הזדמנות טובה להשקעה מתהווה כאשר נוצרים התנאים הבאים: ראשית - יציבות. המשמעות היא שהסבירות לעימותים צבאיים היא נמוכה וגם מבחינה חברתית מתקיימת יציבות. התנאי השני - חוסן כלכלי וצמיחה. בדיקת החוסן הכלכלי מתבצעת על פי אמות מידה ברורות.

התנאי הנוסף והמשמעותי ביותר הוא הזדמנות טובה להשקעה. בכל סוג של השקעה, אבל במיוחד בנדל"ן, יש לבחון שלושה דברים: הראשון - התשואה, שפירושה ההחזר יחסית להשקעה. ככל שהתשואה טובה יותר כך תוחזר ההשקעה במהירות רבה יותר והיא תניב רווחים. הדבר השני - מחיר הנכס. אם מחיר הנכס נמוך יחסית מצד אחד ויש סיכוי שהוא יעלה בטווח הזמן הנראה לעין, הרי שההשקעה טובה. הדבר השלישי - מידת השליטה על הנכס וההשקעה, הן בטרחה והן בזמן, בניהול הנכס, טיפול בו וגביית הכספים.

על פי הפרמטרים דלעיל, רכישת דירות בברלין היא, נכון להיום, השקעה מצוינת. מחירי הדירות שם נמוכים יחסית למקובל בשאר חלקי גרמניה עד כדי 50%. התשואה על דירה כזאת נעה בסביבות החמישה אחוזים (5%), אחוזים גבוהים מאד בכל אמת מידה שהיא.

ואם בכך לא די, ניהול הנכסים הוא עניין פשוט למדי לאחר הרכישה. מרבית הנכסים מנוהלים על ידי חברות ניהול אמינות, המבצעות את העבודה ביעילות ובדיקנות ומסירות מבעל הנכס את הדאגה לגורלו. רכישת נדל"ן בברלין היא בהחלט הדבר הנכון לעשות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי

מאת: מיכאל רומנסקירכב30/06/144320 צפיות
אחת למספר שנים, זה קורה. דגם משמעותי של אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם יוצא לשוק, ומציע שורה ארוכה של חודשים שמאפשרים לו להתבלט בו. כזה בדיוק הוא המקרה של דגם אאוטלנדר phev, מבית מיצובישי, אשר נכנס לקטגורייה של כלי הרכב החשמליים ההיברידיים הנטענים. כפי שתראו מיד, מדובר ברכב יעיל, חסכוני, בטיחותי ומאובזר לעילא ולעילא.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144337 צפיות
קבלו את מיצובישי אאוטלנדר phev החדשנית. המכונית, שמגיעה אלינו ומצטרפת אל מכוניות הדור החדש שקשה להתעלם מהן, היא מכונית מיוחדת במינה. מיצובישי זו, שנחשבת למכונית פורצת דרך, מציעה לנו עיצוב מיוחד במינו וגם לא מעט פינוקים, הלוקחים בה חלק.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146881 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות29/06/144343 צפיות
בנק ירושלים הוא אחד הותיקים בישראל, שעה שהוא פועל החל מ-1963. במהלך השנים, הוא עבר לא מעט תמורות: ב-1998, הפך ברישיונו של בנק ישראל לבנק מסחרי, אשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות נדל''ן, שוק ההון ובנקאות בין לאומית. כעת, משיק הבנק שירות חדש, שמתאים כמו כפפה ליד למאפיינים של העת הנוכחית. המדובר הוא בשירות המאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרך בנק ירושלים הלוואות, בסכומים גבוהים, בהליך פשוט המבוצע דרך האינטרנט.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144247 צפיות
יצרנית הרכב יונדאי, המוכרת היטב לצרכני הרכב בישראל, מספקת מזה שנים ארוכות מבחר כלי רכב חסכוניים ויעילים. לאחר לא מעט שנים שבהן התרחק הנהג הישראלי מכלי רכב קטנים וקומפקטיים, הרי שכיום המצב שונה למדי.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144380 צפיות
חברות הרכבים מעמידות לרשותנו כיום שלל של דגמים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשר למצוא רכבי שטח איכותיים, מכוניות משפחתיות טובות וגם מכוניות מיני נפלאות, הנחשבות לפופולאריות. בחברת יונדאי, אחת החברות המובילות בשוק כיום, מוצעות לכם שתי מכוניות טובות, מכוניות מיני משוכללות, המשלבות במסגרתן את כל מה שצריך להיות במכוניות. בין אם זו יונדאי i10 או אולי יונדאי i20, מדובר במענה מצוין לצרכים שונים. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? על כך, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח דירה27/06/147797 צפיות
מבין שלל הביטוחים, שאותם מציעות לנו חברות הביטוח, ישנו ביטוח דירה. ביטוח זה, הכולל במסגרתו, שני ביטוחים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, מוצע בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח דירה, הנה, לפניכם, פרטים חשובים ומידע שיעזור לכם בבחירה.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182263 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182283 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182360 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181720 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181216 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18947 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181416 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica